Vážená ARD, já nejsem ten Čech, který by se za našeho pana prezidenta styděl!

Vážená ARD, já nejsem ten Čech, který by se za našeho pana prezidenta styděl!

Podle německé ARD se prý lidi za našeho pana prezidenta M. Zemana stydí. Co? Já tedy v žádném případě! Já bych se styděl jen v případě, kdybychom za prezidenta měli nějakého sluníčkáře. Ale to přece není případ Miloše Zemana.Článek o reportáži ARD si můžete přečíst na https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/milos-zeman-prezident-ard-nemecko-kritika-rozdeleni-spolecnosti.A200815_170231_zahranicni_aug

A docela mne to nadzdvihlo ze židle, když se veřejnoprávní televize jiné země naváží takto do hlavy státu svého souseda. My, obyvatelé ČR, jsme si našeho pana prezidenta zvolili v přímé volbě, a to hned do dvou funkčních období za sebou. A jak ARD správně též podotklo, Miloš Zeman navíc o své příznivce nepřichází. A proč by měl? Lidi se tady ve volbách hned dvakrát usnesli, že ta politika, kterou Miloš Zeman v současné době dělá, tak je teď správná a potřebná.

Podle ARD se prý také mnoho Čechů za našeho pana prezidenta stydí. A kvůli čemu? Proto, že má své názory, které se někomu jinému nelíbí. Ale takhle je to přece s každým politikem! Každý politik má své názory, které se zas někomu jinému nelíbí. Myslí si snad ARD, že kdybychom měli na pražském hradě politika, který by byl sluníčkář, vítač tzv. migrantů, sympatizant LGBT či BLM a přikazovač politické korektnosti, že by se tu za něj lidi styděli méně? To tedy v žádném případě! Například já bych se za takového prezidenta určitě styděl mnohem víc než ti, co se prý teď stydí za Miloše Zemana.

Nebo by snad ARD chtěla, aby se naopak zas naše česká veřejnoprávní televize podobně pouštěla s kritikou do jejich německé vlády? Mezi námi, zasloužili by si to. A tak si myslím, že ARD by udělala mnohem lépe, než aby se navážela do úspěšných politiků jiných zemí, tak by se spíš pořádně obouvala do jejich německé politické situace. A tu českou nechala nám Čechům.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Vážená ARD, já nejsem ten Čech, který by se za našeho pana prezidenta styděl!

  • Pan prezident Zeman ma jiste sve chyby, tak jako je mame my vsichni, pani Merkelovou nevyjimaje. Urcita cast politiku, umelcu a obcanu neunesla, ze byl zvolen a tak do nej siji od prvniho dne. Nikdy nic nemuze udelat spravne, maji pro nej jen kritiku, i kdyz dela dobra rozhodnuti nebo ma rozumne nazory. To pak radeji mlci, ale jakmile rekne neco, co se jim nehodi, objevi se clanky proti nemu, ktere v mediich koluji i nekolik dni. Urazky, ktere se tam objevuji, presahuji uz vsechny meze. Take zahranicni clanky nesou stopy ceskych pisalku, kteri pilne prenaseji do zahranici sve nazory, informuji a udavaji jako na bezicim pasu. Jinak by se o nasem prezidentovi nepsalo, je jim tam ukradeny, maji svych starosti dost. A ti sami pak vyrvavaji, jak si v zahranici vsimaji chovani ceskeho prezidenta a jakou tam ma ostudu. Je smesne jak hlasaji, ze se stydi za ceskeho prezidenta. Stydet se muze clovek jen za sve vlastni chovani/pripadne svych deti, ktere nevychovava dobre/. A takovi maji opravdu se za co stydet.
    Cesky prezident proste neni snadno manipulovatelna loutka a neprikyvuje jako nesvepravny clovek nazorum EU i USA. Mam stejny nazor jako on v tom, ze jsme uprostred Evropy a tak musime spolupracovat s kazdym. Navic na zapad od nas jsme pro ne menecenna zeme nekde z periferie Evropy, kdezto na vychod jsme pro ne vyspelou zapadni zemi.

  • Já se stydím za ty politici který svůj stát pořizují muslimů jako Merklova. Náš pan prezident Zeman 👍

  • Je dobré, že jsou alespoň někteří politici, kteří odmítají být loutkou eurobyrokratů. Díky Zemanovi si uvědomujeme, že jsme zatím ještě svéprávný stát. Až budou všude dosazeny loutky, bude národní obrození těžké jako v dobách F.L Věka.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*