Více než polovina mladých Evropanů prohlašuje, že by se připojili k „velkému povstání“ proti elitě

Více než polovina mladých Evropanů prohlašuje, že by se připojili k „velkému povstání“ proti elitě

Více než polovina mladých Evropanů tvrdí, že by se připojili k „velkému povstání“ proti elitám, odhalil masivní průzkum.

Neuvěřitelných 580.000 respondentů ve 35 různých zemích bylo tázáno: „Podílel byste se aktivně na velkém povstání proti generaci u moci, pokud by k němu došlo v příštích dnech nebo měsících?“

Tento sentiment je pravděpodobně motivován řadou faktorů, včetně evropské chronické míry nezaměstnanosti u mládeže, která se v Řecku a Španělsku zvýšila o více než 50%.

povstani proti elitamŘecko, Španělsko a Itálie se ocitly v průzkumu na nejvyšší příčce, přičemž více než 60% lidí ve všech třech zemích uvedlo, že by se připojili k velkému povstání proti establishmentu.I v ospalé Belgii a prosperujícím Švýcarsku byl tento údaj vyšší než 40%.

Respondenti ve Francii, kde 61% lidí uvedlo, že by se vzbouřili, obviňovali ze své nespokojenosti korupci, vysoké daně a příliš mnoho bohatých lidí.

Studie provedená společností Quartz také naznačuje, že „voličská apatie“ a „zvrácený status quo“ je důvodem, proč je tolik mladých lidí připraveno zapojit se do občanských nepokojů.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)              
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Více než polovina mladých Evropanů prohlašuje, že by se připojili k „velkému povstání“ proti elitě

  • Dulezite zrovnatak je osvobodit se z podruci valkychtivych USA! Evropa musi prestat byt sluzebnikem USA, musi delat vlastni politiku a odstranit raketove zakladny na svem uzemi, jinak bude znicena. USA chteji provest preventivni uder, GB take. Rikaji to uz otevrene, v GB to rekl Fallon v parlamentu. Jedina cesta je neutralita Evropy, vystup z NATO, navazani mirove spoluprace se vsemi zememi, zruseni sankci a provokaci na hranicich Ruska. Vykazat zakladny USA z Evropy a zacit se sama starat o svou bezpecnost a byt za to ona sama odpvedna. Dnes mame platit za vyzbroj NATO, ale veleni ma Pentagon!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*