Vědci: Moderní lidé jsou hybridy „Anunnaki“

Vědci: Moderní lidé jsou hybridy „Anunnaki“

Tým vědeckých pracovníků v Německu odhalil, že moderní lidé sdílejí DNA, o níž se předpokládá, že patří mimozemské rase známé jako Anunnaki.  

Donedávna panoval konsensuální názor, že moderní lidé, Homo sapiens, byli na Zemi 200 000 let. Nyní však nový výzkum naznačuje, že moderní mozek by mohl být starý pouze 35 000 let.

Tým vědců z Institutu Maxe Plancka pro evoluční antropologii v Německu přesně určil období, kdy lidský mozek dosáhl své současné podoby, jak bylo uvedeno tento týden v deníku Daily Mail.Moderní lidé mají daleko více „zaoblený“ tvar mozku než dřívější hominidé, jako jsou neandrtálci. Jenže poměrně nedávno se čelní plocha stala vyšší a strany více paralelní. V evoluční rovině je to náhlá a rychlá změna, která Homo sapiens oddělila od dřívějších forem evolučního stromu a stalo se to mnohem dříve, než se předpokládalo.

Zatímco je svědectví moderního člověka jako konečného přeživšího, který se rozšířil a usadil po celém světě, tato náhlá masivní změna vyvolává otázku: kdo mu pomohl?

Teorie „starodávných astronautů“, „pozorovatelů“ z Bible, „Annunaki“ ze Sitchinova překladu sumerských textů, všechny tyto teorie hovoří o rychlém přeměnění člověka do nového obrazu a podle toho, který příběhy člověk naslouchá, není řečeno, že to byl nutně začátek. A existuje mnoho lidí, kteří si myslí, že tito „pozměnění“ lidé jsou původem dnešní pokrevní linie tzv. iluminátů.

Výzkumný tým zvláště poukazuje na to, že to byly změny lebky, které umožnily změny velikosti, tvaru a funkce mozku.

lebka annunaki

Tyto změny umožnily Homo sapiens učinit zásadní vývoj v chování, protože moderní člověk začal:

  • Vyrábět nástroje
  • Vyvíjet a pracovat na dlouhodobé paměti
  • Mít sebevědomí
  • Používat jazyk
  • Plánovat aktivity
  • Chápat čísla
  • Věnovat pozornost svému okolí
  • Vyvíjet složité emoce

 

A tyto vlastnosti jsou dnes definujícími rysy lidské civilizace. Je opravdu nemožné představit si lidstvo bez těchto kvalit, ale dokonce i u starších hominidů, Homo sapiens je jiný.

Vedení těchto změn se zdá být rozdělením od neandrtálce po Homo sapiens a toto stále ještě není pochopeno, jak se to stalo a jak se moderní člověk stal tak odlišným. V analýze pro časopis Science Advances týmu Maxa Plancana se to nedaří vysvětlit, ale jejich výzkum přinesl čas tohoto náhlého vývoje dopředu až do současnosti.

A nyní mále daleko kratší časový rámec od vývoje moderní mysli a začátku civilizačních a historických záznamů. Namísto moderního člověka žijícího v době kamenné 190 000 let před začátkem písma, vědy, zemědělství, architektury a náboženství – nyní je to jen 20 000 let, čímž se snižuje důvěryhodnost, že se to všechno stalo čistě náhodou.

Jak inteligence člověka překonala jeho moudrost od počátku průmyslového věku, chápání toho, proč se člověk ocitl odděleně od přírody kolem něj a zda to skutečně je, protože byl tento druh geneticky manipulován návštěvníky, se stávají zásadními otázkami. Možná by nám tyto odpovědi mohly pomoci pochopit naše destruktivní požadavky a získat odpovědi pro dlouhé přežití lidstva. Existuje více důvodů, než kdykoli předtím, myslet si, že lidská rasa vznikla jinak, než jen přírodou, časem a slepou náhodou.

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*