Vilém Rössler: Prezident ví, co dělá. Podílel se na záchraně Evropy, budou se učit děti

Vilém Rössler: Prezident ví, co dělá. Podílel se na záchraně Evropy, budou se učit děti

Máme za sebou svátek 28. října a opět po roce jsme svědky štvavé mediální kampaně proti prezidentovi republiky Miloši Zemanovi.

První příčku v kritice si znovu upevnila Česká televize a její komentátoři, o kterých už si můžu právem myslet, že se výše jejich platu odvíjí od množství kritiky prezidenta.Zvát jeho zastánce už ředitel Dvořák asi zakázal a tak jsme svědky různých diskusí, kde si hosté společně notují, že Zeman vyznamenal takové lidi jako jsou Toman, Čech a dokonce bývalá spolupracovnice stb.Jediný kdo měl dovoleno vystoupit na jeho obranu, byl tentokrát hodně nevýrazný senátor Veleba.

Jsem přesvědčen, že prezident ví, co dělá a určitě měl k výše uvedeným patřičný důvod, proč je vyznamenat.

Bohužel stejnou notu jsem zregistroval i u medií, o kterých si myslím, že informují objektivně, ale tentokrát si na fb. všímala jen názorů herce Jandy (který už snad ani nemá morální právo Zemana kritizovat), členů TOP09, ODS a samozřejmě člověka, který svou neustálou výměnou názorů už nijak nemůže překvapit, pana Jiřího Vyvadila. Komentovat jeho rozbor 28.října nemá žádný smysl, protože za měsíc bude všechno jinak.

Prezident Miloř Zeman předává vyznamenání ve Vladislavském sále Pražského hradu Foto: Petr Hloušek, Právo
Prezident Miloř Zeman předává vyznamenání ve Vladislavském sále Pražského hradu Foto: Petr Hloušek, Právo

Zarazilo mě, že nikdo nezaregistroval ty tisíce pochvalných komentářů od příznivců pana prezidenta, které na fb.zveřejnili.

Raději informují o České matce, která žaluje prezidenta pro šíření poplašné zprávy a která si neuvědomuje, že i tady má Zeman pravdu.

O migrantech už toho bylo napsáno tolik, že vše by bylo nošením dříví do lesa, ale jedno zatím řečeno nebylo, dokud z Bruselu nezazní jasné, že Evropa už uprchlíky nepříjmá, tak se můžeme dočkat nového stěhování národů a do Evropy dorazí miliony těchto migrantů.

Pan prezident je jedním z mála politiků, kteří si toto nebezpečí uvědomují a dělá vše pro zabránění této katastrofy.

Jsem přesvědčen, že se jednou budou děti o Zemanovi učit v dějepise, jako o člověku, který se podílel na záchraně Evropy.

Vilém Rössler, zakladatel facebookové skupiny Souhlasíme s výroky pana prezidenta Miloše Zemana.

 

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Vilém Rössler: Prezident ví, co dělá. Podílel se na záchraně Evropy, budou se učit děti

 • · Edit

  Zdravím také našeho pana prezidenta Zemana,
  u kterého mne mrzí,že není více razantní, i když vím,že na to už má léta.
  Říkám si proč se neohradí proti českému soudnictví/justici ? Přece není slepý,hluchý a dobře ví to, co my všichni,kteří nejme padlí na hlavu !!!
  Nemá cenu se dál rozepisovat. Tak to jenom k vítkám pana prezidenta ČR Zemana.
  Jinak ho plně podporuji.
  M.P.

 • · Edit

  Zdravím a držím palce pane Okamuro.
  Převeliká škoda jen,že velká většina OVČANŮ je tupé stádo ! A než z toho stáda někdo pochopí, tak už bude pozdě !
  Těmto ovčanům postačí chleba a hry. Nebezpečí jim nic neříká až do té doby,než jim někdo ukrojí hlavu. A mnohým to nedocvakne nikdy !
  Nenapravitelnej,smutnej,nešťastnej to svět.
  M.P.

 • Na předání vyznamenání se ráda dívám, protože pan prezident vždy říká, proč tomu dotyčnému vyznamenání dává. Jen u dvou lidí to trochu odbyl. Pomyslela jsem si, že je za jejich vyznamenáním politika, což považuji za úlitbu bohům. Co se týče přílivu už laviny nelegálních migrantů, tak to nevidím vůbec dobře. Mám obavu, že jsme prošvihli dobu, kdy šlo vše vyřešit smírně a diplomaticky. Dnes se naplňují obavy, že čím jich bude víc, tím se budou hlasitěji dožadovat úplně všeho včetně životního stylu, před kterým utekli do Evropy.

 • Jak se budou o Zemanovi učit naše děti závisí jen na tom, kdo bude vítěz. Např. kdyby Hitler vyhrál válku, učili by jsme se dnes o něm jako o velkém vůdci a osvoboditeli. To, že na Zemana útočí korporátní sektor a jeho pudlové je jen důkazem správnosti jeho činů. Může na to být hrdý.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*