Vakcína proti chřipce obsahuje 25.000 krát více rtuti, než je povoleno v pitné vodě

Vakcína proti chřipce obsahuje 25.000 krát více rtuti, než je povoleno v pitné vodě

Během testů v laboratoři na testování potravin amerického portálu NaturalNews se před několika dny zjistilo, že vakcíny proti chřipce, které jsou v současnosti více či méně „nucené“ každému, i dětem, těhotným ženám a seniorům, obsahují neuvěřitelně vysoké množství  rtuti. V ampulích s vakcínou britského farmaceutického gigantu GlaxoSmithKline(GSK) se nalezlo více než 51 částeček rtuti na jeden milión (ppm) což je 25 000 krát více, než je stanovená horní hranice pro limit v pitné vodě, kterou stanovil americký Úřad na ochranu životního prostředí (Environmental Protection Agency, EPA).

Tento šokující objev umožnila moderní hmotnostní spektrometrie, která dává mimořádně přesné výsledky. Tím se vyplnila jistá mezera, protože národní dohlížecí úřady takové bezpečnostní zkoušky doposud neučinili. Každý rok si milióny lidí nechávají píchnout vakcínu proti chřipce a většina z nich vůbec netuší, že jim do svalu píchnou jeden z nejjedovatějších kovů na světě.

FOTO : info.kopp-verlag.de
FOTO : info.kopp-verlag.de

Rtuť patří mezi nejjedovatější látky, jaké lidstvo zná,“ vysvětluje Dr. David Brownstein, rodinný lékař a odborník na celostní medicínu, na svém blogu. „Už více než 20 let zkoumám skoro každého pacienta, který mi projde ordinací, na zatížení těžkými kovy. U 80 procent mých pacientů, zdravých, nebo nemocných, nacházím příznaky signalizující otravu rtutí.“

Tyto konkrétní čísla, které jsou v rozporu s oficiálním postojem vlády k vakcínám, zmobilizovali zastánce očkování, kteří zuřivě trvají na tom, že rtuť je úplně bezpečná. Buďto tvrdí toto, nebo, že se do vakcín rtuť vůbec nepřidává. Poslední tvrzení je zákeřná lež, která poškozuje nejslabší z nás, i nevinné děti.


Na příbalovém letáku pro FluLaval, vakcíně proti chřipce, kterou vyhodnotila laboratoř NaturalNews se sami můžete dočíst, že vakcína skutečně obsahuje rtuť. Následující citát pochází přímo ze serveru RxList.com, takzvaného „internetového lékového indexu“ dokazuje, že do vakcín proti chřipce se přidává rtuť ve formě tiomerzalu :

  • Tiomerzal, derivát rtuti, se přidává jako konzervační látka. Každá dávka 0.5 ml obsahuje 50 miligramů tiomerzalu (méně než 25 mikrogramů rtuti). Každá dávka 0,5 ml může obsahovat i reziduální množství ovalbumínu (až 0,3 mikrogramy), formaldehyd (až 25 mikrogramů) a deoxycholát sodný(méně než 50 mikrogramů) z výrobního procesu.

Zdravotnické úřady ale napříč všem těmto obsaženým škodlivinám každý rok tlačí na těhotné ženy, seniory a malé děti, aby se dali očkovat proti chřipce. Co na tom, že každá z těchto obsažených látek je známá jako neurotoxin, že formaldehyd je známá rakovinotvorná látka. Postavte se jednoduše do řady a dejte se očkovat, protože vláda tvrdí, že je to pro vaše dobro!

Co je na tom paradoxní : Vláda mezitím přiznává, že rtuť je jedovatá, přinejmenším pokud pochází z jiných zdrojů. Obamova vláda, například, jak jsme nedávno informovali, vede křížovou výpravu proti všem uhelným elektrárnám, protože údajně vypouštějí do atmosféry velké množství rtuti. A oficiální výstražné pokyny varují těhotné ženy před rtutí v tuňákových konzervách.

Co ale se rtutí, která se nadále používá ve vakcínách a v zubních výplních? Proč je styk se rtutí z těchto zdrojů podle vlády úplně bezpečný, ale rtuti v potravinách a z komínů je třeba se vyhnout?

zdroj : http://info.kopp-verlag.de/medizin-und-gesundheit/was-aerzte-ihnen-nicht-erzaehlen/ethan-a-huff/grippeimpfstoff-enthaelt-25-mal-mehr-quecksilber-als-im-trinkwasser-erlaubt-ist.html

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*