Varování, uprchlická krize jako velké nebezpečí!

Varování, uprchlická krize jako velké nebezpečí!

Uprchlíci přinášejí zkázu nejen Evropě ale i nám. Německo invazi letošní rok -2 miliony uprchlíků-(vycházím z loňských čísel)  nezvládne, a tak či tak později zkolabuje a způsobí to kolaps celé EU tedy i nás. Toto se nemělo stát, okamžité uzavření hranic a schengenského prostoru je jediným rozumný řešením, a imigranty poslat zpět! Ale hlavně to řešit!

Komentoval jsem to už v minulosti:

 1.Komentář k uprchlické krizi:

Angela Merkelová v roce 2015 pozvala uprchlíky do Německa. Toto pozvání nezůstalo bez odezvy a statisíce migrantů počaly masově migrovat do Německa. První země, které měly problémy, byly Řecko a Itálie. Tento problém se ale šířil dál přes Chorvatsko, Slovinsko, Maďarsko, Rakousko. České republice se imigranti úspěšně vyhýbají, proto, že je vojáci zavírají do detenčních zařízení. Dokonce jsme sklidili kritiku OSN, za to, jak zacházíme s uprchlíky. Máme vážný problém. A to jsou ekonomičtí imigranti.

Na začátek by bylo rozumné vysvětlit, co je ekonomický uprchlík a politický uprchlík:

Ekonomičtí uprchlíci jdou za lepším, a jsou s nimi problémy, nechtějí se přizpůsobit.

Politický uprchlík půjde do první země, která ho příjme a přizpůsobí se. Kdo je sem posílá? USA. To co vidím na internetu už ohrožuje bezpečnost EU i naší České republiky a Slovenské republiky. Teď několik bodů o ekonomickém uprchlíkovi:

 • Pochází ze Syrie, Iráku Iránu
 • Cíl cesty – Německo
 • Je nepřizpůsobivý
 • Je financován zeměmi které je vyslaly do EU
 • Je agresivní
 • Je vulgární
 • Znásilňuje ženy
 • Neumí jazyk
 • Je neschopný se přizpůsobit
 • Vyhrožuje
 • Nepřijímá základní potraviny
 • Šíří islám pomocí meče
 • … Bohužel i děti jsou agresivní
 • Dostávají 160 EUR měsíčně
 • Z dalších zpráv jsem zjistil, že prý dostanou celkem 700 EUR za návrat domů.

Co očekávám? Vyřešení této situace. Jednoznačně nesmíme dopustit, aby nás tyto země obsazovaly. Pokud se tak stane, dojde k tomu, že země v první fázi nebudou ekonomicky schopni tento humus utáhnout. Pod náporem imigrantů počne německo ekonomicky kolabovat a za ním budou kolabovat další. A zřejmě stojíme před 3. světovou válkou. A pokud k ní dojde, bude nutné, aby se země a lidé v ní žijící aktivně bránili. Jedno jak, ale obrana je nutná. Nesmíme dovolit obsazení evropy a České a Slovenské republiky a ostatních evropských zemí.

Proto vyzývám k sepsání protestní nóty proti přijímání uprchlíků.

K podání žaloby na Evropskou unii za neuposlechnutí hlasu občanů a pracujících lidí.

Dále vyzývám k sepsání a podání žaloby na USA, které jsou za tuto masovou migraci zodpovědné tím, že obsazují nekontrolovatelně cizí území, za účelem rozšíření svého bohatství a čerpáním ropy.

Otevřeně NESOUHLASÍME s přijímáním uprchlíků.

Otevřeně NESOUHLASÍME s jejich podporou a integrací do systému, pouze v případě, že tito uprchlíci budou chtít zůstat v zemi, do které přišli a budou-li ochotní se přizpůsobit, asimilovat.

Výzýváme vládu ČR a Evropskou Komisi, aby zcela přehodnotila povinné přijmání uprchlíků a zvážila možnost posílání zpět, zvláště pak uprchlíků ekonomických.

no democracy we wont just islam

2. Komentář k uprchlické krizi:

Uprchlíci se valí do Evropy jako stádo volů. Je to obrovský průser. Díky missis Merkelové jdou přes nás do Německa. Zvedá se mi žaludek, když vidím ženu s šátkem, mám strach, chci žít ve svobodné zemi. Nechci zde islám, Alláha, ani korán. Chci žít ve svobodné zemi, Prosím, nedovolte, aby převzali naše země k absolutnímu ovládnutí a totální islamizaci. Zastavme je společně. Souhlasíte? Hlasujme.

