Video: Migrant bezdůvodně demoluje autobus v Itálii

Video: Migrant bezdůvodně demoluje autobus v Itálii

Autobus v italském Miláně byl podle zpráv těžce poškozen během řádění vandala podezřelého z toho, že je migrant.

Video z běsnění odehrávajícího se za bílého dne sdílel Matteo Salvini, bývalý ministr vnitra a vůdce nacionalisticko-populistické strany Liga.

Na videu je vidět, jak se  muž blíží k autobusu zastavenému před kavárnou.Zděšení hosté hosté, jak podezřelý systematicky rozbíjí čelní sklo, vnější digitální značení a různá další okna za použití něčeho, co vypadá jako velký kámen.

„Milán, další vzácný ‚zdroj‘ udržovaný na úkor Italů…“ Salvini napsal vedle videa na Twitteru.

Druhé největší italské město podle počtu obyvatel se také stalo jedním z jeho nejvíce zločinných.

Dříve půvabná mekka vysoké módy byla obsazena ilegálními přistěhovalci z Afriky, kteří těží z drakonických omezení, jež byla italským občanům vnucena během kovidové krize.

„Turisté přijíždějící do města se nejen ocitají obklopeni přistěhovalci spícími ve stanech a spacích pytlích umístěných na záhonech nebo pod arkádami ulic obklopujících [milánské hlavní nádraží], ale nyní i při procházce v srdci Milána na Piazza Duomo jsou svědky výměny peněz a drog,“ napsala v červnu italská novinářka Francesca Galici v deníku Il Giornale.

„Je to katastrofa, kterou zřejmě nikdo nechce napravit a která vykresluje obraz Milána ve víru totálního úpadku, rozhodně ne pohled, který zve turisty na návštěvu metropole a jejích pokladů.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*