Vítejte ve Velkém Resetu: Kalifornské město zakazuje nové čerpací stanice

Vítejte ve Velkém Resetu: Kalifornské město zakazuje nové čerpací stanice

Městská rada v Petalumě v Kalifornii odhlasovala zákaz výstavby nových čerpacích stanic ve městě.

Iniciativa, zaměřená na dosažení „uhlíkové neutrality“, brání jakékoli výstavbě nových čerpacích stanic a zakazuje těm stávajícím stavět nové pumpy.

Návrh zákona naopak usnadňuje stávajícím čerpacím stanicím instalaci dobíjecích stanic pro elektrická vozidla a stanic pro alternativní paliva.

Celý stát Kalifornie napodobuje iniciativy globalistů v oblasti zelené energie, jako je britský plán zakázat do roku 2030 vozidla na benzín zavedením vlastních takových programů.Loni guvernér Kalifornie Gavin Newsom podepsal exekutivní příkaz oznamující, že se stát „razantně posune dál od závislosti na klimatických změnách způsobujících fosilních palivech a zároveň zachová a vytvoří pracovní místa a podnítí hospodářský růst“.

Vyhláška požaduje, aby byl prodej všech nových osobních vozidel do roku 2035 bez emisí.

Kalifornie doufá, že do roku 2045 dosáhne naprosté „uhlíkové neutrality“ a Petaluma doufá, že tohoto cíle dosáhne do roku 2030.

D’Lynda Fischerová, členka městské rady stojící za návrhem zákona, cituje: „Cílem je odklonit se od fosilních paliv a co nejvíce to usnadnit.“

Tyto typy vyhlášek by se mohly rozšířit a stát se běžnými v Kalifornii a dalších liberálních státech, protože skupina s názvem Koalice proti novým stanicím prosazuje zastavení výstavby čerpacích stanic v celém okrese Sonoma.

Typickým demokratickým způsobem je iniciativa proti zemnímu plynu krmena americkými politiky ze strany globalistických skupin, jako je Světové ekonomické fórum, Davos a další.

Agenda zakladatele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba nazvaná „Velký Reset“ představuje svět, kde jsou korporace a vlády nuceny zbavovat se fosilních paliv a místo toho investovat do obnovitelných zdrojů, vodíku a dalších nízkouhlíkových alternativ.

Globální plán má v podstatě odstranit dotace na fosilní paliva a zavést zpoplatnění uhlíku, aby motivoval budoucí investice.

Pandemie COVID-19 se využívá k urychlení této agendy po celém světě.

Pandemie poskytuje lídrům šanci na obnovu společností prostřednictvím toho, co bude označeno za „přírodě příznivé“ zotavení.

Očekávejte, že Amerika v čele s Bidenovou administrativou zavede více „zelených“ politik.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*