Vláda Angely Merkelová tvrdí, že neexistuje potřeba regulovat islámské organizace v Německu

Vláda Angely Merkelová tvrdí, že neexistuje potřeba regulovat islámské organizace v Německu

Německá vláda tvrdí, že neexistuje potřeba nových právních předpisů pro regulaci islámských organizací v zemi, informovala tisková agentura .    

Členové středo-pravicové Křesťanskodemokratické unie Angely Merkelové vyzvali k zákazu v zahraničí financovaných islámských organizací.

Mluvčí vlády Steffen Seibert uvedl, že takový zákon „není na pořadu dne“ v tomto okamžiku a poznamenal, že náboženská svoboda je zaručena německou ústavou.

Příchod stovky tisíc muslimských přistěhovalců do Německa v posledních letech opět rozdmýchal veřejné diskuse o vztazích země s islámem.

Nedávná zpráva veřejnoprávní televize ARD uvedla, že islám kázaný v některých mešitách je více konzervativní, než v mnoha muslimských zemích, podle agentury AP.
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Vláda Angely Merkelová tvrdí, že neexistuje potřeba regulovat islámské organizace v Německu

  • Nenechme se zblbnout Německem a jeho fanatickými vůdci, kteří se jistě zapíšou negativně do dějin. Už zde máme hodně přítelíčků Německa, kterým nevadí naše podřízenost vůči tomuto nechvalně proslulému státu a své patolízalství stvrzují již svými činy. Německu už narůstá hřebínek sebevědomí a z toho nekouká nic dobrého . Co lidí kvůli Němcům už bylo zabito v minulém století. Nezapomínejme když uctíváme padlé ve válce.

  • Já to vidím tak, že si Germán podepsal nad sebou ortel smrti.
    Bohužel i nad těma kdo se diktátu podvolí.

  • Nacismus na ruby. Zda se, ze Nemci uz z Germanu co porazili rimske legie zdegenerovali a jsou velice tvarni a poslusni svych mocipanu. To ovsem oni vzdy byli za cisare i za Hitlera. Dokazou zabijet nevinne deti jako ve valce a ted hyckat muslimy, kteri jim zakrouti krkem, nebo je znasilni. Nevim jestli to je zakon Karmy, tj. potrestani za zlociny a zverstva Nemcu anebo degenerace. Asi oboji.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*