V Americe testovali 10 lidí na koronavirus a 15 z nich byli infikováni – správně vyrobený strach je ta nejlepší zbraň

V Americe testovali 10 lidí na koronavirus a 15 z nich byli infikováni – správně vyrobený strach je ta nejlepší zbraň

Diskuze o tom, jestli je nucené očkování morálně ospravedlnitelné je vedena už mnoho let. Začalo to dávno a dávno před koronavirem a při současné „epidemii“ se to stalo málem nevyhnutelné. Je nutno se ptát a pátrat, jestli opravdu jsou očkování pomocná, anebo škodlivá. Jestliže jsou pomocná, na jak dlouhou dobu? Jestliže jsou škodlivá, tak je jisté, že je to napořád. Rtuť, formaldehyd, nikl, aluminium, Roundup a jiné jedy nevyjdou z těla jen tak, samy od sebe.

Dále je třeba klást si otázky: jak moc má vláda, nebo nějaké samozvané „elity“ či kdokoliv jiný oprávnění nás nutit k něčemu takovému, jako je lékařský zákrok, který může mít mnohaleté a i celoživotní následky? Když nám ve válce jde nepřítel po krku, tak s ním bojujeme. Jak to, že tady je nám právo „bojovat s nepřítelem“ upíráno?

Jak to, že BLM a Antifa už zavraždily stovky lidí, aniž by kdo z nich byl trestán a když nějaký mladý nadšenec Kyle Rittenhouse zastřelí v sebeobraně tři z nich, tak je z toho velký proces a všichni by ho nejraději viděli viset?

Je to jaká práva máme i my? Velké korporace a samozvaní odborníci mohou beztrestně proti nám vymýšlet a uplatňovat nám škodlivé zásahy a my nemáme dovoleno vzít do rukou žádnou zbraň, včetně verbálního nebo psaného útoku či obhajoby a jít proti nim?

Je to jak málo znamenáme?

Zákonodárci, lékaři, právníci a jiní, kteří nám mohou a smějí diktovat se vždycky nakonec vytasí s tím, že „je to pro společné dobro, pro dobro všech.“ Pro jaké společné dobro? To je naprostá hloupost. Vždyť přece když ti, co se očkovat chtějí nechat očkováni jsou, jak jim my, neočkovaní můžeme ublížit, když je chrání jejich svaté očkování?

Anebo je nechrání? Tak o co pak tady jde?

Někteří propagátoři očkování namítají, že neočkovaní lidé mohou na sobě mít zmutovaný virus, který pak ohrožuje všecky ostatní, i ty očkované. Pro takové tvrzení ale chybí jakékoliv důkazy. Všecky viry, tak jak jsou, mutují – pravda – ale všecky mutují na slabší a mírnější druhy a ne na silnější. Jedině v případě, že by byl virus tak navržen a uměle vyvinut v laboratoři, aby mutoval na horší a horší, pak by se mohlo stát, že bychom byli jaksi ohroženi. Ovšem zde by se pak jednalo o zcela něco jiného.Ale kdyby byl takový virus vyvinut a opravdu by ohrožoval i ty, kteří již očkováni byli, pak to očkování na nic není v prvním případě. Očkování je účinné jen tehdy, když očkovaní jsou odolní vůči virům a v tom případě pro ně neočkovaní jedinci nepředstavují žádné nebezpečí.

Někteří zaslepení a neinformovaní idealisté by mohli pochybovat, jestli máme důvod obávat se obyčejného očkování. Samozřejmě, že máme důvod se obávat. Nakonec Bill Gates propaguje nejen očkování, ale také snížení celosvětové populace na pouhý zlomek toho, co je dnes. Veškeré hromadné očkovací programy skončily katastrofou. Všecko hromadné očkování proti nejrůznějším nemocem, tolik propagované WHO (Gates) zanechaly stovky, ne-li tisíce paralyzovaných dětí, dívek neschopných mít rodinu a celé hromady mrtvých. Toto všecko jsou ověřitelné a prokazatelné důvody pro odmítnutí každého očkování.

