Video: Migrant útočí na tři švédské policistky

Video: Migrant útočí na tři švédské policistky

Nově zveřejněné video ukazuje žadatele o azyl útočícího na tři policistky, které se jej pokouší vzít do vazby vedle azylového centra.   

Podle švédských zpráv, policie přijela zadržet tuto osobu poté, co se migrant pokusil zapálit uprchlické centrum. Záběry ukazují mladého žadatele o azyl ve městě Fagersjö, jižně od Stockholmu, který přijde k automobilu a rozbíjí okna vozidla.

Poté co odchází, rozbije zadní okno jiného vozidla, bílého Volva, které je zaparkované poblíž. Stále s velkým kusem kovu v jeho rukou, migrant se přiblíží k policejnímu autu, ve kterém jsou tři policistky a zaútočí na něj.

Poté, co napadne jednu z policistek kusem kovu, migrant je zadržen jiným žadatelem o azyl, který jej strhne na zem a nechá policistku, aby se pokusila mu nasadit pouta. Navzdory tomu, že byli policistky tři a snažili se podmanit žadatele o azyl za pomocí pepřového spreje, měly velké potíže jej dostat do auta.

Migrantovi se nakonec podařilo vymanit se ze sevření a pokračoval v boji proti policistkám a jednu z nich srazil na zem.

Podle švédského portálu Friatider byl žadatel o azyl zadržen po skončení videa.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Video: Migrant útočí na tři švédské policistky

  • V USA by už ležel na zemi s kulkou v těle. Ve Švédsku se ale oficiálně nic neděje, tak nemohou použít zbraň. Postoj Švédska a EU – když zavřu oči, problém zmizí, se nám brzy vymstí.

  • Co k tomu dodat? Nic, Svedsko v zachvatu bezmoci. Jenom uprchlikovi neublizit!! To by byl prusvih v zemi socanu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*