Vědci žádají Obamu, aby trestně stíhal skeptiky globálního oteplování

Vědci žádají Obamu, aby trestně stíhal skeptiky globálního oteplování

Věda o globálním oteplování je pevná a tak „nesporná“, že 20 klimatických vědců žádají amerického prezidenta Baracka Obamu trestně stíhat lidi, kteří nesouhlasí s tím, že člověk způsobuje globální oteplování,“ uvedl server Dailycaller.com

Vědci z několika universit a výzkumných center dokonce požádali Obamu, aby použil zákon o potírání organizovaného zločinu (Racketeer Influenced and Corrupt Organizations Act RICO) ke stíhání skupin, které „vědomě podvedly americký lid o rizicích změny klimatu, jako prostředek k předejití americké reakce na změnu klimatu.“

RICO je zákon, který je navržen k likvidaci syndikátů organizovaného zločinu, ale vědci nyní chtějí, aby byl použit proti vědcům, aktivistům a organizacím, které nesouhlasí s tzv. „konsensem“ globálního oteplování. Vědci zopakovali tvrzení ekologů, že skupiny, zejména ty, které mají vazby na fosilní paliva, jsou zapojeny do desinformační kampaně, aby zmátly veřejnost o globálním oteplování. (pozn. redakce svobodnenoviny.eu Tak to je už pěkně silné kafe, stíhat lidi s jíným názorem. Je vidět, že vědci slouží estabilishmentu nejen u nás)

obama globalni oteplovani

„Působení těchto organizací je rozsáhle zdokumentováno v recenzovaném vědeckém výzkumu a v posledních knihách,“ napsali vědci.

Ale tito podráždění akademici nejsou první, kdo doporučil použít zákon o potírání organizovaného zločinu RICO proti skeptikům globálního oteplování. Tato myšlenka byla poprvé předložená senátorem Rhode Islandu Sheldonem Whitehousem, který argumentoval, že RICO byl účinný proti tabákového průmyslu.

„V roce 1999, ministerstvo spravedlnosti podalo civilní RICO žalobu proti velkým tabákovým společnostem, které obvinilo, že společnosti byly zapojené do masivního podvádění veřejnosti, včetně spotřebitelů cigaret, v rozporu s RICO,“ napsal v květnu Bílý dům v deníku Washington Post.

„Důrazně podporujeme výzvu senátora,“ napsali vědci Obamovi. „Metody těchto organizací jsou velmi podobné těm, které byly dříve používány tabákovým průmyslem. Šetření RICO (1999 až 2006) hrálo důležitou roli v zastavení tabákového průmyslu v pokračování dalšího klamání amerického lidu o nebezpečí kouření.“

„Pokud korporace na fosilní paliva a jejich podporovatelé jsou vinni z přestupků, které byly zdokumentovány v knihách a časopisech, je nutné, aby byly tyto zločiny zastaveny co nejdříve, aby Amerika, a celý svět mohli nalézt účinné způsoby, jak rastabilizovat zemské klima, než nastane ještě větší poškození,“ dodali vědci.

(pozn. redakce svobodnenoviny.eu Tak to je už pěkně silné kafe, stíhat lidi s jíným názorem. Je vidět, že vědci slouží estabilishmentu nejen u nás)

 

Celý dopis vědců zaslaný Obamovi ZDE

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vědci žádají Obamu, aby trestně stíhal skeptiky globálního oteplování

  • ZA globální oteplování mohou EBE a jejich prisluhovaci!!! Zakladaji lokalni pozary po cele planete a td.meni si klima,jsou to extremofilove!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*