Vláda chce povinné očkování a další zločiny proti lidskosti zakotvit do Ústavy. Jinými slovy zažene ovce do ohrady a naše životy skončily

Vláda chce povinné očkování a další zločiny proti lidskosti zakotvit do Ústavy. Jinými slovy zažene ovce do ohrady a naše životy skončily

Česká vláda jednala o návrhu dát ministerstvu zdravotnictví neomezenou pravomoc v rozhodování o každém z nás. Tento návrh byl následně přehodnocen a Hamáček přišel s myšlenkou, že bude „výhodnější“ a „transparentnější“ omezovat veškerá práva a svodu občanů ČR prostřednictvím úpravy – změny Ústavy ČR, kde všechny vládou připravované zločiny proti lidskosti a postupnou genocidu národa pevně zakotví a tím se stávající i budoucí politická scéna plně vyhne jakékoli zodpovědnosti.COVID – 19 je jen záminka, jak donutit lidstvo k povinnému plošnému očkování koktejlem, jehož složení má jediný cíl, pomalou, tudíž nenápadnou depopulaci planety. Proto nám vlády minimálně ze zemí EU budou na vývoj vakcíny přispívat. Je nezbytné si uvědomit, že očkovací vakcíny před rokem 1989 naše obyvatelstvo skutečně chránily a neměly za cíl nás postupně zabíjet. Ovšem po roce 1989 se naše země stala jen rohožkou západu a sdílíme tak nedobrovolně nejen politické, ale rovněž humánní postoje, což je pro nás destrukční.

Německá vláda již projednává zákon o povinnosti každého občana mít takzvaný COVID pas, což v praxi bude znamenat jediné a to, že každý občan se bude muset podvolit povinnému očkování a následně čipování, které bude shromažďovat sebemenší detaily o životě každého z nás. A naše vláda tento model velmi rychle přejímá a chce vše rovnou zakotvit do Ústavy tak, aby nebylo možné se tomuto zvěrstvu a postupné genocidě vyhnout. Každý člověk má pochopitelně jiné zdravotní problémy, takže reakce jednotlivců na vakcínu bude individuální a někoho to složí dříve, jiného později.

Jisté je jediné, nemá nám to v žádném případě pomoci. Planeta je již tak přelidněná, že by bylo zcela nelogické očekávat, že nás farmaceutický business skutečně chrání před nemocemi a léčí. Jediné, co živí farmaceutický průmysl, je pacient a tak si je z pochopitelných důvodů vyrábějí sami.

Co by znamenalo vyhnout se očkování a pozdějšímu čipu? Vyřazení ze společnosti, protože COVID pas bude potřeba mít neustále u sebe a například při nástupu do zaměstnání, podnikání, kulturních akcích, dětských táborech, opuštění hranic ČR atd. ho bude muset každý předložit. Jednoduše řečeno, tímto krokem vláda zažene ovce do ohrady a bude nás mít plně ve svých krvavých rukách.

Proti těmto opatřením již protestují lidé na celém světě. Média nás z pochopitelných důvodů těchto informací „šetří“, protože vymyšlené divadlo o Koroně je potřeba hrát dle předem určených plánů. Je zajímavé, že se neustále politici vyjadřují o koroně, jako o mutujícím viru. Jak tedy chtějí vyvinout vakcínu na něco, co se neustále vyvíjí a mutuje? Celé je to od prvního momentu zveřejnění jen jedna velká globální lež.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Vláda chce povinné očkování a další zločiny proti lidskosti zakotvit do Ústavy. Jinými slovy zažene ovce do ohrady a naše životy skončily

  • Vakcína byla vyrobena současně s koronavirem. Nyní se jen čeká, až bude celosvětová poptávka a ochota nechat se očkovat. Pak se budou dolárky kutálet. Jak jinak si vysvětlit PR, které tento virus má po celém Světě?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*