Válku na ČR, aby se naučila solidárnosti s uprchlíky! Tvrdí redaktor ČRo Radiožurnál.

Válku na ČR, aby se naučila solidárnosti s uprchlíky! Tvrdí redaktor ČRo Radiožurnál.

Odborný redaktor Českého rozhlasu Radiožurnál na Twitteru uvedl, že by na ČR měla udeřit válka, aby se zase lidi naučili solidárnosti. Zajímavý postřeh redaktora, který zobe poplatky těch, kterým (v nadsázce?) přeje válku.

Odborný redaktor Českého rozhlasu Radiožurnál – social media editor uvedl na svém Twitteru 5. 6. 2017: „Na tuto zemi by měla udeřit válka, aby se zase lidi naučili solidárnosti. ČR měla přijmout 2600 lidí, zvládla 12.“

Miloslav Hamřík Twitter (Parlamentní listy)
Miloslav Hamřík Twitter (Parlamentní listy)

Na reakci: „Přát své vlasti válku, to vám přijde normální? Máte děti?“ odpověděl: „Takovému národu? Ano, to mi přijde normální. Ne děti nemám.“

Miloslav Hamřík Twitter (Parlamentní listy)
Miloslav Hamřík Twitter (Parlamentní listy)

Tento příspěvek jsem už u pana redaktora na Twitteru nenašel, později se za něj i omluvil. Nicméně pravda a láska redaktora již plně rozpukla. Není nad to přát vlastní zemi válku. Ačkoliv mám smysl pro nadsázku, tak na mě tyto příspěvky působí spíše děsivě vážně.A propos, jestli Češi nejsou solidární, tak jsem Sorosova předkožka. Boha, podívejte se na adventní koncerty, Paraple, Pomozte dětem, sbírky na oběti tsunami – kdekoliv chcete… Pokud páni odborníci (jako třeba pan neZiskovkář Pánek) tvrdí, že Češi nejsou dostatečně solidární, tak jsou podle mě buď lháři nebo idioti. Nebo nejspíš obojí a ještě k tomu užiteční.

Životní motto „pana redaktora“ je: „Klišé na druhou: Co tě nezabije, to tě posílí.“ Nevím, zda by ho nebo jeho rodinu válka nebo nějaký nešťastný incident jako v Londýně nebo Manchesteru posílil. Ale možná ano, možná byste se semkl, napsal vznešené vyjádření na sociální sítě a pak český národ nechal za jeho nesolidaritu rovnou humanitárně vybombardovat.

A pak by byl jistě nadšený z ohlášeného protiteroristického akčního plánu Macrona a Mayové, v jehož čele stanou Chuck Norris, Jean-Claude Van Damme (spekuluje se o přejmenování na Jean-Claude Van Juncker), gender vyváží Xena, inkluzí přibude Sam Hawkens, pokud teda projdou jeho střelné zbraně směrnicemi EU (psal jsem zde: Macron s Mayovou mají akční plán proti terorismu – na internetu. V čele stane Chuck Norris).

A takové „odborné redaktory“ platíme z vlastních daní a poplatků. Fuj nám!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*