Vítač, eurofanatik, nebo vlastenec? Naprosto klíčová volba prezidenta ČR!

Vítač, eurofanatik, nebo vlastenec? Naprosto klíčová volba prezidenta ČR!

Fanatička Merkelová nejen, že nechce zrušit pozvánku všem migrantům z celého světa, ale dokonce je chce nedobrovolně vnucovat ostatním zemím. Padají všemožné výhrůžky a už jsme také hnáni před soud a měli bychom platit za to, že nechceme nikoho, koho jsme si nepozvali.

Vnímat v dnešní době hlavu našeho státu tak, že to má být pouhý kladeč věnců, by byla trestuhodná chyba. Jde v neposlední řadě o vrchního velitele naší armády. A to může být zcela zásadní.

Nebezpečí z migrace, čítající miliony zájemců o skvělý a bezpracný život v Evropě, je obrovské. A že se jich šikují miliony nezastírají ani všemožní pomatenci z neziskovek, které z této situace těží, některé vše dokonce organizují.

O tragických bezpečnostních, zdravotních a ekonomických problémech z migrace vyplývajících netřeba dlouze psát. Ví o tom všichni. Tedy všichni rozumní lidé.

Orgány EU nedělají žádná odpovídající opatření, aby věc řešili. Naopak. Fanatička Merkelová nejen, že nechce zrušit pozvánku všem migrantům z celého světa, ale dokonce je chce nedobrovolně vnucovat ostatním zemím. Padají všemožné výhrůžky a už jsme také hnáni před soud a měli bychom platit za to, že nechceme nikoho, koho jsme si nepozvali.Je tedy jasné, že čelíme doslova existenčnímu nebezpečí, které jsme sice žádným způsobem nezavinili, ale prý jej celý náš národ musí strpět. Tak to tedy ne !

Ochranu naší země, našich obyvatel a našich zájmů by měla prioritně řešit vláda. Ale jaká je realita ? Vláda minulá nevyřešila nic, kromě hloupých proklamací. A současná (ne) vláda ? U té nikdo neví, co je pravda a co je lež. Kromě verbálních siláckých vyjádření směrem k našim voličům, žádné reálné kroky nejsou činěny.

Jaké kroky by to měly být ? Mnoho, ale namátkou : Okamžité zrušení politických neziskovek, příprava ozbrojených složek na úplnou uzávěru našich hranic, armádu stahovat do ČR, cvičit a vyzbrojovat ji tak, aby mohla bránit naši zem, jasně prezentovat v EU, že pokud okamžitě EU nezarazí veškeré šílenosti kolem migrace, tak ČR urychleně vystoupí z tohoto prapodivného spolku, který zmutoval do zkázonosné podoby.

Nic z toho se ale neděje a zjevně také ani hned tak dít nebude. Vláda na to prostě kašle a kašle na všechny obyvatele ČR.

Pokud je nečinná vláda, tak pak jedinou možností, jak v případě krizové situace udělat alespoň něco pro fyzickou ochranu naší země, je post prezidenta republiky, který může aktivovat Armádu ČR.

Proto je naprosto zásadní, aby se prezidentem naší republiky nestal ani žádný vítač, ani žádný eurofanatik, ale rozumný vlastenec.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vítač, eurofanatik, nebo vlastenec? Naprosto klíčová volba prezidenta ČR!

  • S výše uvedeným článkem nelze než souhlasit. Nejsme přece ovce , které dobrovolně půjdou na porážku. Bohužel spousta lidí stále ještě nevidí to nebezpečí, které je reálné. Buď se nezajímají o politiku a nemají přehled, nebo už jsou staří a už nejsou a nemají tu energii se zajímat o to co se na naší republiku chystá. Mladou generaci se už podařilo vychovat dle sorosovského modelu k obrazu svému, kteří jsou ochotni plnit přání našich nepřátel. Chceš- li zvítězit nad nepřítelem tak vychovej jeho děti. A ve velkém procentu zde negativní síly slaví úspěch. Ale je ještě spousta myslících lidí, kteří jsou současným stavem naší porobenosti pobouřeni a mnozí dle svých sil se snaží zamezit zániku našich práv a státnosti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*