Válka v Evropě pomalu klepe na dveře

Válka v Evropě pomalu klepe na dveře

Politika Evropských zemí svou podřízeností politice USA přímo ohrožuje životy všech obyčejných občanů a zavádí je na cestu přijetí podmínek NWO, což v konečném důsledku staví Evropu do role novodobé kolonie…..

Že to nechápete? Nic divného. Mediální mainstreamová masáž už většinu lidí odnaučila myslet a hledat neotřelá řešení. Politici napříč Evropou jsou dobře placení kolaboranti a zrádci vlastních národů, jímž je lež a klam každodenním chlebem.

Jedna stará pravda říká, že vše souvisí se vším a to vskutku současný světový vývoj očividně dokazuje. Občanské války v Iráku, Afghánistánu, Libyi a Sýrii vytváří základy rozkladných společenských procesů v Evropě. Ptáte se jak?? Skrze Uprchlíky. Tito vytvářejí nemalý ekonomický problém, který se přímo přenáší i do roviny společenské, kde působí značné škody a názorové střety. Evropští a tím samozřejmě i Čeští politici (někteří) se nestydí i v této situaci lidem lhát, když tvrdí, že uprchlíci jsou především vzdělaní lidé střední a vyšší třídy. Tomuto nesmyslu může věřit snad jen pan Zaorálek, ale já tedy ne. Člověk střední a vyšší třídy volí zcela odlišné metody opuštění krizových oblastí a nemačká se na přeplněných rybářských člunech či primitivních vorech, kde přímo ohrožuje svůj život. Lidé vyšší třídy mají prostředky a majetky, které chtějí zachránit, ale ti lidé na těch přeplněných lodích a vorech nemají krom holých rukou vůbec nic. Stačí se podívat na záběry těchto běženců. Ti zachraňují jen holý život, o který díky nafoukaným Američanům mohou přijít. Vzdělaný člověk vyšší třídy nekálí na plážích Řecka, Itálie či Francie do moře, nechová se jako agresivní zvíře!!

uprchlici z prchajici do evropy

 

Příliv imigrantů samozřejmě nabourá státní rozpočty zemí, kde se budou soustřeďovat, což se bude chtě – nechtě muset řešit. V každém případě to nejvíce odnese domovské obyvatelstvo, jejichž daně budou běženci vysávat skrze státní rozpočty. Tedy my na ně budeme dělat!! Peníze a práce však nejsou!! V tomto prostředí bude jako následek situace vzrůstat nacionalismus a fašismus, čemuž se nelze divit. Pak už bude jen otázkou času, kdy povstane novodobý Hitler. Evropské národy si díky svým kolaborantským vládám a zločinecké organizaci NATO v podstatě naběhly samy na pěst. Staly se spolupachateli zbytečných válek. Dnes je už jen otázkou času, kdy Bašár Assad v Sýrii padne a pak teprve začne mazec. Zmizí totiž nárazníkové pásmo mezi IS a Izraelem a jak víme, tak islamisté a Izraelci se přímo zbožňují. Zde může konflikt eskalovat do značných rozměrů.

Evropa díky migrantům oslabuje a ztrácí svou homogennost, což nahrává USA v posilování jejich pozic. USA si toto velmi dobře uvědomují, a proto hodlají rozmístit 5 000 svých vojáků a těžkou techniku v Evropě. Nelze opomenout, že mnoho amerických vojáků již v Evropě je a to především na základnách v Německu, které je doposud svým způsobem Američany okupovanou zemí. Pět tisíc mužů ve zbrani a s těžkou technikou – to už je pořádně silný kontingent. V žádném případě však nevěřím tvrzením, že tito vojáci přijdou do Evropy kvůli agresivnímu Rusku. To je jen zástěrka pro skutečné záměry. Rusko i USA si jsou totiž vědomi toho, že válka mezi těmito velmocemi by byla katastrofa a že Ruské jaderné nosiče jsou zaměřeny na cíle v USA a naopak. Ani jedna strana by se nevyhnula značným obětem a materiálním škodám, což by je v konečném důsledku oslabilo natolik, že by ztratily své postavení velmocí. Oněch 5 000 vojáků by však mohlo omezit či zastavit postup IS a to mi nikdo nevymluví. Není však zásadní zájem na tom IS zastavovat, protože plní v zásadě to, co je pro USA výhodné. IS je de facto spojenec USA.

USA se skrze války a světový rozklad snaží obnovit svou ekonomickou dominanci, kterou postupně ztrácely. Špinaví Američané chtějí dominovat světu a zaplatit to svými obětmi mají ti druzí. To je špína a hanebnost.

Je nutné, aby se Evropa postavila zásadně na odpor Americkým záměrům a vydala se jinou, vlastní cestou. Jinak budou i lidé Evropských národů umírat pro Americký imperialismus a expansionismus. Je potřeba nových – PRONÁRODNÍCH VLÁD a zbavení se kolaborantů.

CHCEME LI ŽÍT – POSTAVME SE NA ODPOR

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Zde padla otázka jak z toho ven, nijak! Veřejnost prostě přestala mít zodpovědnost
  sami nad sebou, natož před něčím. Prostě s pohodlněli. Hodně rychle se zapomnělo co válka přinesla a jaké to mělo tragické následky. Peníze a majetky které nikdo nemusel
  prokázat o jejím původu za slepily část veřejnosti co se kolem jich děje. Těmto lidem tento chaos naprosto vyhovuje. Prostě se musíme i když neradi smířit s tím že, peníze a bohatství udělalo z lidi HYENY.

 • · Edit

  Je to irónia, ako s tým naložíte je na vás. Ja si najdem pozitíva aj na negatíva.

 • · Edit

  je čas nazývat věci správnými jmény a ne,že je vše v pořádku,je čas začít být tvrdý a začít se vážně starat o vlastní bezpečnost a klidný život

 • EK dobře napsáno!
  Jen by mě zajímalo jak to udělat? Jak odtrhnout Evropu od USA, nebo jak vylézt z EU? Když naši lháři politický (ne jenom naši) jsou tak zaslepení! Petice nic nevyřeší, chce to jít na odpor- jít do ulic a začít s tím něco dělat! Ale zase je tu ta otázka JAK? Když je většina zaslepená (ovce). Jak jim ukázat že se řítíme do kopru?!

 • Představte si situaci, že hodíte granát do obydlí někomu jinému. Ty, kteří přežili pak pozvete k sobě domů, protože jste jim zničili dům. Budou vám vděční, nebo vás při první příležitosti podřežou? „Uprchlíci“ v sobě mají touhu po pomstě a až jich tu bude hodně, zrealizují jí. Jsme součástí paktu NATO, který de facto patří USA. USA jsou odpovědné za nejagresivnější války za posledních 70 let. Pokud se EU nedokáže odtrhnout od vazalství na USA, musí se rozpadnout. To je jediná šance na záchranu evropské kultury.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*