Úžasné UFO vyfotografováno zděšenou zaměstnankyní společnosti Walgreen

Úžasné UFO vyfotografováno zděšenou zaměstnankyní společnosti Walgreen

Zaměstnankyně společnosti Walgreen zachytila jednu z nejzřetelnějších fotografií, která vypadá jako UFO vznášející se nad oblohou v New Hampshire.   

Když Kayla Lawsonová (28) trávila čas na zadním dvoře v Laconii v New Hampshire, poslední věc, kterou měla na mysli, bylo UFO.

„Měla jsem v zaměstnání hodně práce,“ říká Kayla, která pracuje v zákaznickém centru v obchodě s léky ve Walgreensu. „Myslela jsem si, že si lehnu na slunci a na chvíli si odpočinu.“

Kayla se opřela na lehátku a udělala si pár selfie na Facebooku, pak otočila svůj mobilní telefon směrem k obloze, aby si udělala několik fotografií oblohy.

„Nebe mne vždy fascinovalo,“ uvedla Kayla s tím, že „miluji, jak někdy vidíte v oblacích obrázky. Vždy jsem na nebe zírala, ale nikdy jsem neviděla nic neobvyklého.“Kayla si při pohledu na oblohu všimla něčeho podivného. Bylo to něco kulatého a bledého, což nebylo slunce a rozhodně ne mrak. Na okamžik si pomyslela, že by to mohl být Měsíc, ale pak si uvědomila, že je objekt na Měsíc příliš malý.

„Nejdříve jsem si myslela, že mám vidiny, tak jsem odložila fotoaparát stranou a podívala se pouhýma očima, ale objekt tam stále byl.“

Když jsem objekt na fotoaparátu přiblížila, zjistila jsem, že se jedná o UFO diskovitého tvaru. Posuďte sami:

ufo1

ufo2

ufo3

ufo4
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*