Vadí vám kumulace politických funkcí? Tak to budete hodně naštvaní.

Vadí vám kumulace politických funkcí? Tak to budete hodně naštvaní.

Všechny politické strany tvrdí, že jsou proti tomu. A výsledek ? Žalostný. Český statistický úřad zveřejnil kandidátky. Všichni se můžete podívat na realitu.

Plejáda politiků všech stran a hnutí, které urvaly nějaká politická koryta a mají tak šanci se zviditelnit v médiích, se předhání v siláckých prohlášeních, jak je jejich práce volených zástupců náročná.

A tolikrát jsme slyšeli, že s jejich příchodem končí časy, kdy se funkce volených zástupců budou u jednotlivců kumulovat.Prý nejde o peníze z těchto koryt, ale o tvrdou dřinu daleko přesahující 8 hodin času denně, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce u každé funkce.

Slyšeli jsme to od stran „tradičních“, čemuž jsme moc nevěřili, protože máme zkušenost z minula.

Ale asi Vás velmi překvapí, že stejným chováním jsou „postiženy“ i strany a hnutí „nová“, která se dostala k „lizu“.

Statistický úřad uveřejnil kandidátky do obecních voleb v celé České republice a do Magistrátu hl. m. Prahy, takže každý z Vás má možnost černé na bílém vidět, jak je to s těmi proklamacemi o konci kumulací funkcí.

Výborné je, že ti, kteří již nějaké to koryto urvali, se tím na kandidátkách ještě chlubí. Takže nemusíte nikde nic složitě dohledávat, vše krásně a přehledně vidíte a uvidíte i na kandidátních listinách. To je skvělé.

Budete žasnou, jak ti novopečení poslanci a krajští zastupitelé mají zjevně dost chuti po dalším korytu na kandidátkách a dokonce i na volitelných pozicích.

Pro mnohé z Vás to bude asi velké zklamání.

Pokud Vám toto chování vadí, máte jedinečnou možnost to takovým politikům a stranám a hnutím, které tyto nestydaté kandidátky voličům předkládají, sečíst a dát hlas straně takové, která tento morální problém se svými kandidáty nemá.

Máte to výhradně ve Vašich rukách již v říjnu 2018 …
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*