Víte, že skutečná epidemie proběhla v České republice v roce 2018 a ne v roce 2020?

Víte, že skutečná epidemie proběhla v České republice v roce 2018 a ne v roce 2020?

Že to je nějaký omyl? Ale kdepak! Tehdy bylo nakažených 1722 osob na 100 000 obyvatel. Teď je to 84 osob na 100 000 obyvatel! Neuvěřitelné? Tak pěkně od začátku.

Aby jakýkoli výskyt nemocí bylo možné označit za epidemický, je nutné, aby počet případů začal prudce růst v porovnání se svým dosavadním průběhem. O chřipkové epidemii lze například hovořit pouze tehdy, když počet nemocných překročí 1600 osob na 100 tisíc obyvatel!

Za chřipku jsou považovány viry chřipky A a B, ale i viry vyvolávající onemocnění s podobnými respiračními příznaky, včetně skupiny koronavirů.

V době své nejvyšší kulminace u nás nemoc Covid-19 dosáhla výskytu 96 nemocných na 100 tisíc obyvatel, po čase dokonce klesla na 84 nemocných na 100 tisíc obyvatel. Ani jinde na světě nebyly prokázány takové počty nakažených, aby onemocnění bylo možné klasifikovat dle virologických podmínek za epidemii. V Itálii je nyní počet nakažených 379 na 100 tisíc obyvatel. V USA je to 511 nemocných na 100 tisíc obyvatel. Ve Švédsku, kde nebyla přijata žádná opatření je to 333 nakažených na 100 tisíc obyvatel. V Číně dokonce 6 lidí na 100 tisíc obyvatel a tak bychom mohli pokračovat.Přesto, že počet nakažených nedosahoval ani v jednom státě světa incidenčních hodnot, WHO dne 11. 3. 2020 vyhlásila celosvětovou pandemii. Jediným kritériem pro její vyhlášení byl zřejmě fakt, že se koronavirus vyskytl na všech kontinentech a jednalo se o dosud neznámý tip onemocnění. Covid-19 žádná jiná kritéria pro vyhlášení epidemie, co se týká počtu nakažených, rozsahu a růstu incidence (počtu nově nemocných za časový úsek) nesplňoval a dosud nesplňuje.

Všimněte si, že u nás oficiálně nikdo epidemii koronaviru nevyhlásil. Vláda vyhlásila mimořádná opatření a nouzový stav v souvislosti s prokázáním jeho výskytu na území ČR a dále se vezla na vlně mediálního celosvětového šílenství o pandemii.

Nemoc proto nelze s odstupem času považovat za tak nebezpečnou, jak nám bylo médii prezentováno a jak je nám neustále tvrzeno. Pokračující nošení roušek na některých místech a některá nesmyslná opatření (např. odstupy na 2 metry aj.) jsou proto do budoucna vhodná maximálně pro velmi rizikové skupiny obyvatel, což by ale pro tyto lidi mělo být automatické i u každé jiné chřipky nebo virového onemocnění.

Prakticky bez povšimnutí je u nás každý rok běžně vyhlašována chřipková epidemie. Její incidence se pohybuje mezi 1700 až 2000 případy na 100 000 obyvatel.

Například v roce 2018 v ČR proběhla skutečně nebezpečná epidemie. Tehdy jsme měli nárok se oprávněně bát, ale bylo tomu přesně naopak! Žádná hromadná preventivní opatření zavedena nebyla!

Do střední Evropy tehdy zavítala z USA tzv. hongkongská chřipka, která je mimořádně nebezpečná a která mezi lety 1968 a 1969 zabila celosvětově téměř milion lidí! Hygienici vyhlásili chřipkovou epidemii v Česku v pátek dne 2. 2. 2018. Podle údajů z tohoto dne připadalo na 100 tisíc lidí v průměru 1722 nemocných. A jak už víme, o epidemii se mluví, když se počet nemocných pohybuje mezi 1600 a 1800 na 100 tisíc lidí.

Porovnejte! Tehdy 1722/100 000. Dnes 84/100 000. Neuvěřitelné!!! Nehledě na to, že se nyní objevily oficiální zprávy o tom, že Covid-19 nebyl příčinou smrti u 60% uváděných případů úmrtí zahrnutých do statistik.

Už vám to celé dává více smysl? Nebo jste naopak ještě více zmateni?

Tehdy vyhlášená epidemie neměla patřičnou reklamu a nedělal se kolem ní žádný humbuk! Z médií jsme ji sotva zaznamenali, nikdo nevyhlásil nouzový stav a nešířil paniku. K tomu už není žádné logické vysvětlení. Asi tenkrát nikdo nepotřeboval srazit ekonomiku na kolena a vyvolat celosvětovou hospodářskou krizi, aby byly maskovány skutečné finanční problémy a bylo na co svést blížící se bankovní a ekonomický kolaps. Asi tenkrát farmaceutické firmy nepotřebovaly tolik profitovat z prodeje vakcín a napakovat se na uměle vyvolaném šílenství. Asi tenkrát nikdo nepotřeboval ochočit ovce tak, aby pokorně mlčely a klepaly se strachy, zatímco oni přeformátují celý svět. Jinak to vysvětlitelné opravdu není a smysl to nedává, ať to probíráte jak chcete a pořád dokola!

Globální data https://www.seznamzpravy.cz/clanek/grafika-tak-se-siri-koronavirus-cersrtva-data-o-zasazenych-zemich-a-obetech-87449

Epidemie 2018

Do Česka míří agresivní kmen chřipky. V USA způsobil epidemii, v minulosti zabil milion lidí

Covid-19 nebyl v Česku příčinou úmrtí u 60 procent uváděných obětí
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Víte, že skutečná epidemie proběhla v České republice v roce 2018 a ne v roce 2020?

 • Rekapitulace opatření vlády:
  1. zákaz všech činností, kromě těch, které přináší prospěch Babišovi.
  2. zákaz výroby roušek a respirátorů, aby mohl Babiš s Hamáčkem dělat velké kšefty s Čínou
  3. postupné povolování i jiných činností těm, kteří si uměli zalobovat
  4. povinnost nosit roušky, aby se ukázalo, jak jsme poslušné ovce
  5. všudypřítomný chaos v opatřeních vlády a jejich prezentaci.
  Na tom si někdo pořádně napakoval za cenu, že z podnikatelů udělal ekonomické mrtvoly.

 • Ano, mate uplnou pravdu, nevime kdo za tim presne je, ale tento chaos je vyvolany umele a NEKDO z toho hodne profituje. Bohuzel lidi jsou ovce a uz opravdu neumi normalne uvazovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*