Osobně si přeji mír, ale tento mír jaksi nebudeme mít díky islamistům. Zastavme je, jsou to pedofilové, kteří se žení s malými dětmi, cožpak to nevidíte? Zastavme je a mějme krásnou budoucnost. Cožpak nechcete svět bez válek a násilí, znásilňování a zotročování, šikany a terorismu? Já tento svět chci bez násilí a dalších nepravostí. Chci svět, v němž bude láska, upřímnost, otevřenost, ochota, vděčnost, spontánnost, všehomír…Zastavme uprchlíky, žijme lépe, než dosud.

Government Set To Ban Islamist Group That Planned Wootton Bassett March

3. Komentář řešení

 • Zastavit dovoz zbraní
 • Ti, kteří chtějí válčit, uspat a přesunout na ostrov, odkud nebudou mít možnost válčit.
 • Navrácení původních obyvatel do jejich země.
 • Dovoz humanitárních potřeb, ne peníze.
 • Za znásilnění tvrdé tresty

Když čtu o tom, jak uprchlíci hromadně znásilňují ženy, mám slzy na krajíčku, a ptám se, proč? A zda tohle opravdu chceme? Dovolte mi, abych odpověděl za vás. NE nechceme to. Oni se nikdy nepřizpůsobí, a budou si Evropu podrobovat ke svým účelům, válkám, násilí, otroctví, vyhlazování jiných národů, bohužel tedy i nás. A pokud se vás nyní zeptám, opravdu to chceme? Opět odpovím za všechny.

1. Vážená vládo, ministři premiéři a všichni vysoce postavení občané. Nepřejeme si zde mít žádné ekonomické imigranty a vyzýváme vás, abyste tuto situaci řešili a apelovali na Evropskou unii k okamžitému uzavření schengenského prostoru.

2. Nepřejeme si zde prosazování jiných zájmů, než těch evropských, protože země, ve kterých žijeme, jsou evropské země, nikoliv islámské.

3.  Dále požadujeme tvrdé tresty za zločiny, které na území evropských zemí imigranti spáchají, případné vyhoštění ze země, a okamžitý nucený návrat zpět do jejich země.

4. Požadujeme okamžité zastavení této krize, a okamžité ukončení všech válek, v zemích odkud k nám tito imigranti připlouvají. Jestliže neuposlechnete naší výzvy, vystoupíme z EU a podáme hromadnou žalobu na ty, kteří jsou za tuto krizi odpovědni v plném rozsahu. Tím, že budeme přijímat uprchlíky, v EU se tato situace nevyřeší. To víme i my, níže postavení občané.

5. Současný uprchlík nepotřebuje jídlo, ale peníze, což mi vrtalo hlavou a došlo mi to. Připravují Evropu, jako nové bojiště, bohužel většina těch imigrantů jsou pouze političtí imigranti a musejí být deportování zpět do jejich země. V Evropě nemohou zůstat. Pokud se tak stane, budeme vyhlazeni touto rasou, která brzy ovládne Evropu.

islam

ZASTAVME JE A NEDOVLME JIM ZABRAT NAŠI EVROPU. EVROPA JE NAŠE !

NE ISLÁMU

NE KORÁNU

NE HADŽÁBU

NE BURCE

NE ALLÁHU AKHBAR

NE VÁLCE

Už vám to konečně došlo, co jsou uprchlíci zač? Opravdu zde chtějí mírumilovně žít a vést prostý život? Nebo se zde jen připravují na další válku, která se odehraje v Německu a dalších evropských zemích? Ano, předpokládá se, že si připravují půdu pro toto působiště a to je problém. Okamžité uzavření hranic schengenského prostoru, nebo vystoupení z EU.

Zastavme je, než bude pozdě.

