Veřejný dopis velvyslanci USA na Ukrajině

Veřejný dopis velvyslanci USA na Ukrajině

Vážený pane velvyslanče,

ve Lvově byl Vámi naprogramován a řízen gay pride s cílem demoralizace Lvova a ukrajinského národa. USA řídí a diktuje Ukrajincům vlastní sebevraždu nejen v otázce ekonomiky, ale hlavně v otázce likvidace křesťanství a morálních hodnot. V USA podle statistik tvoří homosexuálové 75 % šiřitelů AIDS, 80 % hepatitidy B a jiných infekčních nemocí. Homosexualismus s sebou nese masové rozšíření kriminality a narkomanie. 50 % vražd v New Yorku mají na svědomí homosexuálové. V Los Angeles homosexuálové znásilnili 30 000 dětí.

Vy sám při každé příležitosti intenzivně propagujete homosexualismus, tzv. „pochody hrdosti“ i tzv. „práva“ LGBT a chcete Ukrajincům tuto sexuální deviaci vnucovat jako údajnou prestiž. Musíme vám připomenout, že homosexualita, kromě toho, že jde o morální zvrhlost, byla ještě donedávna celosvětově řazena mezi psychické choroby. Pod tlakem homo-lobby muselo být toto pravdivé označení změněno. Před několika dny ale Ministerstvo zdravotnictví RF, po důkladném vědeckém prozkoumání, zařadilo homosexualitu znovu do seznamu psychických chorob. Z důvodu objektivity byste měl opustit úřad a …

Navíc, co se týče americké politiky, dobře víte, že dochází ke zvratu. Americký národ se v současné předvolební kampani odvrací od dříve propagované demoralizační vlny. Na post prezidenta má v předvolební kampani zatím největší šanci reprezentant morálních a křesťanských hodnot pan Donald Trump. Rovněž i další kandidáti, aby vůbec uspěli, nemohou už propagovat sebezničující politiku prezidenta Obamy.

Vyslovil jste se k Vámi prosazovanému gay pride ve Lvově: „Špatná zpráva – ‚Festival rovnosti‘ ve Lvově se nemohl uskutečnit kvůli násilnickým protestům.“ Tvrdíte, že protesty proti gay pride jsou násilnické a dále tvrdíte, že „protiřečí evropské budoucnosti, kvůli které Ukrajinci tolik obětovali“. Musíme Vám připomenout, že jste profesionální podvodník a podvedl jste ukrajinský národ. Ukrajinci chtěli přijmout evropské hodnoty především v oblasti ekonomické úrovně, ale s tou podmínkou, jak řekl hlava UHKC, S. Ševčuk: „Chceme do Evropy, ale bez  homosexualismu!“ Proč jste neřekl jasně před majdánem, že toto není možné, že Ukrajina musí přijmout sebezničující homosexualismus jako podmínku vstupu a zároveň jako prioritu? Ukrajinci tolik obětovali ne proto, aby si prosadili sebevražedný homosexualismus, který ničí už malé děti, mládež i dospělé a nedovoluje existenci normální rodiny, kterou tvoří otec, matka a jejich děti. Pro to Ukrajinci na majdánu netrpěli. Vy jste Ukrajince cynicky podvedl.

To, že obyvatelé Lvova jednotně odmítli gay pride, nebylo násilné, ale násilné bylo vnucovat, a to několikrát po sobě, ukrajinskému národu dekadentní homosexualismus. Ukrajinci odmítli tyto vnucované gay pride v Oděse, v Kyjevě – dokonce třikrát, a nyní i ve Lvově.

Co se týče Vaší činnosti jako velvyslance, máte spoluvinu, že jste rovněž pomocí lží, úplatků a podvodu uvrhl ukrajinskou ekonomiku do existenční krize a zapříčinil katastrofální dluhy, a to za necelého dva a půl roku. Vy máte na svědomí krev nevinných Ukrajinců, která byla prolita na východě. Bez vměšování Ameriky a Vaší aktivity by Ukrajina toho mohla být ušetřena!

Měl byste povědět pravdivě, že dnes už je vstup do EU navíc podmíněn nejen přijetím homosexualismu, ale i přijetím povinných kvót na přijetí islámských přistěhovalců. Dobře víte, že v této době Anglie, Česko, Slovensko, Maďarsko, Řecko a jiné národy, dokonce i Francie, chtějí vystoupit z EU. Je to pravda, anebo to pravda není?

