Už to začalo, a bude hůř!

Už to začalo, a bude hůř!

Řada takzvaných „vítačů“ muslimských a dalších k naší společnosti nepřátel­ských zahraničních jednotek argumentuje proti odporu většiny občanů České republiky mimo jiné tím, že veřejnost už proti jejich přítomnosti protestuje,

i když tady ještě nej­sou. Ale oni už tu jsou. A jak se k nám chovají? Jak jinak? Nepřátelsky!!!

Můj kamarád z malého středočeského města u příležitosti rodinné oslavy včera s manželkou a dvěma dětmi navštívil Prahu a zažil něco, co ani v nejhorším snu nečekal. Uvá­dím zde drobně stylisticky upravenou část jeho dopisu, kterým ještě v rozčilení o události informoval praž­skou primátorku – paní Krnáčovou:

„Při prohlídce Staroměstského náměstí jsme byli obtěžováni chlapci arabského vzhledu, kteří nám vnucovali pronájem vozítka Segway. Když za­čali nebezpečně najíždět na kočárek mého ročního syna, tak jsem se proti tomu ohradil. Během chvilky jich kolem nás jich kroužilo alespoň deset. Pa­dly výhružky typu: „Ty zasranej Čechu zabijeme tě a tvou rodinu nameleme do jídla!“

Moje, desetiletá dcera se bála a rozplakala se. Ten muž na fotografii, který mne „zdraví“ zdviženým prstem, mi dokonce třikrát plivl do obličeje. To už jsem se neudržel a došlo ke strkanici. Ale to už na místo incidentu dorazila hlídka městské a státní policie. Policisté postupovali profesionálně, ale stě­žovali si na to, že nemají potřebné pravomoce a že jsou těm klukům pro smích. Ale měli zájem tu věc řešit. Všichni účastnici byli legitimováni a část incidentu je zachycena na městských ka­merách. Bohužel začátek, kdy jsme byli napadáni, však zaznamenán není.

Odnášíme si z Prahy těžký šrám na duši a já malý i na těle nemluvě o pli­vancích v očích a ve vlasech. Chlapci na mne ještě při odchodu pokřikovali nějaké výhružky. Navíc, že prý na mne podají trestní oznámení, ale nevím za co. Já jen jsem chránil svou rodinu. Když jsme s policisty diskutovali o tom, jaké to bude s Prahou dál, tak jsme se společně shodli na tom, že už to bude jen stále horší.

Dovedete si představit, až takovýchto jedinců budou někde pohromadě tisíce? Já tedy ne. A navíc ani nechci !!!

muslimove v praze
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Už to začalo, a bude hůř!

  • To je neslychane! Chce to zjistit identitu tech hovad a zadat TRVALE vyhosteni se zakazem zpetneho vstupu do CR. Krnacova je zidovka ze Slovenska, a ta, hadam neudela nic. Uz jen to, ze primatorka h. mesta Prahy je cizi statni prislusnice, mi nesmirne vadi. Nicmene ti cizi hulvati museli dostat povoleni k provozu tech podivnych kolobezek od narodniho vyboru Prahy1. Tak tam bych zacala. Tyhle chuliganske manyry se musi tipnout hned na zacatku, jinak si ti hajzlici dodaji jeste vetsi kuraz a nekoho zrani nebo zabijou! Policie jednala neprofesionalne. Mela ty lumpy rovnou odvezt na vysetreni a do basy. Kde to zijem, kdyz si z policajtu delaji srandu hajzlove a slusny clovek nenajde od nich spravnou ochranu. Policajti by si meli uvedomit, ze na prvnim miste musi chranit vlastni lidi , kteri je PLATI ZE SVYCH DANI!!! Misto toho, kdyz Sobotka zaveli „rezte lidi“, tak ti „profesionalni“ policajti narezou lidem hlava nehlava za jejich penize. Fuj! Hanba vam, kuklaci!
    Takze na vychazku na Staromak nejmene s peprakem.

  • Děkujeme hlavně panu SOBOTKOVY a jeho MultiKulti vládě, jenž k nám takové lidí tahají. Každý rozumný člověk ví, které to jsou Promigrační a Proislámské EUroStrany a ty už NESMÍME volit, jinak je s námi KONEC!!!!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*