Václave Moravče-všichni doma zdrávi až na vás osobně. Netlačí vám na mozek sperma kamaráda???

Václave Moravče-všichni doma zdrávi až na vás osobně. Netlačí vám na mozek sperma kamaráda???

Pane Moravče!

Se zájmem jsem si přečetl výplody vašeho mozku pro deník N. Člověk se nestačí divit, co je člověk s doktorským titulem schopen vyplodit, jakého svinstva je chopen se dopouštět, či jak se za mrzký peníz svíjet na obrazovkách televize jako had. Za doslova odporné a hodné opovržení považuji vaše propagandistické praktiky, jenž jsou založeny čistě na oportunistických představách, vaší ubohosti a ješitnosti.

S velkou oblibou se pouštíte do lidí levicově, či komunisticky orientovaných, což bych byl schopen akceptovat, ale co vám udělal Xaver Veselý?? Proč urážíte český národ za jeho údajné buranství. Co to plácáte o symbolech doby, nebo o tom, že kdosi parazituje na ČT?? Nechtěl byste se podívat nejprve sám na sebe?? Výtky vámi vysílané do společnosti jsou irelevantní a působí dojmem, jako když prase má v hubě perly, které prská mezi lidi. Debaty, které řídíte v televizi, vedete tendenčně a již dopředu máte stanoveno, koho v diskusích budete omezovat a koho nenecháte ani rozvinout věcnou argumentaci viz Skála, Okamura, Zdeněk Ondráček či Marta Semelová. Vždyť vy jste jen ubožák a nástroj propagandy řídící složky společnosti, která si vás platí. Já chápu, že ty peníze, co vám platí, stojí za to, ale kde je u vás čest muže??? I když-muže. My vlastně ani nevíme, zda jste muž, či žena! Ono se to už prý podle kulek nedá poznat, neb máme údajně více pohlaví. Možná, že jste dokonce hermafrodit a souložíte sám se sebou. Nic méně to je vaše věc.Dost možná, že jsme burani, ale jsem toho názoru, že je to lepší, než abychom byli buzeranti. Je fakt a to máte pravdu, že homosexualita se stává symbolem doby a je mnoha politiky a i mediálně glorifikována. Dokonce v některých oblastech života je homosexualita předsazována před tradiční pojetí rodiny, jenž je údajně přežitá. Já osobně s tímto nesouhlasím a nikdy souhlasit nebudu, neboť jsem bytostně přesvědčen, že tradiční rodina není přežitek a u normálních a slušných lidí nikdy nebude. Takovéto nesmysly může říkat jen člověk úchylný a nemocný!

Xavera Veselého jste nazval symbolem doby. No-nepíšu tento text proto, abych Xavera hájil. To on dokáže sám. Ptám se však pane Moravče, čeho že jste symbolem vy? Jsem toho názoru, že vy osobně jste daleko více symbolem dnešní doby, než Xaver Veselý. Všichni víme, že současnost v sobě nese symboliku lží, podvodů, amorálnosti, falešných model, šikany dělnické třídy, okrádání běžných občanů, řiťolezectví, udavačství, ponižování bílé rasy atp. Bohužel jste to i vy pane Moravec, kdož tyto uvedené atributy reprezentuje. Nezaznamenal jsem však, že by pan Veselý byl na těchto atributech nějak zainteresován. Domnívám se tedy, že opět vymýváte lidem mozek jako obvykle.

Hovořil jste také cosi o parazitování na ČT. Měli bychom si tedy ujasnit fakta. V první řadě je parazitem samotná ČT, neb na svou činnost získává prostředky od každého z nás a dokonce i od těch, kteří programy ČT nesledují. Příjmy, které ČT každý měsíc od občanů inkasuje, mnohonásobně převyšují kvalitu poskytované služby a navíc je občan skrze tuto televizi masírován tendenčními politickými bláboly, jenž mají hlavní cíl v tom, aby vytvářely rámcový obraz přijatelného politického a společenského vnímání reality. Když se dotkneme platů v ČT, tak tyto jsou v mnoha oblastech velmi nadstandardní a běžnému občanu, který na tyto platy přispívá, se o takových příjmech může jen a jen zdát. Je dosti sprostým jednáním, když každý z nás na ČT musí ze zákona přispívat, přičemž veřejnost nemá ani ponětí, jak jsou prostředky od občanů využívány. Je fakt, že jaksi v uvozovkách, má ČT dozorčí radu, která by také v uvozovkách měla hájit zájmy diváků a poplatníků, ale to vůbec nefunguje, neb dozorčí rady v takovýchto podnicích jsou šikovnými trafikami nevyužitých politiků za královské peníze. Jsou zde usazeni lidé, jejichž hlavním zájmem je udržení současného společenského řádu, který řídí oligarchické společenské elity. Není tedy většího parazita než je ČT a na tohoto parazita jste jako klíště zase přisátý vy pane Moravče!

Váš hlavní pořad často sleduji a často se musím smát. Takové komedie může skutečně předvádět jenom ČT. Je už dost okaté, jak se snažíte umlčovat, či zesměšňovat ty, kdož ne zcela souhlasí s pojetím současné politiky a stavem společnosti. Snažíte se lidi strašit komunisty a lživě uvádíte, že je to KSČM.