Vaší zásluhou je i to, že islamizace je už nyní prosazována i na Ukrajině, a to přes soustavné protesty obyvatel města Jahotyn.

Ve vší špinavé činnosti máte své prsty a vinu Vy. Všechna masmédia na Ukrajině jsou pod vládou americké sebezničující ideologie. Ve skutečnosti jde o postupnou likvidaci křesťanství a všech morálních hodnot i patriotismu. Ukrajina se stala obětí amerických technologií státních převratů. Plánujete z Ukrajiny učinit vojenský újezd proti Rusku a z Ukrajinců udělat rukojmí americké globalizační politiky. Proto uměle udržujete ložisko nenávisti a války na východě. Rozbili jste Ukrajinu, která byla jednotným, pokojným národem. Vy máte na svědomí Donbas i Krym. Nikomu by před pě ti lety ani na rozum nepřišlo, že by jeden Ukrajinec střílel na druhého. Doufáme, že po volbě nového prezidenta USA, bude tato zločinecká politika ukončena, protože ohrožuje bezpečnost všech národů a vyvolává světový válečný požár.

Co se týče představitelů církve ve Lvově, jak katolíci tak i pravoslavní jednotně a kategoricky odmítli gay pride jako propagaci hříchu:

1) Pozici UHKC a lvovského metropolity Igora Vozňaka na zasedání členů zastupitelstva městské rady přečetl kaplan Lvovské městské rady o. Pavel Drozďak: „Svého času hlava UHKC Svatoslav upozornil na to, že homosexuální chování je těžkým hříchem, který je na stejné úrovni s vraždou. Přednesli jsme svůj postoj společnosti a není to jen postoj církve, ale je to postoj Boží. Žádáme vás tedy, vás, které volili obyvatelé Lvova, abyste použili všechny prostředky k tomu, aby v našem městě byl zachován mír, úcta a skutečné křesťanské hodnoty.“ Kaplan dále městské zastupitele upozorn il, že pokud ke gay pride dojde, hrozí krveprolití. Proto je třeba, aby byl včas zakázán.

„Pro obyvatele Lvova, většina z nichž jsou věřící křesťané, je pochod LGBT ve Lvově provokací a znakem ďábelské války, nepravosti, k níž dochází první týden Velkého postu. Čemu dnes Lvov otvíráme? Možnosti infikovat společnost dalším rakovinovým nádorem, který nezvratně přivede k ruinaci. Odmítáme žít ve společnosti, která vede dialog s hříchem.“

2) Biskup Filaret Ukrajinské pravoslavné církve Moskevského patriarchátu: Nemůžeme a nebudeme mlčet, když se propaguje hřích, který rozvrací lidskou duši i tělo. Pán přišel, aby spasil hříšníky, ale nedal nám právo hledat kompromisy s hříchem. Proto se stavíme proti provádění podobných akcí v našem zbožném kraji, kde žije věřící lid, jehož přesvědčení a hodnoty uráží takováto propaganda hříchu.“

3) Metropolita Dimitrij Ukrajinské pravoslavné církve Kyjevského patriarchátu vystoupil v jednotě s metropolitou UHKC Vozňakem i s biskupem Filaretem UPC MP a řekl: „Křesťanský Lvov nestrpí takové hanobení! Nevím, kdo tyto lidi nasměroval z Kyjeva do Lvova. Představitele LGBT policie s hanbou posadila do autobusu a poslala zpět do Kyjeva.“

 

Vážený pane velvyslanče, žádáme Vás, abyste se už nepokoušel o další prosazení gay pride v jakémkoli městě na Ukrajině. Doufáme, že je Vám jasné, že 99 % Ukrajinců si tuto zvrácenost, která ničí morální hodnoty, nepřeje a tento Váš import zvrácenosti radikálně odsuzuje!

Doporučujeme Vám, abyste pro zločiny, které máte na svědomí, včas dobrovolně opustil Ukrajinu, protože pro všechny ukrajinské patrioty jste persona non grata.

 

(Velvyslanec na Ukrajině Geoffrey R. Pyatt Foto: Reuters)

 

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*