„V Afghánistánu není žena ničím“ – Expert hájí dva migranty, kteří v Německu znásilnili dívku

„V Afghánistánu není žena ničím“ – Expert hájí dva migranty, kteří v Německu znásilnili dívku

V Německu byl zahájen proces kvůli znásilnění 16leté dívky. Ze znásilnění dívky ve městě Höhenkirchen-Siegertsbrunn jsou obviněni dva mladí Afghánci.              Jejich soudní přelíčení začalo u okresního soudu v Mnichově a téměř skončilo, protože nezdvořilí mladíci několikrát usnuli.

V jednom okamžiku měl toho soudce Stephan Kirchinger už dost: „Pokud chcete spát, musíme přerušit proces,“ řekl rozhněvaně Walidovi P., jednomu z podezřelých.

Oba muži Walid P. a Farid A. otevřeli oči a soud mohl pokračovat. Poté byl povolán odborník na forenzní medicínu.

Expert vysvětlil, že oba muži a jejich oběť byli opilí, ale také odkazoval na jejich kulturu, aby našel nějakou omluvu za znásilnění bezbranné 16leté dívenky.

„Je třeba vzít v úvahu i to, že pocházejí z jiné kultury,“ uvedl expert. „Žena tam není nic a muž je nade vším,“ dodal.

Podle lékaře, „důraz je zcela odlišný, pokud vyrůstáte v této (afghánské) kultuře a ne v západní kultuře.“

Je zajímavé vidět, jak experti a právníci připouštějí skutečnou tvář této cizí kultury, když ji lze použít jako obranu pro zločinné migranty.

Soudce jasně uvedl, že pro něj hraje úlohu při posuzování případného snížení viny pouze konzumace alkoholu. Muži by mohli být uvěznění na několik let.

Znásilnění mladé dívky se po celém Německu objevilo v titulcích, protože dva muži byli přijati do města jako uprchlíci a žili v místním azylovém středisku.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*