Vánoční projev Urbi et orbi je dalším hřebíkem do rakve

Vánoční projev Urbi et orbi je dalším hřebíkem do rakve

6. září „papež“ František vyzval k sebevraždě křesťanství a Evropy nařízením do každé farnosti, do každého kláštera, na každé poutní místo přijímat muslimy. V den Kristova narození cynicky pokračuje v sebevražedném programu a zve Herody a hrdlořezy, aby v Evropě zabili živého Krista v duších křesťanů.

František, jako skutečný odpadlík od Krista a Jeho evangelia i celé Tradice, tvrdí do očí křesťanskému světu kolosální lež a irealitu o tzv. požehnání pro jednotlivce i státy, které přijmou jeho program islamizace: „Ať jsou hojným požehnáním odměněni jednotlivci a státy, které přijímají migranty.“ Počátek tohoto „požehnání“ jsme viděli už v Paříži.

Papež František Foto : people.com
Papež František Foto : people.com

Citace: „… pomáhají jim budovat budoucnost pro sebe a své drahé.“

Imigranti přijímají abnormálně vysoké sociální dávky a nikde nepracují. Spolehlivě zdecimují ekonomiku jakéhokoli evropského státu. Jak skvělá budoucnost! A to nehledě na zločinnost a terorismus!

Citace: „… integrovat se do společností…“

Muslimové se nikde neintegrují. Cíl muslimů není integrace, ale islamizace! František to ví, ale zločinecky to zamlčuje!

Znovu připomínáme, že dle dogmatické buly „Cum Ex Apostolatus Officio“ papeže svatého Pavla IV. je František heretik a všechno, co koná, je neplatné. Jeho vánoční projev Urbi et orbi byl dalším hřebíkem do rakve katolické církve i Evropy.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

Loading...

Podobné články

  • Vlk v rouse berancim,ktery zaprodava i Jezise Krista zrejme za lukrativni nabidku stat se veleknezem nove a jedine cirkve NWO, z radu noveho svetoveho neradu,nekde jsem cetla,ze tento Antikrist ma byt dokonce clenem Zednarske loze!Dneska verim i tomu,ze byvaleho Papeze Benedikta nedonutil k abdikaci zdravotni stav ale pouze tato prodejna katolicka pakaz,ktera se spolci s kymkoliv!

  • Herod od slova Herodes? Ale Herodes bol žid aj ked ho zidia moc neuznávali.

    František robi světlo aby naplnil dávné proroctví o tom že on je poslední katolický papež. Viem že to bude stát životy mnoho ateistov a inovercov ale drzme mu palce aby to dotiahol do konca.

  • To Dagmar. Nejsem ani křesťan, ani muslim, jsem ateista. Nicméně mým zbožným přáním je, aby přišla doba, kdy by mi jak papež, tak všichni muslimové, mohli políbit nikoliv bibli, ale prdel. Obě tato náboženství jsou naprosto zrůdná a jejich jménem bylo a bude napácháno neuvěřitelné množství neuvěřitelného zla. Kolik nevinných lidí v minulosti okradli, umučili, upálili a já nevím co ještě ti takzvaní křesťané? Dnes už naštěstí mohou pouze okrádat, ale jak to tak vypadá, jejich roli z minulosti převezmou do budoucna muslimové.

  • Papež František je naprostým zklamáním pro všechny věřící a doufám, že takový jako on už se nikdy na papežský trůn nedostane!!!! Pevně doufám, jinak je svět v p…….i. Uvědomuje si vůbec co říká? Asi ano. A to jeho líbíní koránu – tak to je ně co zrůdného. Už někdo viděl aby nějaký islamista líbal bibli?

  • Nic překvapivého. Papež požehnal i Hitlerovi. Katolická církev je pokrytecká a jde jí jen o moc a majetek. Vždy půjde na ruku komukoliv, kdo jim bude dávat peníze. Církev je posedlá mocí a mamonem a to jí zlikviduje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*