V rakouské čítance přibyla mešita, kostel však chybí

V rakouské čítance přibyla mešita, kostel však chybí

Jsem přesvědčen (mohu se samozřejmě mýlit…), že multikulti fanatici těmito provokacemi sami vyrábějí tu naštvanost lidí na muslimské přistěhovalce, kterou se pak snaží za peníze George Sorose či Norských fondů porazit.

Jde o německou čítanku s názvem Lesen mit Sinn.

„rodiče dětí, které používají tuto učebnici ve škole, si stěžují, že na jednom z obrázků je vyobrazena vedle nemocnice, banky či školy mešita. Ovšem obrázek kostelu zde chybí.“

Svérázná integrace imigrantů v Rakousku: Do dětské čítanky dali obrázek mešity, kostel ale „korektně“ opomněli

Mehmet und die Moschee: Schulbuch verärgert Eltern – Kirche fehlt – Österreich

Stojím si za tím, že někdo na tom těžce vydělává, proto se tyhle šílenosti provádějí. Oni si tu tzv. xenofobii sami pěstují, aby pak mohli absolventi různých těch multikulturních studií, kteří by jinak jen stěží sehnali práci v oboru, brát „těžké prachy“ za „boj proti xenofobii“.

Proč George Soros a podobní radši z těchto peněz nepřispívají na hospice, LDNky, či třeba na dostupnější zdravotnictví pro nemajetné v rozvojových zemích? Proč Norské fondy místo Hatefree nepřispívají na školní obědy zdarma či budování škol v chudých zemích? A kolik různých těch multikulturních, genderových a jiných podobných aktivistů přispívá na charitu, klidně třeba na děti v nějaké chudé muslimské zemi, když tak k tomu islámu tíhnou? Kolik z nich bojuje za ženská práva a potírání sexizmu třeba v Saudské Arábii, Jemenu či severní Nigerii? Kolik z nich je ochotno si adoptovat nějaké africké, pákistánské, irácké či indické dítě na dálku?

To by byla jiná solidarita než napomáhat islamizaci škol či urážet lidi, pro něž úcta k tradici a národní kultuře není „sprostým slovem“!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*