Vládne nám spolek homosexuálů, fašistů a „užitečných“ proamerických poskoků!

Vládne nám spolek homosexuálů, fašistů a „užitečných“ proamerických poskoků!

Fenoménem dnešní doby je lhaní, překrucování pravdy a historie, vymývání mozků dětem, potlačování tradiční rodiny z důvodu pozastavení reprodukce, bourání pomníků opravdových hrdinů a stavění laviček za miliony vlastizrádcům, jako byl Havel, podporování fašismu na východě Ukrajiny, vnucování lidem názoru, že znásilňování, pedofilie, homosexualita a podřezaná hrdla jsou v pořádku, tedy normální a právně nepostižitelná. Zastrašování a vydírání za veřejná vyjádření ve smyslu pravdivých faktů k aktuálnímu dění.

Narušování mravní výchovy mládeže a podpora všeho, co nesouvisí se zdravým, pro nás Slovany tradičním vývojem dětí, jako je vnucování názoru, že je lepší homosexualita, než heterosexualita. Podpora těchto ryze západních zvrhlých hodnot ze všech možných institutů a neziskových organizací, které jsou k těmto účelům určeny a ze strany USA štědře financovány. Takto krátce bych charakterizovala dobu, ve které jsme nuceni přežívat.

Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lisková Foto: Facebook Nely Liskové

Vládnou nám zakomplexovaní homosexuálové a hlupáci bez kompetence a  odbornosti , pro které se stal průvod natrhnutých konečníků v čele s americkým velvyslancem Schapirem vyvrcholením ukázky jejich hrdosti. Osobně proti homosexuálům nic nemám, ale co mi opravdu vadí je okázalé vnucování homosexuality celé naši společnosti. Zásadně nesouhlasím s tím, aby homosexuálové adoptovali a vychovávali děti, které tímto ztrácejí tak podstatný a nenahraditelný vzor v rodině, tedy tradiční a slovanské rodině a tím jsou matka a otec. Výchovu dětí je nutné stavět na tradicích jednotlivých národů, vzorech a smyslu pro priority.

Ve vládě máme všeho schopné psychopaty a parazity, kteří jsou bez vlastního přičinění například od 20 let v politice a o běžném životě nemají ani tušení. Pak je tady kategorie Schwarzenberg group, společnost s neomezenou devastací naši země a našeho národa a Babiš corporation aneb „já nezneužívám informací a svého postavení ve prospěch svých firem“ a tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. Střet zájmů střídá korupci a klientelizmus a ti co se nepodvolí jsou smyšlenými kauzami z politiky odstraněni.

No, nemáme to s těmito potenciálně kriminálními živly  jednoduché. Ale vyžadovat omluvu za to, že se veřejně vyjádříme pravdivě, případně podávat trestní oznámení na vlastence nebo prezidenta Zemana jen proto, že se nemíníme podílet na zločinech, které páchá na nás všech naše, potažmo americká vláda to je už značně za hranou. Skončila svoboda slova a je nahrazena dojmem, že musíme opakovat jen to, co vylže mainstream, abychom nebyli zařazeni do kategorie rasistů, fašistů, separatistů, xenofobů a jiných podvratných živlů, kterými jsme podle vlády my vlastenci.  Právě ti, co tady nejvíce kradou a mají plná ústa solidarity s muslimskými teroristy a snaží se je masově vpouštět do naši země , abychom byli my původní obyvatelé v rámci plnění plánu křesťanské genocidy vyhlazeni si kladou nároky na omluvu za pravdu?

To já žádám jménem všech českých žen veřejnou omluvu od  Bělobrádka za jeho hulvácké vyjádření, že bychom se my české ženy měly v rámci navýšení populace podvolit muslimským imigrantům. Těm nakaženým, špinavým, krvelačným a páchnoucím primitivům bychom se my  české ženy na patřičné inteligenční a životní úrovni měly podvolovat ? Jak si může politik, místopředseda vlády,  který by měl především hájit zájmy své země a svého lidu dovolit takto ponižovat ženy ? A jak může chtít Schwarzenberg, jeden z těch, kteří nám rozkradli republiku omluvu po prezidentovi Zemanovi za to, že se pravdivě vyjádřil k otázce setrvání Řecka v eurozoně ? Právě ten Schwarzenberg, který připravil mnoho lidí o majetky a o českých občanech se vyjadřuje jako o póvlu, co nemá co do huby. To byste se měli vy, pseudopolitici omlouvat denně českému národu za to, jak z důvodu vlastního prospěchu  plníte americký destrukční plán na zničení našeho státu a křesťanské genocidy, kterou tady muslimové přijeli s vašim svolením a za plné podpory USA a Saudské Arábie provádět.

