Většina Američanů si myslí, že USA míří špatným směrem

Většina Američanů si myslí, že USA míří špatným směrem

yeswecan

Drtivá většina Američanů si myslí, že Spojené státy směřují špatným směrem.
Po nedávném šestnáctidenním vládním nouzovém režimu klesla důvěra amerických občanů v jejich politický systém – uvedl to nový průzkum veřejného mínění.Podle ve čtvrtek publikovaného průzkumu Rasmussen Reports 80% pravděpodobných voličů věří, že Spojené státy míří špatným směrem, jde o čtyřprocentní nárůst oproti předchozímu týdnu.

Jen 13% respondentů se domnívá, že Spojené státy míří správným směrem, což je nejmenší důvěra od října 2008, kdy Spojené státy urputně bojovaly se zničující finanční krizí.

Jiný tento týden uveřejněný průzkum provedený Pew Research ukázal, že je 81% Američanů nespokojeno s tím, jak se věci vyvíjejí v jejich zemí, naproti tomu 14% Američanů bylo spokojených.

Průzkumy veřejného míněni přichází v době, kdy si federální vláda prošla 16 dny vládního nouzového režimu, který skončil dohodou republikánů a demokratů v Kongresu a navýšením dluhového stropu.

Podle analýzy společnosti Standard & Poor’s tento stav nouze stál americký národ 24 miliard dolarů.

Online petice uveřejněná na webu MoveOn.org vyzývá k zatčení a souzení republikánských lídrů kvůli jejich roli v této kauze.

Petice vyzývá ministerstvo spravedlnosti, aby „zatklo republikánského lídra Erica Cantora, předsedu sněmovny Johna Boehnera a další rozhodující republikánské lídry pro trestný čin spiknutí proti Spojeným státům americkým.“

presstv.ir  vyšlo na : freepub.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*