Již v r. 1976 propagovali očkování proti prasečí chřipce a zahájili masivní, vládou financovaný očkovací program. Trvalo to 10 týdnů, než zjistili, že očkování bylo vadné a zanechalo stovky a stovky pacientů s Guillain-Barre syndromem, což je neurologická porucha, která vede k paralyze a často ke smrti.

A takových případů je v historii mnoho, příliš mnoho.

Italský lékař varuje proti očkování

Ve videu, italský lékař, jehož jméno není zveřejněno, varuje proti očkování. Říká, že Covid-19 není jméno toho viru; je to jméno mezinárodního plánu na kontrolu a snížení světové populace. Covid-19 doopravdy znamená „program hromadného vylidnění.“

Skutečný virus je uveden v činnost vlivem prostředí, ve kterém se ocitne po naočkování, které již bylo předešlými očkováními oslabeno. Proto nás chtějí tak moc očkovat, protože tímto způsobem chtějí vyhubit více než 80% z nás.

Rovněž se nenechávejte testovat na koronavirus. Tyto testy nejsou spolehlivé, i jejich výrobci to potvrzují. Žádný z těchto testů není schopen rozeznat SARS Cov-2 virus. Pouze zjistí značné množství malých, neškodných virů, nebo zbytků buněk, které tvoří náš mikrobiom. Tam, kde testují, tam nacházejí virus – to je přesně co chtějí docílit. A pak budou ti, kteří testovali jako pozitivní očkováni.

My nejsme nemocní! Jsme naprosto zdraví lidé, kteří v sobě mají virus, což je součást našeho systému. Mít v sobě virus ještě neznamená, že jsme nemocní.

Ale ti, kteří budou očkováni, ti budou velice nemocní; budou smrtelně nemocní a pak zemřou. Proto je důležité varovat lidstvo, aby se nenechávalo testovat a nenechávalo očkovat.

Je pravda, že ti, kteří se očkovat nenechají, přestanou pro zbytek světa existovat. Nebudou smět cestovat, nebudou smět do obchodů a postupně nebudou smět ani opustit jejich dům. To už se děje v některých čínských městech. A Španělsko je jednou z hlavních pokusných zemí spolu s Argentinou a celou Jižní Amerikou.

„Ale radši bych zemřel, než se nechat očkovat,“ dodává.

Dnes povinné očkování, zítra povinná sterilizace

Jestliže na sebe necháme nanutit povinné očkování, pak dopadneme jako lidští roboti v Číně, kteří už povinné očkování mají. Ale kromě toho, některé menšinové národnostní skupiny, jako jsou Uighurové a jim podobní, kteří vyznávají Islám, mají povinnou kontrolu porodnosti a dokonce v některých případech i povinnou sterilizaci.

Jak to, že kvůli tomu žádná současná organizace nekřičí do světa o bezpráví a racismu?

Číňané jsou pouze další barbaři: namísto aby lid vzdělávali a umožnili jim vidět, že jejich náboženské přesvědčení nemusí být to nejlepší, anebo našli kompromis, tak je radši vyhubí.

Ženy těchto menšinových skupin jsou nuceny používat přípravky proti početí a v případě jejich selhání jsou nuceny k potratům. Ti, kteří mají více dětí, jsou uvězněni v tamnějších koncentračních táborech, kde jsou děti odděleny od rodičů, pokud tito nezaplatí vysoké výkupné. Policie prohledává domy ve snaze najít skryté děti. Spouštějí hrůzu na celé rodiny, žádají nesmyslně vysoké výkupné a terorizují ty, kteří si dovolili mít děti.

Je to všecko válka proti nám, lidem – je to tajná genocida

Farmacie, media a technologie, velké korporace a i značné množství veřejných osobností se všichni spikli dohromady a společně vedou válku proti nám. Uvěřili propagandě že nás, lidí je příliš mnoho a že planeta byla určena pro pouhých 500 milionů. Proto se rozhodli, že ten rozdíl mezi skutečným počtem a tím, co si myslí že je správné, jednoduše vyhubí. Umlčují lékaře a jiné znalce, odstraňují videa, která odhalují pravdu, jen abychom se nedověděli, že jsou léky proti koronaviru, které mohou celou tak zvanou epidemii ukončit během pár dnů.

