Video: Migrant poškodil vozidlo ženy, která mu odmítla dát peníze

Video: Migrant poškodil vozidlo ženy, která mu odmítla dát peníze

Marocký migrant byl zatčen a rychle propuštěn poté, co poškodil auto ženy, která mu odmítla dát peníze a podle zpráv napadl i kolemjdoucího.

Záběry z incidentu sdílel na sociálních sítích Rubén Pulido, hlavní mluvčí nacionalisticko-populistické strany VOX.„Před několika minutami v Aguadulce (Almería, Španělsko),“ napsal Pulido.

„Kulturní obohacení způsobené tím, že majitelka vozidla odmítla dát spropitné za ‚parkovací službu‘.“

Na videu je vidět, jak podezřelý agresivně kope do zaparkovaného vozidla z mnoha úhlů, naráží do karosérie a sráží obě boční zrcátka.

„Co to děláš?“ křičí na něj nějaká žena.

Poté, co muž poničil první auto, prudce udeřil do okna jiného vozidla, než se přiblížil k ženě, která si ho natáčela a napadl jí.

Muž byl zatčen španělskou policií, ale údajně propuštěn jen o několik hodin později.

„Almería je po Kanárských ostrovech španělským regionem nejvíce postiženým nelegálním přistěhovalectvím,“ uvádí OK Diario. „Národní policie a civilní garda, zejména z jejich odborů, již dlouho varují před ‚lavinou‘ přistěhovalců, která zasahuje oblast a dosahuje úrovně asi 200 přistěhovalců týdně.“

Jak nedávno informovala Infowars Europe, na španělské Kanárské ostrovy dorazilo během listopadu více než 8000 nelegálních migrantů.

Zadržovací střediska na španělské pevnině byla tak zahlcena ilegálními cizinci, kteří přijížděli přes Kanárské ostrovy, že jsou údajně krátce po přistání propuštěni.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*