Vážně jsou někteří lidé tak „choromyslní“, že věří všem těm západním pohádkám o chemických útocích

Vážně jsou někteří lidé tak „choromyslní“, že věří všem těm západním pohádkám o chemických útocích

a jiným „totálním kravinám“???

Amerika a její dva spojenci OPĚT napadli suverénní stát, který už dlouhá léta bojuje proti těm samým (západem podporovaným teroristům), kteří mimo jiné páchají atentáty na nevinné civilisty v Evropě. Záminkou byl neprokázaný chemický útok v Dúmá, který údajně spáchala vojska syrského prezidenta Bašára Asada.

Pravým důvodem těchto útoků je, že Asad se odmítá podřídit rozkazům USA a zradit po dlouhá desetiletí trvající přátelství a spojenectví s Ruskem (dříve SSSR). Američané společně s evropskými neomarxisty sedícími v Bruselu mají v současné době dva hlavní cíle, kterými jsou inteligenční degradace Evropy (pomocí přísunu migrantů) za účelem vytvoření nového pronároda bez kořenů a vlastenectví, tedy stvoření masy hloupých, pro nadnárodní korporace pracujících otroků a nenáročných konzumentů zprasených GMO potravin. Tím druhým cílem je zničení Ruska, které je jako jediná země na světě schopné existovat naprosto soběstačně i bez pomoci okolního světa, díky své velikosti a zásobám přírodních nerostů a surovin, protože se bojí toho, že by tato země mohla ZNOVU zmařit jejich úchylný a nemorální plán na ovládnutí světa.

Jelikož se však Amerika a spol. pořád ještě bojí přímé konfrontace s Ruskem, snaží se proti této zemi obrátit světové veřejné mínění a útočí vojensky na jejich spojence, za účelem izolace této supervelmoci a oslabení ruského vlivu v reálném světě a zástupných mezinárodních organizacích. Jen úplný prosťáček a blázen, přece může věřit otravě Skripala a jeho dcery smrtonosným nervovým jedem a tomu, že tuto látku dokázal někdo během pár minut rozpoznat, pak dodat protilátku a nakonec je ještě vyléčit!!! Stejně duchem chudý jedinec, by mohl uvěřit tomu, že Asad, který za pomoci svých mocných spojenců vyhrává nad povstalci v Sýrii na plné čáře, by použil nějaké chemické zbraně tam, kde mu úplně stačí k vítězství jeho letadla, děla a tanky. Proč, by asi tak proboha zavraždil pomocí chemie pár civilistů??? Jak by mu to asi pomohlo k vítězství??? Myslíte, že by tento v Evropě vystudovaný lékař byl tak hloupý, aby by nevěděl, že mu to jen ublíží a poskytne to záminku k zásahu amerických a dalších supů, kteří hladově krouží kolem jeho země???

Ne…tak dementní Bašár Asad rozhodně není, ale lidé, kteří věří lžím amerických a evropských politiků a našemu panu „demispremiérovi“ Babišovi a spol., bohužel ano…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Vážně jsou někteří lidé tak „choromyslní“, že věří všem těm západním pohádkám o chemických útocích

 • Raketovy utok USA, GB a Francie na Syrii na zaklade lzi a bez schvaleni OSN mel Syrii poskodit a provokovat Rusko.
  Vedle toho mel pred vysetrovanim nezavisle komise v Duma uvolnit bombardovanim chemicke latky v syrske laboratori, kterou utokem znicili.
  Ta nadeje se nesplnila, v one laboratori se znicenim zadny plyn neuvolnil a tak doufam, ze i komise pak potvrdi, ze utok byl proveden na zaklade lziveho tvrzeni, ze Asad pouzil chemicke zbrane proti svym obcanum.
  Proc by to Asad delal, proc by plynoval sve lidi? To nema logiku. A jeste k tomu ted, kdy US zoldneri, t.zn. teroriste byli vsude v Syrii uz porazeni a Asad vyhral?
  Cozpak to svetova verejnost nevidi? Asi ne, protoze to, co jsem napsal je zamlcovano, zalhavano a prekrucovano v cezurovanych mediich Cro, CT, slouzicich pouze zajmum protektora USA k nastoleni NWO pod US nadvladou.

 • Podle analyzy svycarske laboratore ve Spiezu, byl Skripal otraven jedem BZ, ktery vyvinul zapad a je v zasobach NATO! Rusove byli tedy obvineni zamerne lzive a nepravem!
  Media na zapade i u nas kontrolovana zidovskymi agenturami toto zjisteni zamlcuji!!!

  Je to potvrzeni, ze utok na Skripala provedla MI6 a obvinila z neho Rusko. Jmeno Novicok pouzila, aby ruska stopa byla evidentni.
  Je to opet utok na Rusko, provokace Ruska pod false flag, nasledovana vyhostenim ruskych diplomatu ze zemi EU.
  Naprosty skandal, dokladajici podlost a lez zapadniho sveta, ktery se nestiti bojovat false flag operacemi proti Rusku.
  Nasledoval utok na Syrii bez svoleni OSN a tedy za poruseni zakonu a ustanoveni OSN, ktere zapad take schvalil. Nasleduje cyber utok pry z Ruska na zapadni internet. Nezapomneli jeste dodat ze je narizen z Kremlu!!! Zde se uz vubec jak znamo neda pachatel vubec dohledat a tak to bude v budoucnu oblibeny klacek na Rusko.
  Zapad stupnuje sve provokace Ruska, chce za kazdou cenu valku v Evrope a pocita s jejim znicenim. CR jako clen NATO nebude nuklearnihi zniceni usetrena.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*