Více než 100 německých občanů je každým dnem obětí zločinů spáchaných migranty

Více než 100 německých občanů je každým dnem obětí zločinů spáchaných migranty

Zpráva německého Spolkového útvaru kriminální policie (BKA) ukazuje, že více než 100 německých občanů je každým dnem obětí zločinů spáchaných migranty, informoval Epoch Times.  

Podle studie BKA bylo v roce 2017 zaregistrováno 39 096 zločinů u německých občanů ze strany migrantů. Toto číslo je o 23,7 procent vyšší než v předchozím roce (31 597).

To znamená, že každý den kolem 107 německých občanů bylo a bude obětí trestných činů, při kterých je alespoň jeden podezřelý migrant a tento trend stoupá.Zvláště šokující je to, že více než sto Němců bylo v roce 2017 oběťmi pokusů nebo skutečných vražd ze strany přistěhovalců.

„U zločinů vraždy, zabití a najaté vraždy se 112 Němců stalo obětí trestného činu, kdy alespoň jeden z podezřelých myl imigrant. Třináct obětí bylo zabito,“ ukazují statistiky.

Zpráva BKA rovněž varuje, že mezi uprchlíky bylo propašováno mnoho teroristů, a že existuje nebezpečí, že uprchlíci v Evropě budou radikalizováni teroristickými organizacemi, aby prováděli „svatou válku“.

„Kvůli situaci uprchlíků, je teď možné, aby teroristické organizace propašovaly do Německa případné vrahy nebo své příznivce.“

„Kromě toho mohou být mezi uprchlíky, kteří se během pobytu v Německu radikalizují kvůli řadě faktorů, zejména kvůli odborné propagandě a cílené internetové aktivitě členů teroristických organizací,“ varuje se ve zprávě.

(Ilustrační obrázek AP Photo/Frank Augstein)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Více než 100 německých občanů je každým dnem obětí zločinů spáchaných migranty

  • Homo sapiens by nikdy neměl útočit, ale má povinnost se bránit proti těm, kteří ho chtějí převálcovat. Každý tvor ze zvířecí říše se brání nebezpečí, které mu hrozí. Co se to stalo s lidskou populací, že si nechala záměrně vymýt mozek ? Děti a mládež jsou už podchyceny v mládí pomocí různých programů, které mají připravit tu nejmladší generaci k poslušnosti a zároveň ke snížení IQ, protože otroci nemají být příliš chytří neboť by se mohli státi v budoucnu nebezpeční. Lid EU se pomalu stává nemyslícím stádem a nechá na sobě dříví štípat těmi, kteří v současné době profitují v předních politických funkcích a asi razí heslo, že po nich potopa.

  • To je svoboda a objektivnost medii na zapade. Lidem lhat a zamlcovat to, co si kolonizatori z USA nepreji a naopak roztrubovat faky a false flagy slouzici rusofobii a demonizovani Ruska, ktere chteji USA napadnout.
    Psal jsem zde uz pred rokem, ze veskere negativni zpravy o migrantech a jeji zlocinech jsou od zacatku masove migrace ve vsech statech, prijimajicich migranty pod cenzurou. Do novin se dostavaji pouze zpravy, ktere nelze ututlat. Policie nesmi poskytovat mediim zadne informace. Novinari, kteri o tom napsali jsou vyhazovani z redakci.
    Toto opatreni ma usnadnit prijimani migrantu spolecnosti i tvrzenim, ze se jedna o vysokoskolsky vzdelane pracovniky, ktere nam budou k uzitku. Nikde se nepise, ze jsou to negramotna a lhajici primitivni individua, majici jedno spolecne: Nenavist k bilym jako bezvercum.
    Tato situace je jeste umocnovana shovivavosti a toleranci policie a soudu vuci kriminelnim migrantum, jejich nekontrolovanym pohybem a neznamym pobytem neidentifikovanych migrantu, mezi nimiz je spousta radikalni islamistu a dzihadistu.
    Da se ocekavat velky konflikt hlavne mezi migranty urcenymi k odsunu a spolecnosti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*