Velká lež o vymýcených nemocech: většina chorob se vymýtila již před vakcinací, ne až po, jak nám tvrdí

Velká lež o vymýcených nemocech: většina chorob se vymýtila již před vakcinací, ne až po, jak nám tvrdí

Všeobecná shoda mezi zastánci vakcín je, že vakcíny zachraňují životy, a kdyby neexistovaly, svět by byl přebujelý infekčními onemocněními. Ale bližší pohled na data ukazuje, že počet úmrtí u nemocí jako jsou spalničky, tyfus, černý kašel a záškrt byly všechny ve výrazném poklesu ještě před příchodem vakcín, což bylo přímým důsledkem lepší výživy a lepší hygienické praxe.

Dr. David Brownstein, certifikovaný lékař a celostní praktik medicíny, napsal v nedávno zveřejněném článku, jak celá spalničková hysterie nahrazuje skutečnou vědu, která  nekoresponduje s tím, co nám zdravotní orgány, konvenční lékaři a mediální vědátoři tvrdí o účinnosti vakcín. Naopak, zdá se, že vakcíny udělali velmi málo, pokud vůbec něco, v omezení počtu úmrtnosti v důsledku infekčních onemocnění.

Graf sestavený z oficiálních údajů, podle míry úmrtnosti v USA datován do konce 19. století, ukazuje klesající trend úmrtnosti téměř ve všech kategoriích onemocnění ještě před zavedením vakcinace. V případě spalniček a černého kašle, byl počet úmrtí již téměř na nule v době, kdy byly zavedeny vakcíny. Když byla v roce 1920 představena vakcína proti záškrtu, úmrtnost naopak výrazně vzrostla po dobu několika let, než pokračovala v klesající tendenci.

tabulka vakciny

 

„Můžete si myslet, díky propagandě, že vakcíny proti spalničkám byly zodpovědné za rychlý pokles úmrtnosti na tuto zákeřnou nemoc,“ napsal Dr. Brownstein. „Zamyslete se znovu.“

Co si mnoho lidí také neuvědomuje, je, že dnešní vakcína proti spalničkám, MMR II, obsahuje přerušenou fetální plícní tkáň, která, jak je Dr. Browstein přesvědčen, může mít vazbu na stupňující se počet případů autismu u dětí. S odkazem na výzkum vedený Dr. Helenou Ratajczakovou, bývalou vědkyní farmaceutického průmyslu, Dr. Brownstein poskytuje důkaz, že očkovací látky, a to zejména rostoucí počet plánované vakcinace, způsobuje vyvedení imunitního systému lidí z rovnováhy.

„Cizí DNA z očkovací látky může být zaregistrována jako hostitelská DNA, která způsobí, že imunitní systém začne bojovat proti cizím buňkám,“ napsal. „To může spustit zánětlivý proces, který nikdy neskončí, což vede k chronickým onemocněním, jako je autoimunní onemocnění a alergie. Možná je to důvod, proč jsme svědky rostoucího výskytu těžkých život ohrožujících alergií u dětí, na běžné potraviny, jako jsou arašídy.“

Dr. Andrew Wakefield došel k podobným závěrům v jeho vlastní studii, ve které nalezl spalničkový virus v lymfatické tkáni u 12 autistických dětí, které studoval. Žádné z dětí nikdy nemělo spalničky, ale všechny z nich byly proti nim očkovány vakcínou MMR, u které Dr. Wakefield také zjistil přímé spojení s střevními záněty, na které trpí většina autistických dětí.

Opravdový lék, říká Dr. Brownstein, není více vakcín, ale více výživy. Zatímco on a jeho přátelé starší generace a spolupracovníci měli to štěstí, že zaznamenali některé, nebo všechny tyto předpoklady, díky kterým si rozvíjeli celoživotní imunitu, stejně jako děti, které se nakazily planými neštovicemi, většina dětí, které se dnes rodí, jsou očkovány (oslabeným) virem, chemikáliemi a dalšími toxiny, které způsobují trvalé imunitní poškození.

Nejdůležitější věcí, kterou může člověk udělat, aby se zabránilo vážným komplikacím v důsledku přirozené infekce na spalničky je udržet si vysokou úroveň vitamínu A. Dr. Suzanne Humphriesová, také navrhuje doplňky vysoce kvalitního vitamínu C, který spolu s vitamínem A, téměř eliminuje riziko komplikací a úmrtí spojených s vakcínou proti spalničkám.

 

Naturalnews/Tomas Daleko
 
zdroje: http://blog.drbrownstein.com http://healthimpactnews.com http://drsuzanne.net http://truthwiki.org/Vaccine_Fanaticism http://truthwiki.org/Medical_Fascism

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Velká lež o vymýcených nemocech: většina chorob se vymýtila již před vakcinací, ne až po, jak nám tvrdí

 • · Edit

  Autor lže. Žádná „většina chorob“ „se“ nevymýtila. To, že na ně lidi umírali míň, je sice pěkné, ale jejich výskyt se snižovat nedařilo. Úmrtnost a výskyt jsou dvě rozdílné věci.

 • ŠOKUJÍCÍ farmaceutické školení, jak léčit a přitom neléčit…!!!
  Tak se koukněte, jak se o nás starají naši zdravotničtí odborníci. Přehrejte si ten tajně pořízený záznam a nestačíte se divit. Proto já už dávno nespoléhám pouze na naše zdravotnictví.
  Je to ostuda, jak se u násobchoduje s nemocemi a nadějemi lidí.
  ŠOKUJÍCÍ farmaceutické školení, jak léčit a přitom neléčit, ale vydělávat prachy – pozorně poslouchejte a pošlete co nejvíce lidem !!!
  (Konečně měl někdo odvahu natočit bílou mafii v akci…)

  https://www.youtube.com/watch?v=bgV5cKGWm_U

 • „Cizí DNA z očkovací látky může být zaregistrována jako hostitelská DNA, která způsobí, že imunitní systém začne bojovat proti cizím buňkám.“ Diletantský žvást. Zajímalo by mě, proč takovými rádoby alternativními blbostmi shazují noviny svoji důvěryhodnost.

 • http://www.nwoo.org/2015/02/18/vrcholni-manazeri-firmy-merck-se-penezi-snazili-umlcet-podilniky-jejich-vedeckych-podvodu/
  Společnost Merck přimíchávala složky zvířecí krve za účelem dosažení příznivějších výsledků testů, přestože si byla vědoma toho, že lidský imunitní systém by nikdy nemohl vytvořit takové protilátky a že působení takto vytvořených protilátek by nikdy neodpovídalo skutečnému způsobu zneškodnění virů u očkovaných lidí.

  Mezi další údajná obvinění patří ta z „vytažení stovek milionů dolarů z vládních kapes na vakcínu, která neposkytuje dostatečnou ochranu proti nákaze“ nebo z podpory šíření příušnic na základě selhání nefungujícího očkování. Tento sofistikovaný podvod, který, jak dvojice uvádí, začal již na začátku 90. let, umožnil společnosti Merck získat monopol na trhu s vakcínami, především v oblasti MMR vakcín.

  „Merck měl v USA po více než 40 let víceméně exkluzivní licenci k výrobě a prodeji očkování proti příušnicím“, vysvětlují Krahling a Wlochovski v jejich žalobě, aktualizované v roce 2012.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*