Všichni tito zločinně myslící pomatenci nás raději budou vidět trpět, strádat a umírat, než by nám dali správné informace a zamezili dalšímu šíření nemocí. Spolu se šířením nemocí je ale rovněž důležité zastavit šíření propagandy, která o ničem jiném nemluví než o tom, jak jsou tyto nemoci strašné, nebezpečné a škodlivé. Jak číhají za každým rohem, jsou v každém doteku nebo stisku ruky, o polibcích nemluvě. Zkoušejí nám vsugerovat, že jsme všichni velmi nemocní a velmi zasažitelní a jak hrozný tento virus je. Mnoho lidí pak onemocní víc strachem, než čímkoliv jiným a mnozí na to dokonce zemřou.

Všechny lékařské a nám prospěšné informace jsou dnes censorovány Googlem, Facebook, Twitterem a jinými, abychom nebyli informovaní a nevěděli co je pravda. Takže tito lidé nám dnes zkoušejí diktovat v co máme věřit, co máme dělat – nebo lépe řečeno v co je nám dovoleno věřit a co je nám dovoleno dělat.

To je čistý a nefalšovaný komunismus toho nejhoršího řádu.

Je to válka velkých a mocných proti nám, běžným lidem. My jsme pro ně ten nepřítel, my jsme ti, které zkoušejí zničit, zlikvidovat a odstranit. Jejich cílem je hromadná vražda miliard lidí, ať už skrze potraty, smrtící očkování, umělý hladomor, nebo skrze záměrnou provokaci, společenský chaos a civilní válku.

Jestliže chce lidstvo přežít, velké technologické, farmaceutické a mediální společnosti musí být zničeny a rozpuštěny. Zatím co jsme všichni poctivě seděli doma, distancovali se a rouškovali jako ti největší oslové, tyto velké korporace úspěšně ničily všecky malé a menší podnikatele, všecky střední obchody, restaurace, zábavní a kulturní podniky, malovýrobu, výzkum a jiné malopodnikatele. A ještě přitom instalovali 5G do škol, nemocnic, starobinců a jiných veřejných budov.

Jsou jako sportovci, kteří když chtějí vyhrát, tak otráví protivníka.

Americký president Trump vidí zřejmě to stejné nebezpečí, jak zde popsáno, protože nejenže nařídil farmaceutickým výrobcům snížit ceny všech léků, ale ještě napsal na Twitter:

„Jestli Kongres nezavede pořádek mezi velkými technologickými firmami, což měli učinit už před mnoha lety, udělám to sám pomocí Výkonných příkazů (Executive Orders). Ve Washingtonu jsou všelijaké řeči, ale vůbec nic se neděje již celé dlouhé roky a lidé naší země už toho mají dost.“

Bude ale potřeba mnohem víc než Výkonné příkazy. Bude potřeba zapojit armádu, zabavit přístup na internet těmto velko-korporačním zločincům a zastavit zcela jejich činnost. Přetrvávání těchto samozvaných policajtů a censorů lidské rasy není v souladu s volnou lidskou společností.

Tolik poprasku kvůli koroně – jak moc velká epidemie to opravdu byla?

Ke konci srpna opravilo americké CDC (Centrum pro kontrolu nemocí) ve vší tichosti své statistiky. Ukázalo se, že na koronu zemřelo všeho všudy 9,210 Američanů. Všechna ostatní úmrtí měla přídavné vážné zdravotní problémy, velmi často víc než jeden.

Takže si uvědomte, že celý svět uzavřel své občany v nucené karanténě, zničil tím svoji ekonomickou podstatu, ochudil každého na svém území a zničil naděje na lepší život na dalších aspoň deset let a to všecko kvůli devíti tisícům mrtvých v 330 milionové zemi? Jaké to je procento? 0.003?

