Vatikán trestá zaměstnance, kteří se odmítají podrobit certifikaci na COVID-19

Vatikán trestá zaměstnance, kteří se odmítají podrobit certifikaci na COVID-19

Vatikán je připraven potrestat zaměstnance, kteří odmítnou splnit certifikaci COVID-19 tím, že jim nezaplatí.

Ano, opravdu.

Zaměstnanci Vatikánu, kteří nejsou schopni prokázat, že byli očkováni, nebo kteří odmítají platit za drahé negativní testy proti COVIDu, budou považováni za „neprávem nepřítomné“ a nebudou pobírat žádný plat.

Nová pravidla vstoupila v platnost od 1. října.Jak jsme zdůraznili minulý týden, italská vláda také schválila dekret, který se vztahuje jak na soukromý, tak na veřejný sektor a nařizuje firmám, aby zaměstnancům, kteří odmítnou očkování vakcínou COVID-19, zadržely výplatu.

Těm, kteří budou bez průkazu pracovat, hrozí po jeho prodloužení pokuta ve výši až 1500 eur jako podmínka vstupu do muzeí, stadionů, hospod, restaurací a škol.

Neočkovaným bylo také zakázáno používat dálkovou veřejnou dopravu, což znamená, že dovolená, cestování za prací a návštěvy příbuzných se pro mnohé staly nemožnými.

Drobnou dobrou zprávou je, že Italové nadále vycházejí do ulic, aby protestovali proti opatřením, přičemž na jednom videu je vidět, jak si policisté ze solidarity s demonstranty sundávají přilby.

Navzdory tomu, že mnozí křesťané prosazují náboženskou výjimku z očkování, samotný Vatikán nic takového nenabízí.

Papež František je vehementním zastáncem programu masového očkování a tvrdí, že lidstvo „v minulosti pojilo s vakcínami přátelství“.

„Vatikán prohlásil, že považuje za přijatelné, aby katolíci používali vakcíny, a to i ty, které ve svém výzkumu používají linie kmenových buněk z potracených plodů,“ uvádí list Mail.

Páni, tak křesťanské!

Jak je zdůrazněno ve videu níže, propagováním vakcín a prostřednictvím zástupných vakcinačních pasů papež doslova pomáhá promazat smyky toho, čeho se mnozí obávají, že by se nakonec mohl proměnit v systém „znamení šelmy“, který bude vyžadovat naprostou shodu, aby mohl nakupovat nebo prodávat.

A to zdaleka není jeho jediná protikřesťanská pozice.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*