Velký bratr Hrebenar tě sleduje!

Velký bratr Hrebenar tě sleduje!

Když jsem přesně před čtyřmi lety začala psát svůj blog na idnes.cz, do profilu jsem si napsala úvodník, který mě měl přiblížit čtenářům. Je tam i tato věta:

„Záleží na každém z nás, jakým směrem se bude svět ubírat, zda ve společnosti převáží zdravý selský a racionální rozum, nebo zda se necháme vmanipulovat do světa plného nesvobody, diktátu, zvrácených ideologií a hodnot, do světa orwellovského typu.“

Jak symbolické a platné i dnes, kdy píšu svůj stý článek. Podívám-li se zpátky na moje první články, zas tak mnoho se nezměnilo. Politická a společenská situace se zdá dokonce složitější, než byla tenkrát. Přesto si myslím, že ti z nás, kdo měli a mají konzistentní názory a upozorňovali na nebezpečné jevy ve společnosti, hodně pomohli tomu, že jsme stále ještě relativně poklidnou, bezpečnou a stabilní zemí ve Střední Evropě, oproti jiným evropským zemím, které se za poslední dobu změnily k nepoznání. Je to tím, že Čech a Moravan má smysl pro spravedlnost, předvídavost, neblahé historické zkušenosti se zahraničními velmocemi, praktickou zkušenost s totalitním režimem, je proto ostražitý a brzo vytuší, jaká skrytá nebezpečí mu hrozí. Zatím také ještě mezi lidmi převládá, i když to mnohdy tak nevypadá, ten zdravý selský a racionální rozum, o kterém hovořím ve svém úvodníku.

Když psal George Orwell v roce 1949 svůj román 1984, neměl ani zdání, jaký technický rozvoj ke konci století a na začátku dalšího, nastane. Přesto jakoby tušil, že skrze určité obrazovky, bude možné člověka sledovat na každém kroku a bude to velký problém. Problém svobody, která se stane otroctvím. Problém míru, který se stane válkou. Problém nevědomosti, která se stane sílou. Věděl, že v takové společnosti bude udávat bratr bratra, děti rodiče, rodiče děti, soused souseda, každý každého. Velký bratr natolik vymyl lidem mozky, že byli ochotni víc, než kdykoli předtím, nenávidět se navzájem, donášet na sebe, podílet se na fízlování, odposleších a podlézat tak ideopolicii, která ty, jež si ještě udržovali zdravý rozum, cíleně odstraňovala z běžného života, protože se podle velkého bratra dopouštěli ideozločinů.Dnes tedy chci tímto svým stým článkem říct všem novodobým inkvizitorům, udavačům, všem podlým tvůrcům nějakých pofidérních seznamů, ve kterých vypisují jména, jak se jim zamane, ať už jsou z nějakých dotovaných organizací, nebo jsou to soukromé osoby, že moje postoje jsou pevné, že dobře vím, co si mohu a nemohu dovolit, a že si to ohlídám sama! Případně si to ohlídá redakce, kde publikuji, nebo sociální síť, kterou užívám a nestalo se, abych za své názory byla kdy blokována, protože to, co píši a sděluji, mám několikrát ověřené a vyjadřuji se v mezích zákonných podmínek. Odsuzuji také všechny lidi, co se dokážou chovat jako hyeny, pod fotky dětí z teplické školy psát rasistické poznámky, bít člověka v tramvaji za barvu jeho kůže, lhát o rakovině prezidenta, hnát někoho pro jiný etnický původ do plynu apod.! Odsuzuji prostě takové krajní chování a vyjadřování u všech, na levém i pravém spektru, u většinové i minoritní společnosti, u kohokoliv, a to bez rozdílu!

Chci říci jistému Hrebenarovi, člověku, který je sám, vzhledem k vlastním prezentovaným názorům, považován za antisemitu a podporovatele pedofilie, což lze snadno z dostupných zdrojů vyhledat, že mi nesahá ani po kolena, a nejsem zvědava na jeho bonzácké nálepkování extrémismem. To může tak používat na nějaké ubožáky jemu podobné.

Ten, kdo říká, že se Hrebenar, tedy Hřebenář má přehlížet, aby se mu nedělala propagace, tomu odpovídám, že míra únosnosti přetekla a nechvalně známý klávesnicový guru má kliku, že svůj „jedinečný projekt Nahlaš extrémistu“ zrušil a seznam, podle jeho mínění „závadových osob“, zbaběle odstranil ze svých stránek. Ještě však nemá vyhráno, dopustil se svým jednáním totiž hned několika protizákonných kroků a je otázkou, zda se někdo bude ohlížet na to, že si ve finále, kdy už seznam putoval internetem, mistr celou „akci“ rozmyslel.

hrebenar

Také chci tímto svým stým článkem říci všem, že budu nadále psát blog ve stylu a smyslu, jak ho už píšu čtyři roky! Budu dál komentovat a glosovat to, co mi na společnosti a v politice vadí. Budu informovat o tom, co se aktuálně děje, co si myslím, že je dobré nebo špatné. Zkrátka, budu to dělat jako doposud a jasně vyjadřovat svoje názory, ať se to někomu líbí, nebo ne!

Budu hájit české národní zájmy a kritizovat ty, kteří se proti nim proviní, kteří půjdou proti našemu národu nebo jakýmkoli národům jiným, kteří budou přepisovat historii, vnucovat nám globalizační plány, multikulti agendu, indoktrinovat děti a mládež vadnými tezemi, podsouvat nám zvrácené ideologie, fanatická náboženství a pokřivené hodnoty, budou se chovat nemorálně a neslušně, a nebudou ctít naši původní kulturu, tradice, rodinu, občany, náš prostor vybojovaný našimi předky a naše zákony.

A úvodník si zatím, s dovolením, nechám stejný. Není mi ještě jedno, kam se svět ubírá a ten orwellovský, nám stále hrozí! Blbů, a to i mezi politiky, je pořád dost!

odkaz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nahlas-extremistu-Aktivista-Hrebenar-spustil-praskacku-Podivejte-koho-ulovil-511332

videokomentář: https://youtu.be/gh7KjuEKPFU
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*