Většina Američanů je znechucena hnutím Black Lives Matter, ukazuje nový průzkum

Většina Američanů je znechucena hnutím Black Lives Matter, ukazuje nový průzkum

Poté, co zažilo prudký nárůst podpory po smrti George Floyda v Minneapolisu, nové průzkumy odhalují, že po dvou měsících je většina Američanů nyní hnutím otrávená a staví se proti Black Lives Matter.

Průzkum provedený společností Civiqs ukazuje, že začátkem června podporovalo BLM 44% Američanů a 34% bylo proti.Tato čísla však nyní obrátila, 41% respondentů BLM podporuje a 44% je proti.

Rychlý pokles podpory Black Lives Matter nastal poté, co byli vůdci hnutí odhaleni jako radikální marxisté s vazbami na organizace jež financuje George Soros.

Dva měsíce nepokojů, rabování a násilí po celé zemi pravděpodobně také hrály roli při snižování popularity hnutí v mainstreamové Americe.

„Je to spíše návrat k normálu, než cokoli jiného,“ napsal jeden uživatel na Twitteru v reakci na průzkum, který ukazuje, že tichá většina Američanů již nepodporuje hnutí Black Lives Matter.

Navzdory tiché většině, která se staví proti hnutí Black Lives matter, mnohonárodnostní korporace nadále hnutí ve velkém podporují, ačkoli společnost Red Bull tento trend zvrátila tím, že vyhodila dva své ředitele za to, že se pokusili na společnost tlačit, aby zaujala postoj na podporu BLM.

Zakladatelé BLM otevřeně prohlašují, že hnutí má za cíl svrhnout kapitalismus, „patriarchát“ a obecně ideály západního osvícení.

Zatímco mnoho levičáků hnutí podporuje, zdá se, že tichá většina běžných Američanů ne a nikdy nebude.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*