Věděli jste, že hlavním architektem bruselské EU je nacista Hallstein?

Věděli jste, že hlavním architektem bruselské EU je nacista Hallstein?

Tak nějak jsem si pořád představovala, že pokud nepřetržitě stoupá nespokojenost občanů států začleněných v EU s jejím fungováním, musí v určité chvíli dojít ke zlomu a následnému pokusu o reformu tohoto společenství.

Poté, co jsem obdržela odkaz http://www.relay-of-life.org/cz/pdf-files/relay-cz-chapter02.pdf a prokousala se celou publikací, jsem si uvědomila, že nejen já nic nevím, ale zřejmě téměř celá společnost v EU začarovaná nic neví a ti, co ví, těm jde o něco úplně jiného než o výkonnou evropskou ekonomickou jednotku.

Hallstein – mozek bruselské EU – byl vyškolen v soukromém  institutu financovaném skupinou německých průmyslníků sdružených v Kartelu iG Farben, specializovaných na výbušniny, otravné plyny, petrochemický průmysl, farmaka. Tito průmyslníci byli zodpovědni za vyvolání první i druhé světové války. V tomto prostředí byli trénováni noví příslušníci velkoněmecké sekty, oddaní velkoněmeckým světovládným plánům a Walter Hallstein se zde věnoval právnímu oboru. S nástupem nacismu se stal členem oficiálních nacistických organizací, jeho hlavní náplní bylo členství v Rechswahrer, neboli v uskupení Ochránci práva. Toto uskupení sloužilo k vytvoření právní základny pro vládu fašistů. Hlavními záměry bylo „chránit duševní vlastnictví“, tj. šířit patenty firem sdružený v Kartelu (iG Farben) a „chránit rasu“

Walter Hallstein
Walter Hallstein

Díky své angažovanosti se stal Hallstein ve svých 35 letech děkanem fakulty práva a ekonomie v Rostocku. V lednu roku 1939 se stal hlavním řečníkem na shromáždění významných nacistů, politiků, veřejných činitelů i inteligence v Mahn-Ohlrichově sklípku v Rostocku, na kterém přednesl tzv. Dobyvačný projev. Tento projev se stal pro Hallsteina odrazovým můstkem jak v éře nacismu, tak v poválečné éře, kdy s mu podařilo utajit svou minulost a kdy Dobyvačný projev použil v plné šíři jako ideovou náplň evropské komise a její směrnice EU, pouze některé pojmy poupravil. Konkrétní formulace nelze vytrhávat z kontextu, proto odkazuji na výše uvedenou publikaci.

Takže jeden fašista oddaný svým chlebodárcům stanovil, jakým způsobem budou generovány zákony platné pro 500 milionů Evropanů, a to bez jakéhokoliv schvalovacího řízení. Doslova: “Komise [EU] je nezávislá na vládách členských států. Členské státy nesmějí udělovat pokyny komisi, která je navíc ani nesmí přijímat … “Komise má monopol na zahajování legislativních návrhů (5. přepracované a rozšířené vydání nakladatelství econ, Düsseldorf, 1979).

Hrůza jde z toho, že toto všechno prochází tisíci rukama a ty ruce neumazané od jakékoliv práce blahosklonně podepisují tu dokumenty z Římského summitu, tu Lisabonskou smlouvu, aniž by hlavy tušily, kam se těch 500 milionů občanů bude řítit. K tomu prohlásí Juncker: „O něčem rozhodneme, pak to necháme ležet a čekáme, abychom viděli, co se stane. Když nikdo nezačne dělat povyk, protože nikdo nerozumí tomu, o čem bylo rozhodnuto, pokračujeme krok za krokem, dokud již není cesty zpátky“ (http://domino50.blog.pravda.sk/2013/12/16/prvym-predsedom-europskej-komisie-bol-nacisticky-pravnik-walter-hallstein/ )

Jenže, Hallsteinovi a ostatním darebákům najust, máme informační databanky a tak máme šanci nahlížet do jejich zločineckých pokusů. V intencích těchto poznatků je opravdu jediné východisko, a to EU rozpustit a následně uspořádat znovu a na rovných základech.

 

 

Olga Pavlíková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

3 Komentáře “Věděli jste, že hlavním architektem bruselské EU je nacista Hallstein?

  • EU nás schlamstla a diktuje nám svoje představy a naši volení klauni jim za peníze kývají. Bohužel jsou neodvoltelní. Dokud nebudou mít voliči i možnost takovéto zrádce i odvolat tak jsme bohužel v Prdeli.
    Tohle si musí ale všichni voliči uvědomit a požadovat i za cenu protestů.

  • Nevim co je tak zavazneho na skutecnosti,ze Merkel je roztekla jako rozhuda,vcera jsem napsala neco ve stejnem smyslu pres Facebook a dneska jsem to tam jiz nenasla.Stejne jako,ze si stojim za tvrzenim,ze jak Hallstein tak Merkel,nebo pomateny hrabeci misenec Nicolaus von Coudenhove Kalergi jsou stejne krve a ne jenom smysleni,navic Kalergi ma dokonce prvenstvi v prvenstvi,jako architekt bruselske EU a legalni genocidy evropanu pred Hallsteinem,protoze se narodil drive!

  • Já už se nedíví ničemu, média nám záměrně lžou, nebo záměrně zamlčují pravdu ve jménu velkokoncentáku EU. Jejich Vůdci jsou banda vychytralých politiků, jak znova lidi zotročit a udělat znich poslušné Čísla, o čem se Hitlerovy jenom zdálo. TTIP a jiné vychytralé slmouvy nadnárodní společnosti chtějí po nás „arbeit macht frei“, to jsme dopadli. A když se nám to nelíbí, tak nás obyčejné občany obviní z fašismu, je hnus a vláda z premiérem Srabotkou a jeho Socdémáky, to ještě podporují, fujtabl!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*