Vláda nadále přijímá NATRVALO do ČR migranty

Vláda nadále přijímá NATRVALO do ČR migranty

Vláda nadále přijímá NATRVALO do ČR migranty – aktuálně to přiznal ministr vnitra Chovanec (ČSSD) v interní odpovědi vedení Ústeckého kraje, které na žádost SPD (jsme ve vládnoucí krajské koalici), vyzvalo ministra ke zrušení migračního zařízení v Předlicích v Ústí nad Labem.

Ministr Chovanec přímo píše, že odmítá zařízení zrušit a nadále bude pokračovat v TRVALÉM přijímání migrantů na základě nefunkčního azylového zákona (podobný platí i v Německu, Francii atd.). Podívejte se na interní dopis ministra Chovance. A prosím SDÍLEJTE!

Víte, kolik stojí Českou republiku provoz jednoho migračního zařízení, které provozuje Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda? Podívejme se například na zařízení v Balkové na Plzeňsku, kde tento měsíc proběhla vzpoura nezákonných migrantů. Vzbouřenci zdemolovali nábytek a zaútočili také na přivolané policisty. Přesná čísla zjistila naše krajská zastupitelka Plzeňského kraje za SPD Jana Levová.

Detenční zařízení v Balkové bylo otevřeno v souvislosti s migrační krizí v EU. Strava ubytovaných migrantů stojí české daňové poplatníky zhruba 325 tisíc korun měsíčně. Za rok je to dohromady přibližně čtyři miliony korun. Zajištění bezpečnosti na měsíc přijde na jeden a čtvrt milionu, za rok je to 15 milionů korun. Zdravotní materiál + různá zdravotní vyšetření stojí za měsíc necelých 300 tisíc, za rok je to 3,5 milionu korun. Jen na provozu tedy čeští daňoví poplatníci zaplatí 22,5 milionů korun za rok. K tomu je ovšem nutné přičíst náklady na ostrahu a rekonstrukci objektu, která stála 12,5 milionu korun, a tyto částky vynásobit počtem dalších migračních zařízení na území ČR.

Navíc bylo v Balkové zřízeno 85 služebních míst Policie ČR, což je další vícenáklad ze státního rozpočtu v desítkách milionů korun ročně. A přičtěme ještě státní dotace obcím, na jejichž území stojí zařízení pro zajištění cizinců. V průměru stojí český rozpočet jeden migrant v Balkové 676 tisíc korun za rok, tedy 56 tisíc korun za měsíc. A to do této ceny nepočítáme mzdy zmíněných 85 policistů.

A já se ptám – kolik z českých občanů je státem podporováno sumou 56 tisíc měsíčně? Kolik víček od limonád musíme vybírat, abychom měli na nehrazené operace a léčení některých našich dětí? Není tohle zvrhlost? Vláda ČSSD, ANO a KDU-ČSL prý nemá na penze pro naše důchodce. Pojišťovna nechce hradit léčbu některých onemocnění pro naše děti i dospělé. A tato vláda dopustí, aby ročně investovala 676 tisíc na každého nezákonného migranta.

Doufám, že občané nebudou tyto strany ve volbách v říjnu volit. A já vás prosím o podporu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). My říkáme jasně – PENÍZE NAŠIM SLUŠNÝM LIDEM, NE NEPŘÍZPŮSOBIVÝM A PARAZITUJÍCÍM. A od počátku prosazujeme nulovou toleranci nezákonné migrace a zákaz islámu v ČR.
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Vláda nadále přijímá NATRVALO do ČR migranty

  • Nikde nerikejte koho budete volit. Jinak uricte instituce budou pripraveni dostatecne vase nazory a hlasovani potirat- Pokud se vas bude nekdo ptat – lzete. Rikejte ze budete volit hrabise nebo topku to je fuk. Ale nedejte jim sanci se prirpavit na to co bude.

  • Bravo pane Okamuro, jste jedním z mála, který pomocí svého zdravého selského rozumu brání nebezpečí zaplevelení naší země nepřizpůsobivými imigranty. Ani se nedivím, že jste teď více než trnem v oku proradným a přihlouplým individuím, kterým to zřejmě vůbec nemyslí, protože vidina peněz je pro ně Bohem. Zároven i na vašich stránkách řádí cenzura jak zběsilá neboť třeba dnes jsou pod zprávou „Video není dostupné. Je nám líto, ale video se nedá přehrát“ např. pro videa „vláda odmítla referendum“, „Jako svině a „Lež Andreje Babiše“- Určitě vám to není líto , protože to záměrně blokujete.

  • Je to opravdu ubohé, kdy se všichni ohánějí demokracií a cenzura pracuje dle zadání a nedovolí uveřejnit reakci na tento článek , protože ihned nasadí jednu z mnoha možností a v tomto případě režim letadla a napsané již není možno dostat zpět Teď už máme co jsme chtěli..

  • KDU je pro migraci, pro omluvy Ceska nemeckym Nackum z Landsmanschaftu, pro cirkevni restituce, proti novemu zakonu o drzeni zbrani (alespon podle Cernoprda, co kecal na Cro Plus 28.6.2017 v poledne), pro Dalaj Lamu, Tibet a proti Zemanovi.
    Otresne je poklonkovani Nackum v Bavorsku Posseltovi. Cernoprdi urazi tak pamatku nasich vlastencu a vsech, kteri byli umuceni a popraveni za Protektoratu. Nemci byli vzdy nasi nepratele, ted se to za EU trochu obrousilo. Kdo bude volit KDU????

    K ekonomickym muslimskym migrantum, kteri jsou pry ubozi uprchlici. Sobotka vyclenil 350 Mio na jejich podporu. Na druhe strane rika, ze je proti migraci. Uvolneni tech penez bylo rozhodnuto po navsteve Islammutti Merkelove, ktera vlade cetla levity. Rada by k nam poslala cmoudy, ktere si sama do Nemecka pozvala. Nemuze se jich zbavit i tech neohrozenych. Jejich staty je neprijimaji, Italie odmita prijmout ty, co prosli Italii. a usadili se v Nemecku. Zakon EU pro ni neplati. Nedivim se, Taliani jsou v tom s Reky sami, EU jim posila jenom prachy aby drzeli hubu. EU nedela nic proti invazi. Proto je nutne se starat o vlastni bezpecnost. Musime byt pripraveni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*