Je to kvůli čemu jsme strádali doma, trpěli dušením v obchodech s obličejem přikrytým hadrou, strašili děti bubákem korony, přišli o mnohatýdenní příjem a ztratili úspory? Je to kvůli čemu ti, kteří byli těžce nemocní ne-koronovými onemocněními se nemohli dovolat lékařské péče? Je to kvůli čemu ani zubaři nefungovali? Je to kvůli čemu jsou dnes skoro všechny země světa v bankrotu a budou si muset řádně vypůjčit od mezinárodních bankéřů, aby mohl svůj národ vytáhnout z toho bahna, do kterého nás uvrhla jedna počítačová předpověď a pár bláznivých doktorů a politiků, podporovaných lživými mediemi (ta podporují všecko co aspoň trochu někomu škodí)?

Tito lidé, kteří o celonárodní karanténě, rouškování a jiných blbostech každého státu rozhodli, by měli být postaveni před soud a spravedlivě trestáni.

Představte si, že půjdete a vykradnete totálně, do posledního šroubku a matky Škodovku v Plzni. Nenecháte tam ani jeden stroj, ani jeden kus jiného zařízení a ani trochu nespotřebovaného materiálu. Víte jak s vámi pak, až vás dopadnou, zacvičí u soudu?

A tito důvěřiví fantastové takto vytunelovali celý národ nesmyslnou a neopodstatněnou karanténou, rouškami, distancováním a strachem. Anebo prostě poslechli příkazy shora? Pak by bylo velmi dobré pátrat, od koho tyto příkazy přišly. Samozřejmě, ti, kteří mají vládnout a „poslouchají příkazy shora“ se k vládnutí nehodí.

Přesto někteří tvrdohlavě obhajují své

Údajně bylo v Americe přes 223,000 více úmrtí než jiné roky. CDC, které sleduje veškerá úmrtí, bez ohledu na to, co je uvedeno na úmrtním listu toto hlásili. To bylo ovšem ještě předtím, než přišli na to, že těch skutečných úmrtí je pouhých 5% z dříve udávaného počtu. Takže je zcela možné, že i tato čísla za nějaký týden změní, ale budeme je teď brát za pravdu.

Zvláštní bylo, že tato čísla vylétla nahoru někdy v březnu a od té doby postupně klesala.

Různí lidé měli různé názory, jakože je to podvod, nebo že prostě lidé umírali na tu chřipku a jiné hlouposti. Ukázka těchto čísel je uvedena níže.

Co si myslíte vy, že bylo důvodem tak vysokého počtu nadbytečných úmrtí a jejich postupného snižování?

Já bych to hodnotila následovně:

11.3. (v Americe 3/11) vyhlásila organizace WHO celosvětovou pandemii koronavirem. Pro mnohé to bylo vyhlášení války proti všem lidem světa. 3/11 stejně jako 9/11 udělalo svoji práci, všichni propadli strachu. Ta zvýšená úmrtnost je vliv strachu, který mezi lidi zasela media. Postupem času se ale strach uklidňoval a nadbytečná úmrtnost pomalu klesala.

25.5. údajná smrt George Floyda. Čísla se valně nezměnila, „nás“ se to netýkalo. To bylo tam, daleko, v Minneapolis. Pak byly protesty, ale to tak někdy bývá, mladí často řádí, ono je to přejde.

8.7. vznikla válečná zóna CHAZ v Seattle a hned nato 11.7. (označeno červeně) vzrostla úmrtnost. To už bylo vážné; to nás vystrašilo.

Takže zde máte přehlednou ukázku toho, co dovede udělat STRACH!

Pro snížení v týdnu 15.8. nemám vysvětlení, ale možná se všichni začali těšit na Labor Day (Den práce), který byl letos 7. září. Labor Day je velký svátek. Lidé organizují pikniky, opékají se vuřty a všude je veselo. Jak na tento svátek, tak i jindy, místní hasiči často pořádají svůj výroční piknik, sejde se tam vždy velké množství lidí z okolí, každý najde někoho, s kým si popovídat. Také školy pořádaly pikniky, firmy, organizace, atd. A dokonce i lidé z ulice se dokázali občas smluvit a udělat „party.“ Sedělo se na trávníku, na chodníku, opékaly se vuřty a hamburgery, pilo se co bylo a hlavně se povídalo. Člověkovi to dělá příjemné vzpomínky.

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*