V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

Rodičům se už vaří krev v žilách. Genderová hysterie oblékne od září v nejméně čtyřiceti britských školách studentky do kalhot. Osmileté holky smějí sukně ještě rok a feministická profesorka z Cambridge přišla na univerzitu nahá!

Genderovým šílenství napadená Velká Británie je asi na hlavu postavená, ale určitě musí být s rozumem v koncích jako ta Bridget Jones. Co je správného na tom nutit dívkám pouze kalhoty?

Už nevím, ale přijde mi, že téměř vše co čtu z Británie ohledně „genderové neutrality“ je nenormální, zvrácené, nesmyslné až směšné. Jsou kalhoty pro holky skutečně neutrální? Jsou skutečně neutrální sukně pro chlapce? Tak jsem z toho trochu zpátečnický jelen.

Nejméně čtyřicet škol v Británii mění od září přístup k oblékání studentů a další školy o tom jednají. Dívenkám na školách nově zakázali nosit sukně, jinde pro změnu klukům zakazují kraťasy a krom kalhot mohou mít pouze sukně a feministická profesorka ekonomie z Cambridgské univerzity přišla na slavností večeři v prostorách slavné univerzity pro jistotu nahá, aby prý upozornila společnost, že se ženy nahé neostýchají. Paní profesorka se určitě neostýchá.



Na škole v Lewesu ve východním Sussexu dívkám sukně zakázali údajně pouze proto, protože se žáci ptali, proč mají holky a kluci něco jiného. Než jim tedy asi „hrůzně a staromódně“ vysvětlovat, že kluci jsou kluci a holky jsou holky, tak budou mít kalhoty raději všichni. Tečka.

Na střední škole Woodhey pro změnu uznali sukně jako nedůstojné, trapné a ponižující, protože prý dívky někdy sedí na schodech školy.

V Bradfordu několik škol s vysokým počtem muslimských studentů zakázalo nosit holkám sukně, protože jsou prostě příliš necudné. Pouze v kalhotách budou studentky chodit ještě na většině škol v Ipswich, Leedsu a v Grimsby. Na Whitefieldské škole začne platit zákaz sukní pro dívky od září s tím, že ty ve věku osm až jedenáct let je mohou nosit ještě jeden rok a ty sedmileté se to v září dozvědí, kolik holčičího času v sukních jim ještě zbývá.

Na Rawlett School ve Staffordshire pro změnu zakázali dívkám v rámci „nehtové legislativy“ nehty delší než 1,5 cm a nalakované je smějí mít maximálně bezbarvým lakem. Vzrušující to barevná Británie.

Reakce čtenářů a rodičů byly opět bouřlivé…

„LGBT konečně ovládli naše školy.“ „Matou děti a vyplachují jim mozek.“ „Vaří se mi krev.“ „Mě také.“ „Totálně smutné a žalostné.“ „Vymýváním mozků je nutíte popírat své pohlaví.“ „Rodiče, pošlete je do …….“ „Jakou hromadu odpadu to zase schválili?“ „Stáváme se podivnou zemí.“ „Absurdní.“ „Je to diktatura a diskriminace.“ „Je to celé bizarní.“

Z Británie čtu pro mě velmi nepochopitelné věci, ať se již jedná o svobodu slova, která však platí pouze pro někoho, nebo o tom, že Londýn zasažený nebývalou kriminalitou je tím nejbezpečnějším městem světa, ale asi nejhorší mi přijde ten útok na školy a děti těmi novými hodnotami a falešným bojem proti diskriminaci. Diskriminované jsou právě ty dívky, které nemohou jít v sukni. Diskriminovaní jsou právě ti chlapci, kteří nemohou mít šortky, ale mají nosit sukně.

Namísto těhotných žen už mají v Británii těhotné lidi, aby se snad necítili transsexuálové poškozeni. V metru už neuslyšíte dobré ráno dámy a pánové, ale bezbarvé dobré ráno všichni. Slova a výrazy se nahrazují politicky korektními nesmysli, hlavně aby se snad někdo neurazil. V některých městech ubývá i původního obyvatelstva. Diskriminace přirozenosti dostala v Británii obludný rozměr a i naprosto nevinný obrázek ženy s dítětem na nákupním vozíku v Tescu je sexistický skandál a genderový předsudek, protože nenakupují přeci pouze ženy a tento genderový apartheid prý musí Tesco zastavit. Tesco již obrázky vyměnilo za nový, genderově neutrální design.

