Venezuela: Skutečný příběh a celá pravda, která se týká ropných zásob země a zrádců ovládaných Washingtonem!

Venezuela: Skutečný příběh a celá pravda, která se týká ropných zásob země a zrádců ovládaných Washingtonem!

Venezuela, další zločinný projekt, který zorganizoval, hádejte kdo? Spojené státy americké, které opět zasahují do vnitřních záležitostí suverénní země.

Není pochyb o tom, že USA považují Latinskou Ameriku za svůj dvorek a cítí, že mají právo od Boha vyvést zde vlastní rozvrácenou vizi demokracie, kterou implementují prostřednictvím represivních, fašistických diktatur, vražd, únosů a zločineckých podvratných činností, terorismu, sabotáží a rozložení. Toto se opakovaně stalo v mnoha zemích, přičemž Venezuela je jen poslední obětí.

Přečtěte si informace v mainstreamových médiích a najdete zde odkazy na demokraticky zvoleného prezidenta Venezuely Nicolase Madura, které jej jednoduše nazývají jako „Maduro“ a s tím spojenými nálepkami jako „diktátor“, „despota“, „autokrat“ a nikdo si ještě nevzpomněl uvést, že žije v „uzavřeném areálu“, ať je kdekoliv.To, co nikde nenajdete, je odkaz na obrovský sociální přínos vytvořený venezuelskou PSUV (Partido Socialista Unido de Venezuela, nebo Spojená socialistická strana Venezuely) nejprve pod Hugem Chavézem a nyní pod Nicolasem Madurou. Abychom pojmenovali jen několik jejich vítězství, došlo k poklesu extremní chudoby o dvě třetiny, HDP na obyvatele vzrostlo z 4 150 dolarů v roce 1999 na 12 500 dolarů v roce 2017, míra gramotnosti vzrostla z 91% na 97% a to i přes obtíže za posledních několik let způsobené klesajícími cenami ropy a podvratnostmi organizovanými ze zahraničí a implementovanými opozicí země. Ta se soustřeďuje na vyšší střední vrstvy a elitáře Venezuely, kteří neupřednostňují „chavisty“, příznivce sociální revoluce v Caracasu, poskytující dobré veřejné služby financované z příjmů z ropy, jenž dříve téměř neexistovaly. Oni a jejich loutkovodiči se domnívají, že mají právo na obrovské bohatství země (Venezuela má největší zásoby ropy na světě).

Oni dávají přednost privatizovaným nemocnicím, ve kterých musí lidé platit místo bezplatné zdravotní péče, dávají přednost tomu udržovat lidi v ignoranci, preferují vysokou míru úmrtnosti dětí, protože je to horda seberealizačních, sobeckých a zoufalých oportunistů, kteří společně nemají ani špetku lidskosti, slušnosti ani morálky. Stručně řečeno, je to banda zrádců.

To, co nenajdete v žádném odkazu na 150 setkání mezi opozicí a PSUV od května 2016 do ledna 2018 v Dominikánské republice, které skončily dohodou k uspořádání předčasných prezidentských voleb, že bývalý americký ministr zahraničí Rex Tillerson údajně zavolal Júliu Borgesovi (bývalému předsedovi Národního shromáždění) z Kolumbie a nařídil opozici, aby dohodu nepodepsala.

Proč? Protože USA věděly, že by opozice prohrála a proto pravicové křídlo opozice se nezúčastnilo prezidentských voleb ve Venezuele v květnu loňského roku (jiné frakce tak učinily) a Maduro vyhrál. USA měly jiné plány, protože Washington následuje etiku v mezinárodních vztazích : „Hlava vyhrávám, orel prohráváte“ a zejména v zemích s obrovskými ropnými zdroji. Washington chce využívat zrádce vnitřně k šíření bohatství ven, nikoli ho využit pro lepší veřejné služby pro lidi.

A to, dámy a pánové, je Venezuela ve zkratce.

Zajímavé je se podívat, které země skočily na vlak Washingtonu uznat tohoto nového podvodníka, který sám sebe prohlásil za prezidenta Venezuely a tvrdil, že má právo tak učinit, protože prezident Maduro je nepřítomen (ve skutečnosti je v prezidentské rezidenci, kde plní povinnosti prezidenta). První na seznamu nemohl být nikdo jiný, než Velká Británie, vždy ochotná na tyto hry přistoupit a poté se zmínit o „zvláštních vztazích“ spolu s 12 latinskoamerickými asimilovanými národy, včetně Brazílie v čele s fašistickým Bolsonarem, který prohlásil, že by raději viděl svého syna zemřít při autonehodě, než aby byl homosexuál.

Argument, který používá Washington a jeho křiklavé čivavy je stejně obvyklý, jako je směšný. Stěžuje si na nedostatek demokracie ve Venezuele. Jak může být vzdělávání lidí a zlepšení jejich gramotnosti nedemokratické? Jak může být dohoda s opozicí nedemokratická? Určitě je nedemokratické uzavřít dohodu a zrušit jí jen proto, že vám to řekne váš loutkovodič, jistě je nedemokratické uznat jakékoliv Toma nebo Dicka, který se najednou rozhodne prohlásit za krále Saturnu nebo prezidenta Venezuely a zasahovat do vnitřních procesů suverénního národa, což je trestný čin narušování a je to nezákonné podle Charty OSN.

Takže se jedná o lež říkat, že opozice se nezúčastnila voleb dne 20. května. Je také lež hovořit o volebním podvodu, protože ti, kteří znají hlasovací systém ve Venezuele, si uvědomují, že v hlasování se používají biometrické parametry, takže volební podvody jsou v podstatě nemožné. Pouze jen samé lži.

Z toho vyplývá, že opozice věděla, že by volby prohrála a většina se proto odmítla zúčastnit, poté si stěžovala na podvody, prohlásila se za oprávněné vítěze a hned, dna dny poté, co americký viceprezident Pence uvedl, že by opozice měla pokračovat ve svých plánech, že USA za ní stojí, Guaidó se prohlásil na prezidenta, Trump ho uznal a křičící čivavy se poslušně přidaly.

To je absolutní výsměch mezinárodnímu právu. Lidé, kteří jsou zodpovědní za výběr svých zástupců, jsou občané Venezuely! Nikoli Washington! Spojené státy americké dnes dokazují, že jsou ovládány zločineckým režimem, který provádí zločineckou politiku!

 

(Ilustrační obrázek Foto: Wikipedia)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Venezuela: Skutečný příběh a celá pravda, která se týká ropných zásob země a zrádců ovládaných Washingtonem!

  • nejzákladnějším parametrem je otisk prstu v kombinaci s dalšími parametry, jako například oči, rohovka, geometrie obličeje, tvary uší a rukou, DNA……….tyto parametry jsou v průběhu života neměnné a jedinečné, tudíž nelze podvádět

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*