Lžete pane Moravče. KSČM má s komunisty společného velmi málo. Snad jen to slovíčko v názvu strany! Komunistů jako takových je jenom hrstka a drobek jich je v KSČM. Vojtěcha Filipa a příslušníků jeho kliky se nikdo nemusí bát. To nejsou komunisti, ale kolaboranti. Tyto nemusíte v diskusích nijak omezovat, neboť jdou současnému systému na ruku. Zradili a zrazují nejen ideje socialismu a Marxismu, ale zrazují i voliče, což se velmi tristně odráží ve volebních preferencích KSČM. Filip se ve své funkci drží a je držen jen proto, aby komunistickou stranu definitivně zničil, což se mu daří a podaří. Nedoufejte však, že budou tímto zničeny komunistické myšlenky a Marxismus. Ty nezhynou a to přes všechny lži, které jsou prezentovány mainstreemem jako pravda. Nepomůže vám ani to, že zneužíváte ve svých lžích i mrtvé viz. Milada Horáková.

ČT tuto paní prezentuje jako bojovnici za Český národ a oběť komunismu. Někteří lidé těmto lžím věří, neb jsou líní si ověřit historická fakta, ale já se zblbnout nedám. Faktem je, že Miladě Horákové mohlo být dáno doživotí. Trest smrti byl dle mého názoru přemrštěný a zbytečný. Na druhé straně my tuto záležitost dnes kritizujeme, ale spousta z nás v době Milady Horákové nebyla ještě na větě. Nechápeme a ani nemůžeme chápat kontext tehdejší doby. Mnoho věcí bylo chaotických a mnohé bylo utvářeno systémem pokus-omyl. Takovéto věci jsou při změně společenských řádů vcelku obvyklé a nijak se nevymykají zvyklostem.

Nicméně při vší úctě k Miladě Horákové si dovolím tvrdit, že trestně právní rovina jejího případu byla popsána vcelku přesně. Je pravdou, že se přeci takto chová každá nová vládnoucí garnitura. Ty dnešní garnitury se nijak neliší. Jenom používají jinou a sofistikovanější metodiku likvidace odpůrců. Soudní systém a právo se vždy modifikuje k potřebám vládnoucí struktury a nikoliv k potřebám běžné občanské veřejnosti. Kdybyste měl pane Moravče trochu cti v těle, tak tento fakt lidem připomenete, ale to vy ne. Raději budete Miladu Horákovou glorifikovat a to i přesto, že mnohé stopy její činnosti byly promptně zameteny, nebo se o nich raději moc nemluví. To však není čestné a vy to dobře víte. Za čest vás však neplatí, já vím!

Jak jsem již napsal. Milada Horáková byla odsouzena právem. Trest byl zbytečně krutý, ale Milada Horáková dobře věděla, co riskuje. Byla dokonce varována tajnými službami, že činnost, kterou prováděla je trestná jak v USA, tak v Anglii. Její činnost za okupace a před ní také není čistá jako lilie. Vždyť se snažila o spolupráci i s Emanuelem Moravcem, což byl zrádce, kolaborant a nacista. Ten však, i když to byl hajzl, tak si zachoval tvář a zastřelil se, což je daleko férovější, než hanebné pokusy lhát. Všichni dobře víte, že po válce se konaly doslova hony na nacisty, kolaboranty, udavače a zrádce. Kvůli takovým bylo zabito desetitisíce Čechoslováků. To je ale nic-že?? Prostě Horákovou zabili komunisti! Nevytrhávejme prosím tyto věci z kontextu doby a z kontextu dějin. Nic z toho nikdo z nás není schopen napravit. Horáková se prakticky vzato pomalu zabíjela sama politikou a velmi dobře to věděla. V konečném důsledku by její činnost byla trestná i dnes. Vám se to dnes pouze hodí jako modelový argument, ale smrdí falší!! Čestní politici existují, ale jejich jako šafránu. Stejně je to dnes i s komunisty.

Vím, že to co jsem napsal je tvrdé, ale je to pravda a je mi to příjemnější než teplý zadek kamaráda. No a vy, kteří mi tak rádi nadáváte do komunistických sviní, poslužte si. Já to snesu a jsem hrdým komunistou. Nic na tom nezměníte. Něž však začnete řvát, a opakovat blbosti po ODS, STAN, TOP, tak si nejprve trochu nastudujte dějiny, ale i archivní materiály abyste nebyli za Moravce.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Václave Moravče-všichni doma zdrávi až na vás osobně. Netlačí vám na mozek sperma kamaráda???

  • Pane Rambousek, dekuji za vas clanek. Jsem rada, ze Horakovou nevyzdvihujete jako modlu. Byla to potrhla anarchistka a karieristk, ktera po valce vyckavala, kam se vitr obrati. Touzila se stat ministryni zahranicnich veci. Komuniste zrejme vedeli, ze by si tim nasadili mys do spajzu. Ono se rovnez proslycha, ze popravena nebyla, ale byla vymenena za jineho politickeho vezne z USA. Neexistuje jeji hrob. Kat a lekar, kteri meli byt u popravy, vubec nebyli a dostali uplatek za podpis. Navic podle svedku z Terezina obtezovala mlade zeny, protoze byla lesba.

  • Pane Rambousku,

    na komunistech mi vadí jedině jedna věc. Jsou to odpůrci Boha. To je jejich problém. I vy jste tedy nepřítelem Božím. Nezáleží na tom, jestli jste dobrý člověk, a chcete právo pro všechny. Komunismus je v podstatě forma „dobrého“ satanismu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*