Z videí, kde například v Británii odvedou policisté muže, protože čte na ulici z Bible, nebo si naopak dojdou pro starší dámu až domů jenom proto, že si dovolila policistům postěžovat na k Aláhu se modlící spoluobčany v londýnském Hyde Parku, kde se ale „nikdo“ modlit nesmí je mi smutno, ale najdou se i veselé historky z Británie. Minimálně mě ta následující pobavila, ač pointa mi unikla.

Známá profesorka a feministická bojovnice z Cambridgské univerzity Dr. Victoria Bateman přišla na slavnostní večeři na univerzitní půdě nahá a ač tvrdí, že byla oblečena v poslední módě feministek (FeministFashion), tak tam přišla prostě nahá. Ty britské dívky v tom ale musí mít pořádný maglajz, když ony nesmí mít ani tu sukni, ale význačná profesorka ze slavné univerzity jde na slavnostní večeři nahá. A ještě se podivovala nad kritikou, které se jí dostalo od ostatních žen?

Jak tím podpořila feministky v boji za jejich práva jsem sice nepochopil, ale chápat Velkou Británii současnosti se už ani nechci snažit.

Maminky a tatínkové, nenechte ze svých dětí vyrůst liberální šílence.

Je to celé bizarní.

Zdroje: Mirror: Dozen of schools ban girls for wearing skirts in move towards gender neutral uniform policy…….Schools measures pupils fingernails and bans them ffrom growing longer than half and inch…Echo: Nastávající matky už se neříká. V Británii jsou to těhotní lidé..Twitter: Victoria Bateman ( nikoliv Victoria Beckham bohužel)..Expres: Genderové šílenství v Británii. Tesco předělává vozíky, byly sexistické..Idnes: Londýnské metro již nebude zdravit Dámy a Pány, ale genderově neutrální dav..




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “V Šílené Británii zakázali studentkám nosit sukně. Už pouze kalhoty vy nestoudnice!

  • Toto silenstvi je znakem upadku zapadni spolecnosti, ktera je ovlivnovana medii, politiky, ovladanymi a rizenymi US neocony a Deep Statem v ramci NWO. USA samy celi pedofilnimu skandalu po Me too ohromnych rozmeru. Tisice obvineni jsou hotova a cekaji na aktivaci. Paralelne k tomu se pokouseji pedofilove v ramci Street Parades pochodu a prostrednictvim zakonodarstvi prosadit pro svou uchylku beztrestnost!!!

  • Nejenom Britanie je silena, Svedsko, Nizozemsko, Dansko, Nemecko take. Odpor proti migraci, neoliberalismu, multikulti politice, politicke koreknosti byl ale uz odstartovan v Evrope Orbanem a prejimaji ho i neutralni Rakousko a Italie. V4 zastava stanovisko stale stejne- zadne migranty neprijimat, ale pomahat jim v jejich domovech.
    V Italii je to pochopitelne, ze se bouri proti EU. EU nechala Italii, Maltu a Recko jako jizni zeme na pospas migraci a zavedla jeste Dublinskou dohodu, podle ktere si musi zaregistrovane ponechat. Je to velka nespravedlivost vuci temto naraznikovym zemim se strany EU. Ony to resi po svem – uprchliky bez registrace pousteji na sever do zaslibenych zemi Nemecka a severskych statu Evropy. EU snad jim kompensuje naklady za migranty, nepise se o tom. Vubec se nepise a nemluvi o techto nakladech EU, jakozto o zlocinech ekonomickych parazitu na obyvatelstvu Evropy. Media jsou pod cenzurou, policie rovnez, migranti jsou hyckani v rozporu s pravnim radem, ktery plati pro vsechny. Zeme EU vidi, ze se musi branit samy, i Bavorsko jako soucast Nemecka se pripojuje k zamezeni migrace do Evropy. I pres odpor Islammuti multikulti Merkelove, ktera to ma spocitano.

  • Británie už je ztracena. Je to jedním z prvních případů, kdy z normální společnosti dochází k záměrné debilizaci lidstva. Teď už mají co chtěli. Hlavně, že královský rod vzkvétá a prostý lid při pohledu na jejich akce může být dojat až k slzám jací jsou krásní a jak jim to sluší.. Komu není dáno tomu není pomoci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*