V Idlíbu to brzy bouchne, Britové vytáhli znovu Skripalovy

V Idlíbu to brzy bouchne, Britové vytáhli znovu Skripalovy

Všichni víme, jak nás – speciálně nás – Britové zradili při podpisu Mnichovské dohody s poukazem na to že československý a stát nikdo nezná. No hodili nás v plen Adolfu Hitlerovi a asi jim to ani tak nevadilo.

Bylo všeobecnou módou širokých britských elit sympatizovat s nacistickým Německem, snad jen s výjimkou Churchilla. A nejde jen o krále, který musel abdikovat, tuším před rokem unikl desítky let starý záznam, jak i mladičká princeznička Alzběta hajluje. Svůj k svému.

Jistě si všichni vzpomínáme na vylhané tvrzení Tonyho Blaira (a Bushe ml.) o tom, že Hussajn má připraveny zásoby zbraní hromadného ničení. Následná válka v Iráku bez souhlasu Rady bezpečnosti znamenala statisíce mrtvých, odstartovala milióny migrantů i vznik nové formy islamismu – islámského státu.Teď tedy v Británii znovu vytáhli otravu Novitchokem na Skripalovy a potom ještě ty dva bezdomovce. Losovala se a byla vybrána dvě jména z GRU, kteří měli útok zorganizovat. Promiňte, ale nemíním si je ani zapamatovat. Je to vše účelové…

A proč tedy, když už jsou věci podle britských žalobců tak jasné, se neumožní otci a dceři Skripalových svobodně vystoupit? Proč už Julii nedovolí telefonovat své sestřenici do Ruska?

A proč zrovna teď se znovu vytahuje karta Ruska coby původce chemických útoků?…

Je to tak průhledné a každý v dnešní době z veřejných zdrojů ví, že Bílé přilby připravují chemické útoky v Idlíbu, že chemikálie se převážely z místa na místo a zřejmě má jít o podobný atak, jako naposledy den před osvobozením v Dumě, kdy chemický výbuch byl naprosto nesmyslný.

To, že právě nyní opětovně vytažen Novičok, může být jasným znamením, že britští organizátoři a hlavně plátci Bílých přileb, napojených na znovu rostoucí Al-Kajdu, už vědí, že se chemický výbuch blíží. A vyplývá z toho dobrá zpráva, že zjevně Rusko, Asad či Írán zřejmě konečně vyčistí od džihádistů poslední kousek syrského území.

Každý ví, že syrská armáda ve spolupráci s Rusy a Íránem džihádisty rozdrtí a Idlíb osvobodí. Každý ví, že politické skupiny Západu, napojené na džihádisty, budou hovořit o humanitární katastrofě.

Každý ví, že USA, Francie či Velká Británie už mají v Sýrii připraveny cíle, kde mají zasáhnout a zřejmě zasáhnou. Mohou být oběti na syrské straně a počínaje BBC, Reuterem, CNN všichni vystartují protiputinovskou rétoriku.

Já vím, že jsem naivní. Možná by stačilo málo.

Ať Britové konečně umožní veřejné a svobodné slyšení otce a dcery Skripalových, včetně zastoupení ruských novinářů a veřejného předkládání důkazů. Ale skutečně svobodné. Mimochodem, i já bych měl na ně dotazy: Například proč Julie den předtím, než byla otrávena, vybrala a za jakým účelem veškeré dědictví po svém bratru, proč se v den otravy chovali tak naprosto zmateně. Proč mluvila tak podivně zcenzurovaně jednak při svém telefonátu s ruskou sestřenicí, a stejně tak a možná ještě více při svém jediném vystoupení před kamerami, které působilo jako ruský překlad špatného anglického textu bez důvtipu.

Jenže závěr už je připraven: Asad bude znovu, byť nesmyslný, chemický agresor a Rusko bude tou zemí, která jej chrání.

Britové, než nás konečně opustí, připravují tyátr za tyátrem.

Je dobré, že odcházejí, a Syřané to prostě budou muset vydržet.

Svobodná Sýrie si to zaslouží.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “V Idlíbu to brzy bouchne, Britové vytáhli znovu Skripalovy

  • · Edit

    Je to vše pravda co píšete,všechny války které byli ,jsou a budou ,jsou připravované už v minulých stoletích a za těmi válkami jsou vždy peníze a za těmi penězi jsou banky a bankéři Ale kdo je za nimi?Za tím vším utrpením jsou ŽIDÉ. ŽIDÉ vlastní všechny banky na světě a odtud řídí všechny války za ůčelem vybít 90% všeho lidstva a ten zbytek si chtějí podmanit aby si z nich udělali OTROKY!!! To je jeji plán už od pradávna a jejich spojenci ve Vatikánu je podporují,ale budou také podrobeni jako ostatní.ŽIDÉ pořád žijí v tom že oni jsou BOHEM vyvolený národ už od Mojžíše.Mojžíš také vybíjel národy a podmaňoval si je dělal si z nich otroky a to mají ŽIDÉ do dneška v kodexu.Jděte cestou peněz a najdete počátek všeho zla na zemi a to zlo jsou ŽIDÉ !!!!

  • Vidite to pane Vyvadile spravne. Az na ten konflikt, ktery vytvori zapad false flag chemickym utokem, ze ktereho jako uz nekolikrat obvini Asada, aby mohl znicit v Syrii to, co jeste zustalo. A pokorit Rusy. Je to dalsi provokace Ruska nicenim jeho spojence Syrie a bude zajimave, jak na to ruske zesilene valecne lodstvo pred Syrii zareaguje. Tentokrate budou mozna nicit i nosice odpalovanych raket zapadu i jejich stihacky NATO, ktere budou utocit, ackoliv tvrdi, ze NATO je obrana organizace. To muze eskalovat do svetoveho konfliktu. Rusove nemaji na vybranou, to opakovane mlaceni klackem za neco co pacha podly a prolhany zapad nemohou uz ani Rusove do nekonecna vydrzet a uz tech podloszi a rusofobie maji plne zuby. Silenci v USA chteji rozpoutat svetove peklo za kazdou cenu.
    Zari bude tedy klicove. Jsme na pokraji svetove valky, o cemz US mainstream vsude v mediich mlci a zesiluje rusofobni nalady dalsimi lzemi o kauze Skripal.
    Poznamka cenzorovi:
    Jestlize zabranujete uverejneni prispevku tvrzenim, ze 7 a 3 neni deset, tak rovnou ty prispevky uplne vylucte!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*