Vláda, která financuje teroristy a fašisty a ohrožuje tím vlastní lid nemá mandát národa vládnout ať už je to právně jakkoli. Díky komu tady trpí lidé na hranici bídy ? Díky komu tady umírají děti z důvodu nedostatečné lékařské péče a na východě Ukrajiny díky tomu, že naše vláda podporuje fašisty ! Zatím jsem my občané její rukojmí. Záměrně jsem použila slovo zatím, protože i oni sami cítí, že jim zvoní hrana a snaží se prolhanými průzkumy vnutit národu názor, že by ve volbách opět vyhráli. Vyloučeno. Ale pak tady máme další nebezpečí a to jsou hlupáci profilování do pozic opozice, aby si národ myslel, že tady nějaká opozice je a ponechalo ho to v blahé představě, že s 18-ti demonstracemi v jeden den v Praze uděláme díru do světa.

Netvrdím, že tady nemáme opravdu v opozici slušné lidi s dobrými úmysly, ale většinově převažuje ta část, která je tam nastrčena a financována lidmi z vlády, aby pro ně do budoucna pracovali a vše zůstalo při starém jen s jinými ksichty. Ovšem za nitky budou tahat stále stejní, aby vedli náš stát pro ně tím správným, tedy proamerickým směrem. Sobotka vydává prohlášení proti Rusku a podporuje proti němu sankce jménem nás všech, tedy za Českou republiku. Ovšem  Česká republika se nepřipojuje k podpoře sankcí vůči Rusku. To, že to tvrdí Sobotka neznamená, že s tím souhlasíme my občané. Většinově jsme nakloněni Putinovi a Rusku. To je ovšem pro naši vládu velmi nebezpečný postoj, který je záměrně mainstreamem a protiakcemi vůči jednotlivcům potírán. Valná část obyvatel Evropy již pochopila, že je politika USA jen destrukční a přáli by si Putina, jakožto mírotvorce za svého lídra.

Mnoho poslanců a politiků mi řeklo, že nemám takto ostře své názory veřejně vyjadřovat. Ovšem já bych právě od nich samotných kritická vyjádření očekávala. Jak jinak, než ostře se k aktuální situaci s ohledem na její aktéry a důsledky jejich rozhodnutí vyjádřit ? Já osobně pevně věřím tomu, že vše jako národ ustojíme a začneme po volbách pracovat konečně v zájmu naši země. Ale je to jen a pouze ve vašich rukách, vážení občané – vlastenci.

 

Nela Lisková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Je to tak, jsou to zaprodanci, psychopati a sexuální devianti, kteří zaprodali svoje duše

 • Paní Lisková, ve všem s vámi souhlasím, ve všem máte pravdu! Tenhle stát vede banda darebáků, lumpů a zaprodanců Američanům. Držím Vám palce moc a moc Vám fandím. Můj názor je, dát se dohromady a vykopat z vlády darebáky a zaprodance!

 • · Edit

  Krásná žena. Oceňuji razantní a přímý projev. Nemůžu najít nic s čím bych nesouhlasil.

 • S hlbokou úctou, nadšením a vďačnosťou som čítal Vaše slová, paní Nelo. Slová na úrovni morálky, inteligencie, korektnosti, čestnosti. Vďaka, že sú ľudia ako Vy.

 • · Edit

  Vazena pani Liskova,
  velice pravdive nepsano. Je to teprve druhy clanek, ktery jsem od Vas cetl, ale opet jste me presvedcila, ze ne kazdy mlady clovek je nazoru, ze jedine cesta na zapad, je ta spravna. Dokonale vystihuje , to, co si vetsina lidi mysli. Snad Vase clanky pomuzou procitnout i tem uplne zabednenym a jednou se vsichni vydame spravnym smerem.

 • P.S.:
  A takových lidských odpadů jako je například t. ježek viz výše, ať v tom novém roce potkáváme všichni co nejméně.

 • Paní Nelo, děkuji za příspěvek, klidně se podepíši pod každé slovo, jak jste to skvěle a výstižně napsala. Pan Putin je opravdu mírotvůrcem, stačí se podívat na některý z jeho projevů, např. jeho poslední vystoupení v OSN (na Youtube je s českými titulky) a musí to být každému naprosto jasné. A snad bude nadějí i pro nás, protože jak se to rýsuje, současné spojenectví nás spolehlivě vede do záhuby. A nebyli bychom zdaleka první „přátelskou zemí“, která byla zničena pro vyšší zájmy.
  Dost možná, že budeme Rusku jednou vděčni za to, že nás dostane z pořádné šlamastyky, což by nebylo, jak známo, v historii poprvé. A pokud by se pak Slované dokázali spojit, vytvořit euroasijskou alianci na bázi dobrovolnosti a fér jednání, byla by to záruka dobré budoucnosti pro naše potomky.
  Přeji Vám, a také všem lidem dobře vůle, jen to nejlepší do nového roku 2016, a držme si palce 🙂

 • Velice hezky a pravdivě napsané.Jenomže jsme k tomu všemu všichni hluší.Navíc tento režim si asi nezadá s těmi nejhoršími ,které známe.I tak této ženě držím palce.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*