Už je to tady: Právě se rozhodlo o úplném zničení Evropy

Už je to tady: Právě se rozhodlo o úplném zničení Evropy

Nyní bude mnohem jednodušší pro „uprchlíky“ z Afriky hledat v Evropě azyl, podle nové dohody mezi čtyřmi západoevropskými zeměmi, Čadem a Nigerem. „Obzvláště zranitelní uprchlíci“ budou nyní moci požádat o azyl v Evropě přímo v afrických zemích.

Čtyři státy západní Evropy se dohodly na nové azylové politice, která umožní africkým „uprchlíkům“ požádat o azyl přímo na africkém kontinentu, informovala tisková agentura AP.

Byli to vedoucí představitelé Francie, Německa, Itálie a Španělska, kdo společně s ministryní zahraničí EU Federicou Mogheriniovou představili tuto novinku poté, co se zástupci zemí shromáždili v Paříži a diskutovali o integraci, migraci a obraně v rámci EU. Setkání se také zúčastnili zástupci dalších afrických zemí.

Několik afrických lídrů požádalo o zvýšenou podporu ze strany EU, neboť jejich země jsou v mnoha ohledech používány jako tranzitní oblasti pro uprchlíky a migranty směřující na evropský kontinent.

Oni také vyzvali k pomoci, aby se ukončilo obchodování s lidmi, a to především poskytováním příležitostí pro ty, kteří se těchto činností účastní,  zapojením se do jiných legitimních obchodních oblastí, jako je obchod nebo zemědělství.



Konkrétně, evropské země hodlají spolupracovat a Čadem a Nigerem, kde chtějí zahájit proces vypořádání se s „obzvláště zranitelnými migranty“ a pomoci jim začít nový život v Evropě.

Tímto způsobem, pokud budou jejich žádosti o azyl schváleny, budou migranti schopni cestovat do Evropy legálně a bezpečně, místo toho, aby se v mnoha případech pokoušeli o život ohrožující plavbu na nebezpečných lodích ve Středomoří.

Co přesně se myslí tím „obzvláště zranitelní“, není zcela jasné, ale azyl bude založen na seznamu OSN.

To znamená záplavy žadatelů o azyl, jaké svět dosud neviděl, protože signální efekt již pravděpodobně dosáhl na celý africký kontinent. Je to konec Evropy, jak ji známe.

Agenda a cíl pro šílenou masovou migraci, kterou nám způsobili zrádci: Kulturní střety – války – vylidňování – ukončení válek – zavedení NWO.

Raději tomu začněte věřit, protože to zcela jasně přichází.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*