Velké mocenské hry Rothschildu a Rockefelleru zanechali Putina v defenzivě a Čínu uprostřed.

Velké mocenské hry Rothschildu a Rockefelleru zanechali Putina v defenzivě a Čínu uprostřed.

Šachová geopolitická hra, která se rozvíjí mezi západními oligarchy a jejich maňáskovo-divadelními vládami ukázala minulý týden velké pohyby na šachovnici, a to především na poličkách Ukrajiny, Středního Východu a Britského Království. Všechny tyto akce nechaly prozatím ruského prezidenta Vladimíra Putina v extremní defenzivě.

Hra, která se rozvíjí na Ukrajině, a ve které jsou s totální jistotou zapojeny jednotky žoldáků a agentů, kteří pracují pro Rockefellery a kriminální syndikát Federálních Rezerv, je teď zcela jasně viditelným záměrem přerušit dodávky ruského plynu do Evropy. Na prvním místě nová loutková vláda FEDu na Ukrajině odmítla platit za plyn, a potom, jakmile se přerušily dodávkly plynu do Evropy byl plynovod vyhozen do povětří.

 http://rt.com/news/166532-gas-pipeline-blast-ukraine/

Toto byla odpoved FEDu za akci Gazpromu, která měla změnit 90% plateb exportu ruského plynu do Evropy do eur, rublu ale také jiných měn, které nejsou v současnosti vytvářeny tiskárnami Federalnich Rezerv. A nebylo to jenom tohle. Podle francouzské rozvědky bylo dáno loutkové vládě v Kyjevě nějaké množství nukleárních zbraní s tím, aby je použila jako výhrůžku, jestliže se Rusko rozhodne zakročit vojensky proti nim. To v podstatě znamená, že rodiny Federálních Rezerv zadržují jako rukojmí německý plyn a platby v ruských devizích skrze vyhrožování násilnými akcemi.

Je skoro jisté, že právě z tohoto důvodu byly minulý týden v celém Německu obrovské demonstrace a nepokoje proti FEDu. Také přesně toto bylo příčinou požadavku ekonomického poradce Vladimíra Putina, který veřejně požádal o založení anti-dolarové aliance.

http://voiceofrussia.com/2014_06_18/Putins-aide-proposes-anti-dollar-alliance-to-force-US-to-end-Ukraines-civil-war-8030/

Taktéž nám to dává pravděpodobný motiv pro vraždu Richarda Rockefellera v pátek 13. června.

Rothschildové potom na vlastní pěst podnikli další akci proti dalšímu ropovodu, který exportuje plyn skrze Sýrii a Irák. Soukromá žoldácká armáda ISIS (ISIL), která je řízena jedním saudským princem a používá zbraně dodávané z USA má skutečně v současnosti kapacity na přerušení dodávek ruského plynu, které jdou právě přes území, které kontroluje. A nyní je výsledkem celé této akce to, že Nathaniel Rothschild začal exportovat ropu z území nového národa Kurdistánu, na severní hranici území ISIS (ISIL) skrze území Izraele.

http://www.hurriyetdailynews.com/default.aspx?pageid=438&n=anglo-turkish-oil-giant-seeks-n-iraq-domination-2011-09-08

http://www.telegraph.co.uk/finance/newsbysector/energy/8583042/Nat-Rothschild-and-Tony-Hayward-raise-1.35bn-for-Vallares-oil-cash-shell-close-book-early.html

Takže Putin se teď potácí mezi “dvojitým zvedákem” od tandemu Rockefeller/Rothschild. Možná, že to není zrovna nejvhodnější doba, aby si Nat lítal v malých letadlech. (pozn.prekl.: :-)))

Dalším jasně viditelným mohutným geopolitickým a finančním posunem v minulém týdnu, byla návštěva Li Keqianga ve Velké Británii. Tento muž je mimo jiné považován za čínskou “personu gratu” č.2. Během jeho návštěvy královny Isabely, jak nám sdělily zdroje z MI5, ji Li – jenž je s vysokou pravděpodobností členem rodiny Draka – nechal přečíst ručně psaný vzkaz od jiného člena Dračí rodiny. Část tohoto vzkazu žádá královninu podporu “jedné kampaně, která svým rozsahem a ambicemi připomína světovou válku, avšak s tím rozdílem, že nyní by společným nepřítelem byly chudoba, nevědomost a nevzdělanost, destrukce životního prostředí, a všechny ostatní věci, které poškozují tuto překrásnou, ale křehkou planetu, kterou všichni sdílíme.”

Li také hovořil velmi laskavě na jednom společném setkaní strategických a velmi vlivných “think-thankových” skupin, což byly hlavně: Královský Institut pro Mezinárodní Záležitosti alias Clatham Housea Institut Mezinárodních Strategických Studií. V tomto rozhovoru Li přislíbil, že Čína by importovala 2 biliony dolarů v různých produktech ročně, a naopak by investovala 100 miliard dolarů ročně do zahraničí v průběhu příštích pěti let. Taktéž slíbil, že nová čínská vláda bude směřovat hlavně k rozvoji a podpoře dvou hlavních témat a to: ochrany životního prostředí, a rozšiřování a aplikací nových energetických technologií . V rozhovoru také vysvětlil jisté detaily plánů, které navrhují důstojnou a přiměřenou městskou zástavbu pro 300 miliónů Číňanů v přištích letech.

http://news.xinhuanet.com/english/china/2014-06/21/c_133426262.htm

Opiový baron James Sasoon, šéf Britsko-Čínské Obchodní Rady uspořádal slavnostní večer pro 650 osob speciálně pro pana Li a jeho doprovod v Muzeu Přírodní Historie. Hlavní tendenci všech obchodních rozhovorů bylo to, že britové nabízeli převést technologie a obchodní “know-how” Číně výměnou za transfery peněz z Číny na Britské ostrovy. Podle zdrojů z MI5, ale i jiných by výsledkem těchto rozhovorů mělo být to, že se libra sterlinku bude přímo obchodovat  v čínských yüanech, a že Londýn by se stal – kromě Číny – největším vyhlášeným obchodním finančním centrem Yüanu .