Zastavme je, než se jako rakovina rozšíří po celé Evropě, obsadí nás a původní obyvatele- nás, zcela vyhladí. NEDOVOLME JIM TO. TOTO NENÍ JEJICH ZEMĚ. TOTO NENÍ JEJICH TERITORIUM. ZASTAVME JE IHNED!

 

Annonnymmeishibatko

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

I Švýcarsko ruší vakcinační pasy

Švýcarský ministr zdravotnictví Alain Berset dal najevo, že kontroverzní využívání certifikačního covidového systému alpským státem…

 • UK je v tom take , argentinsky [popik Feri], vlastnim jmenem Jorge Mario Bergoglio , je tez s muslimy a vyziva ke sjednoceni , vsichni jsou zprahnuti , je to jedna banda terroristu a zlocincu v cele s pedofilem , ceka nas NWO , a ackoliv nejsem v zadne religion , ale nejsem ani ateista , musim priznat ze se vyplnuje proroctvi z Bible a Jezis-Yeshua je opravdu asi jedina nase zachrana ..

 • Lada , Martin -WOW ,tak to je moc , chce se mi blit z tech obrazku , to je opravdu jen pro silne natury , a ze vydrzim dost , je to des a hruza , a tohle sem leze ?!!, mam dost , proc je nevyzeneme sami , souhlas s Martinem , ja sice bydlim v Canade , ale neni mi jedno co se deje v evrope , tady uz to zacina take , ted vzali 50000 pomatencu , kde ja bydlim a lide s tim nesouhlasi ,prece nedovolime tem magorum ,fanatikum a nemocnym na palici vzit si evropu a cely svet , chteji dominovat celemu svetu ne jenom evrope , evropou to teprve zacalo . Nejhorsi je ze vsechny vlady sveta to moooc dobre vedi , kazdy to vi ,to by musel clovek nemit mozek ,aby nerozumel co se deje a o co tem silencum jde, oni vedi az moc , vic nez my vsichni a take vedi jak to dopadne , jako kdyby byli nekym ,necim rizeny , je to zamer , sprosty , hnusny zamer , oni si mysli ti blbouni hlavati , ze se jim to vyhne a oni se zachrani, nebo spis jejich penize je zachrani haaaaa , jsou na omylu …. proste -VATIKAN – SAUDI ARABIA – US – TURKS A NEMCI MAJI NEJVETSI ZASLUHU NA TOM CO DEJE[velci kamosi]….. A bojim se , nevim , jestli je vubec v necich silach to vubec jeste zastavit , za chvili nebudeme bezpecni ani ve svych domovech , ja uz se zamykam i pres den coz se v minulosti nikdy nestalo , ani kdyz se slo nakupovat nebo ven se psem , ale ted se necitim bezpecne ani ve svem vlastnim dome… smutne……………………………………………………………………………………………………………………

 • Musím se vším v článku jen souhlasit. Rozhodně nechci dělat ovci na porážce. Braňme se. Kdo víte kam se přidat, dejte vědět. Jdu do toho !

 • Pokud máš opravdu zájem a koule s touto situací něco dělat, rád budu všemi možnými prostředky nápomocen. Není pro mne stravitelné,aby to, za co naši předkové bojovali přišlo nazmar. Z minulosti víme, že vláda není schopná se postavit zahraniční autoritě. Když vidím ty swině jak nakládají s našimi životy, rodinami a majetkem je potřeba v první řadě tyto hova.. odstřihnout od koryt. Chcete žít jako lidi a né jako otroci, zbavte se otrokářů.
  Krok 1: zrušit ČNB
  Krok 2: apelovat na presidenta jako na vrchního velitele AČR
  Krok 3: nastolit krátkobobí režim diktatury (ve starém Římě, když bylo nejhuře, lidé se dobrovolně vzdali demokracie a zvolili autoritu, která měla ve všem hlavní slovo)
  Krok 4: obnovit hranice a pohraniční stráž.
  Krok 5: obnovit soběstačnost národa.
  Krok 6: vrátit vládu lidem a né populistickým,nechopným a na lidi serouc.. volům.
  Nebuďme jen pasivními křiklouni a vzájmu budoucnosti našich potomků, povstaňme!!!! Nikdo to za nás neudělá!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*