Viktor Orbán: Nové vedení EU by mělo potrestat ty, kteří pustili do Evropy milióny migrantů

Viktor Orbán: Nové vedení EU by mělo potrestat ty, kteří pustili do Evropy milióny migrantů

Maďarský premiér Viktor Orbán uvedl, že je zapotřebí nová Evropská komise s novým přístupem k migrační politice s tím, že dny současné exekutivy EU jsou „sečteny“ a že její mandát vyprší v květnu, píše agentura Reuters.Orbán učinil tyto komentáře ve státním rozhlasu a řekl, že příští Komise by neměla trestat země, které ochraňují hranice před migranty. Orbán dodal, že nové vedení EU by mělo potrestat ty, kteří pustili milióny migrantů do Evropy, čímž porušili pravidla EU.

Maďarský předseda vlády je jedním z nejsilnějších oponentů migrační politiky EU. Evropská komise zahájila právní bitvu s Maďarskem kvůli pravidlům EU v oblasti migrace a tvrdila, že nový maďarský zákon, kriminalizující podporu žadatelů o azyl, je nezákonný.

Orbán odpověděl, že je rozhodnutí Komise bezvýznamné, protože její mandát končí: „Potřebujeme novou Komisi….s novým přístupem.“

Volby do Evropského parlamentu se budou konat v květnu 2019. Orbánova nacionalistická strana Fidesz v průzkumech vítězí po drtivém vítězství v dubnových národních volbách, kdy byla znovu zvolena do třetího po sobě jdoucího volebního období.

 

(Maďarský premiér Viktor Orbán Foto: AP)               
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Viktor Orbán: Nové vedení EU by mělo potrestat ty, kteří pustili do Evropy milióny migrantů

  • Orban je jediny vudce v Evrope, ktery chape co se deje a jedna. A nestydi se rict, ze kral je nahy. Aby byli odpovedni lide za zvani migrantu potrestani, musi Evropane volit strany, ktere jim umozni zbavit se Havloidu, vitacu a stran, ktere laviruji a pak stejne zradi.
    Volte SPD, to je jedina strana pro lidi. Nenechte se zastrasit. Zadni fasisti ani xenofobove to nejsou. Tak je nazyva ta vitacska pakaz z ostatnich stran, kterym rikaji media systemove. Ty ale jako kazdy vi dosud prosluly vitacstvim a systematickym rozkradanim statu a korupci!!!

  • Zločin , který se stal lákáním a přijímáním nepřátelského etnika bude muset být potrestán je-li vůbec ještě nějaká spravedlnost. Jen zaprodanci, a těžko chápající a již nově vychovaná mládež si snad ještě neuvědomuje, že oni nebudou ušetřeni násilí a zvěrstev od těchto barbarů.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*