V České republice se brzy mohou objevit no-go zóny, jelikož muslimové „kolonizují“ Teplice a kupují domy v centru města

V České republice se brzy mohou objevit no-go zóny, jelikož muslimové „kolonizují“ Teplice a kupují domy v centru města

České republice hrozí nebezpečí, že se v důsledku migrantů stane společností, která bude mít no-go zóny, tvrdí aktivistka.      

Podle občanské aktivistky Ivy Procházkové hrozí nebezpečí, že se Česká republika stane společností plnou „no-go zón“, kde budou probíhat zločiny z řad migrantů a občanské nepokoje.V rozhovoru s kanálem Sputnik News, Iva zdůraznila problémy vznikající v českém městě Teplice, resortu, kde jsou většina návštěvníků arabští turisté.

Iva v rozhovoru tvrdí, že počet muslimských turistů klesá, ale jejich vliv na městském životě roste.

Podle Ivy je v turistickém období velká muslimská populace v Šanově, Proseticích a v centru města. Iva věří, že ve čtvrti Šanov mají muslimové významný dopad na životní úroveň a naznačuje, že jejich okupace městských parků, jako jsou Palácové zahrady, se rozšiřuje do centra města.

Iva během rozhovoru uvedla, že „největším problémem pro dnešní Teplice“ je trvalá migrace muslimů do města. „Muslimové nejenže nakoupili stovky pozemků, ale také vlastní desítky domů v centru města.“ Podle Ivy v některých oblastech jsou „arabská jména na zvoncích běžnou věcí“.

Iva pokračuje: „Vidím muslimy denně ve veřejné dopravě, v obchodech, nemocnici a v ulicích. Zahalené dívky jsou dnes v teplických školách běžnou věcí. Školní jídelny dokonce pro ně připravují speciální obědy.

Pomalu a jistě se stávají součástí města a místní obyvatelé, aniž by si to uvědomovali, si na to zvykají. Skutečnost, že se nacházíme v bezprostředním nebezpečí, že se stáváme neregulovatelnou společností a no-go zónami, jak vidíme v mnoha západoevropských městech, to je zřejmé.“

V rozhovoru Iva také poukázala na obavy z radikální islámské ideologie v oblasti: „Podle německé tajné služby, asi 2000 muslimů na seznamu hledaných, je na jejich území.“

„Myslím, že myšlenka, že se jeden z nich může rozhodnout skrýt v teplické muslimské komunitě, není tak nepředstavitelná. Existují zde nějaké docela znepokojivé zprávy o tom, co se děje a co bylo prohlašováno v českých mešitách.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*