Vlády znají 57 druhů mimozemšťanů, project Disclosure a vyjádření redakce Svobodnenoviny.eu

Vlády znají 57 druhů mimozemšťanů, project Disclosure a vyjádření redakce Svobodnenoviny.eu

Bývalý americký seržant Clifford Stone vypovídal pro projekt Disclosure o tajném vládním archivu, který sčítá různé druhů mimozemšťanů, kde jich dle jeho prohlášení má být přes padesát druhů. To prohlásil v projektu Disclosure a my vám zde ukážeme malý výstřih z celé konference, kde jasně o mimozemšťanech hovoří. Projektu Disclosure se účastnilo mnoho významných osobností včetně vysokých vojenských, vládních a zpravodajských představitelů, kteří  měli to štěstí a dostali se k těm nejtajnějším vládním  informacím a našli v sobě dost odvahy na to, aby veřejně o těchto věcech hovořili.

Project Disclosure vznikl již 9. května 2001 a k dnešnímu datumu již mnoho těchto hrdinů, kteří se jej účastnili, záhadně zemřelo. Ti, kteří stejně jako svobodnenoviny.eu tyto věci pečlivě sledují ví, že kdyby se tyto informace dostaly ke každému a vlády s korporacemi by se vše nesnažili cenzurovat, tak by to znamenalo masivní změnu pro celou lidskou civilizaci od ukončení světového hladovění, válek až k našemu opravdovému osvobození a finální výhře nad zlem, které naši planetu doprovází již od počátku.

I proto vznikl projekt svobodnenoviny.eu, jako několik dalších, aby se k lidem dostaly informace, které se ve veřejných médiích nesmí publikovat a aby se otevřel další kanál pro lidi, kteří chtějí své informace a zkušenosti, i když pro většinu kontroverzní, veřejnosti sdělit. Jelikož existujeme krátce,tak je to náš cíl do budoucna a snad se nám to podaří. Určitě zde budeme projektu Disclosure věnovat více času, ale zatím alespoň malé nakousnutí pro ty, kteří s ním nejsou ještě seznámeni.


Hlavním organizátorem projektu Disclosure byl dr. Steven Greer, který již před mnoha lety zahodil svou výdělečnou lékařskou kariéru a začal bojovat za záchranu lidské civilizace a odhalení utajovaných skutečností o mimozemských kontaktech, volné energii a o tajné vládě, která řídí celý svět. Byl to ten stejný Steven Greer, který stál za nedávným projektem SIRIUS, kterého premiéru se mu po mnoha letech úsilí podařilo dostat i do Hollywoodských kin. Zde alespoň trailer k filmu (cz titulky)

Já osobně jsem čekal, že po premiéře nastane davové probuzení lidí, ale díky neuvěřitelné masivní cenzuře tohoto projektu se tato pro mnohé očekávaná změna nekonala a znám jen hrstku lidí, kteří vůbec o tomto projektu zaslechli. Kdo dr. Greera zná, tak ví, kolik jeho blízkých již kvůli tomu zahynulo a že i tak to i on nevzdává a i přes mediální útoky si stojí za svým a i díky takovým lidem máme pořád možnost naši planetu zachránit  i my. Můžu slíbit, že i my, svobodnenoviny.eu budeme dělat vše proto, aby se tyto sny staly skutečností a budeme za to všemi možnými prostředky bojovat.

Krátký úryvek projektu Disclosure, kde uznávaný bývalý americký seržant hovoří o mimozemšťanech(cz titulky)

 

 

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*