Vláda by měla zamezit vstupu tureckých seriálů do země

Vláda by měla zamezit vstupu tureckých seriálů do země

Tedy do našich televizí. Po přečtení článku pana Peszynského ohledně zákazu vstupu Alexandrovců do Čr jsem pochopil podvratný a diverzní vliv seriálů ze země, jež vydírá naši zářnou EU.

Zdroj inspirace viz

Vláda by měla zamezit vstup Alexandrovců do země

Žádám tímto ministra kultury, aby rázně a nekompromisně zakročil proti rozkladným tureckým seriálům, tedy zejména těm historickým, z dob mocné Osmanské říše, ovládající velkou část křesťanské Evropy. Nejsou to totiž jen tak obyčejné seriály, jako třeba ten z dob války severu proti jihu, kde pak…, jde o štvavou protievropskou propagandu, která vyzdvihuje turecké ozbrojené síly a nadřazenost tureckého národa v době, kdy jsou tamějším režimem Turci žijící v EU vyzýváni k tomu, aby opanovali Evropu plozením vysokého počtu dětí a „dlouhým tureckým pochodem institucemi“.

A nad to, Turecko čím dál nehorázněji pošlapává naše posvátná lidská práva, utlačuje národnostní menšiny, před stolety zmasakrovalo Armény, tudíž jakýkoli turecký seriál obsahuje ohromný kontrarevoluční potenciál, jenž by mohl způsobit masové pomýlení evropského obyvatelstva, jehož část by pak rozsévala nedůvěru k našemu liberálně-demokratickému zřízení a vymoženostem Evropské unie.

A co víc, pomýlení evropští dělníci, rolníci, pracující i nepracující inteligence by pak mohla zatoužit po restauraci tak barbarských a zpátečnických praktik, jako jsou brutální popravy, nerovnoprávnost žen, či dokonce návrat k otrokářství!!! A tohleto, prostě, eurosvazačky a eurosvazáci, nemůžeme dopustit!!!

Proto vyzývám nejen soudruha ministra kultury, aby s okamžitou platností sešrotoval všechny nosiče obsahující jakoukoli tureckou produkci, soudruha ministra informací, aby zamezil kolportáži veškerých tureckých novin, časopisů, vysílání projevů tureckých vládních představitelů a dalších protistátních živlů!!!

Jenže, milé eurosvazačky a milí eurosvazáci, prostě…, tento boj nesmíme vzdát v půli, nedotáhneme-li jej až do úplného konce, naše zářné zítřky budou stále ohroženy a my, nositelé jediné skutečné pravdy, zůstaneme jako kůly v plotě, prostě!!! Proto důrazně apeluji na soudruha ministra veřejného zdraví, aby zakázal turecký med (bez ohledu na zemi původu) a kebaby (třeba i z vepřového…) jako zdraví škodlivé zboží a rovněž tak turecké lázně jako vysoce nehygienické!!!

A nemohu jinak, ale musím konstatovat, že soudruha generálního prokurátora podezřívám z kolaborantských rejdů a z přisluhovačství tureckému imperializmu, protože za celou dobu svého působení nebyl tento turecký agent schopen zahájit s W. A. Mozartem posmrtné trestní řízení za složení štvavé a antievropské parodie na vážnou hudbu, tzv. Tureckého pochodu!

Takže, vážení…, evropské hodnoty si rozvracet nedáme!
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vláda by měla zamezit vstupu tureckých seriálů do země

  • Debilní americké akční filmy blbnou mládež, která si bude myslet, že jedině boj, střílečky a násilí je normální způsob žití. Primitivní turecké telenovely spíše odkazují na ubohost těch, kteří tyto pořady propagují a uskutečňují. Ale i naše některé pořady jsou spíše k pláči a mohu jmenovat např. výměna manželek. Záměrně asi vybírají nebo podněcují, aby se ukazovaly hádky,. sprosté nadávky a samé dno lidské společnosti jako, že je to normální. Aktéři za to dostávají peníze a kdyby vše probíhalo ve slušnosti tak by se na to nekoukali ano ti, kteří se v takových případech vidí. Je to samé dno kultury Nemít v TV archiv dobrých pořadů tak se opravdu na dnešní seriály a rádoby umělecké nové filmy většinou nedá vůbec dívat. .

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*