Vakcína proti choleře plná GMO bude testována na nemluvňatech po celém světě

Vakcína proti choleře plná GMO bude testována na nemluvňatech po celém světě

Výrobce vakcín PaxVax údajně předložil žádost k započetí mezinárodních testů nové vakcíny proti choleře, která obsahuje živé geneticky modifikované (GM) baktérie. VacTtuth.com informoval, že nová vakcína je připravena k testování pro více než 1000 jednotlivců, kde jsou většina z nich malé děti  a budou se provádět ve třech etapách testů po celé Austrálii.

V nedávné žádosti podané Australské vládě, PaxVax plánuje aplikovat mladým i starým lidem živé GM baktérie ve všech regionech Austrálie. Účastníci budou mít nařízeno doslova konzumovat kombinaci GM Shigella flexneri NR1, baktérii derivovanou z Vibrio cholera, která je známá tím, že vyvolává gastroenteritidickou nemoc známou jako cholera.

Dle žádosti, jsou kmenové GM buňky cholery obsažené ve vakcíně v zásadě uměle vyřazené z činnosti k zastavení toxických molekul, které by jinak vyvolaly nemoc. Neaktivní B- toxická molekule cholery je stále obsažena v baktérii, ale již ne v takovém množství, aby vyvolala toxicitu, nebo onemocnění.

„ Bylo učiněno mnoho kroků k produkci genetických modifikací nalezených v GMO,“ vysvětluje žádost.

Pro některé z vás to může znít jako pozitivní pokrok v boji proti této nemoci, která ročně postihuje okolo 5 miliónů lidí po celém světě a okolo 100.000 z nich na ni zemře, ale ti, kteří sledují vývoj GMO, tak ví, že aplikování netestované baktérie u dětí a dospělých můžou vyvolat veřejnou zdravotní katastrofu. Informuje server naturalnews

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*