Odpověď FEDu na tuto ohromující finanční a obchodní anti-petrodolarovou transakci byla použití své armády žoldáckých agentů na to, aby znovu vyhrožovali Londýnu nukleárním teroristickým útokem.

http://rt.com/news/166128-isis-jihadists-threaten-britain/

Takže, abychom to sečetli suma sumárum až do teďka. 

Zoldácké armády Junty Federálních Rezerv uřízly dva velké přívodní kanály exportu ruské energie. Jeden na Ukrajině a druhý v Iráku. To vedlo ruské vedení k tomu, aby požádalo mezinárodní společenství o vytvoření silné aliance národů proti Juntě Federálních Rezerv. Němci, Francouzi, Rakušané a jiní vyjádřili svoji podporu této myšlence. Ve stejném čase britové udělali opravdu velký krok vpřed směrem k tomu, aby čínský ÿuan nahradil dolar Spojených Států, což byla ta klíčová záležitost pro finanční londýnské trhy.

Takže, jakýpak tady máme další krok do budoucna ?

Zatím není ještě narýsováno takřka nic jistého, a tak se nabízí široká řada scénářů. Nicméně jedna věc už je nad Slunce jasnější a to je to, že severoameričtí oligarchové, jako je Rockefeller, kteří řídí Juntu Federálních Rezerv, a kteří nám dali XX. století plné nouze, utrpení a válek, zůstali bez přátel a spojenců.


Pro některé z vás, kteří si ještě dodnes myslíte, že Rockefellerové jsou obrovští staří velikáni a „hodní strýčkové“, připomínám že podle Wikipedie, ale i jiných zdrojů vlastní, financují a řídi následujíci instituce:

http://en.wikipedia.org/wiki/Rockefeller_family

rockefeller family

VÝBOR PRO ZAHRANIČNÍ VZTAHY – David, Davd jr., Nelson, John D. III, Nadace J.D. Rockefellera IV (Jay), Peggy Dulany, Rockefeller Brothers Fund.

TRILATERÁLNÍ KOMISE – David, Rockefeller Brothers Fund.

SKUPINA BILDERBERG – David, John D. IV.

ASIJSKÁ SPOLEČNOST – John D. III, John D. IV, Carlos, David.

POPULAČNÍ RADA – John D. III.

RADA PRO AMERIKY – David.

SKUPINA TŘICETI – Nadace Rockefelleru.

SVĚTOVÉ EKONOMICKÉ FÓRUM – David

BROOKINGSKY INSTITUT – Junior.

PETERSONUV INSTITUT (predtim Institut mezinarodni ekonomie) – David, Monika.

MEZINÁRODNÍ VÝKONNÁ RADA Corp. – David.

INSTITUT PRO PACIFICKÉ VZTAHY – Junior.

LIGA NÁRODÚ – Junior.

ORGANIZACE SPOJENÝCH NÁRODU(OSN) – David, Monika.

ASOCIACE SPOJENÝCH NÁRODU – David, Monika.

Vzpomeňte si, že Richard Rockefeller, který zemřel 13. června, byl šéfem „Lékařů bez hranic“, a tedy té skupiny lidí, která se zavázala a zároveň zkompromitovala tím, že chtěla vakcinovat všechny děti na světě mladší 5 let. Když samozřejmě pochopíme enormní množství malthusianské dezinformační propagandy, kterou emitovaly Rockefellerovy think – thanky o nezbytné potřebě redukce světové populace, je velmi težke představit si, že Richard chtěl vakcinovat všechny děti na planetě proto, aby multiplikoval počet jejich obyvatel.

Rodiny Junty Federalních Rezerv také předsedaly nejenom zaváděni těch typů chemikálií, které zabíjeji sperma v takových obyčejných domácích produktech denní potřeby jako jsou třeba šampóny, mýdla, pasta na zuby,..atd, ale i chemických produktů, které způsobují rakovinu v našich základních každodenních potravinách. Stejně tak proměnili celou zdravotní sféru Spojených Států (pozn. prekl.: ale i celeho sveta!) pouze v obrovské množství zabijáků, kteří otravují ozařováním a chemickými produkty pacienty s rakovinou. Taktéž totálně zidiotizovali vzdělávací systém a prakticky zkonfiskovali systém politicky.

Mnoho američanů je opravdu rozlobených a chce revoluci. Jenom minulý týden guvernér Louisiany řekl, že se pomalu rodí povstání proti Washingtonu, zatímco Republikánská strana z Jižní Dakoty požadovala odvolání prezidenta Obamy.

Vojáci a tajné agentury mají ve svých rukou kompletní seznam všech jmen a adres rodinných příslušníků všech vlastníků Junty Federálních Rezerv. Jestliže někdo z Vás, čtenářů, chce vědět, kdo jsou, to jediné co byste měli udělat je jít do místní knihovny a hledat v “Kdo je kdo”.

Toto je vzkaz Davidu Rockefellerovi: “Jedna stará epocha  skončila a začíná úplně nová éra. Je čas předat pochodeň se ctí a důstojně”. Organizujme jednu obrovskou sérii oslav a vyhlášení v celém světě, abychom oslavili přechod do epochy světového míru a harmonie.

zdroj : http://benjaminfulford.net,http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com,http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*