Uvnitř uprchlického tábora v Řecku bylo nalezeno tělo „znásilněné fenky“

Uvnitř uprchlického tábora v Řecku bylo nalezeno tělo „znásilněné fenky“

Podle řecké webové stránky Zoosos pro péči o zvířata, dne 28. března 2018 bylo podáno trestní oznámení na policejní oddělení v Peramě v Aténách týmem, který se stará o toulavé psy žijící v nedalekém uprchlickém táboře Skaramagka.     

Zaměstnanci našli malou psí fenku mrtvou uprostřed tábora, zakrytou přikrývkou. Malý pejsek měl na genitáliích zjevné známky brutálního znásilnění, ale žádné jiné vnější zranění.

Tělo fenky bylo přemístěno do Interdisciplinárního centra pro péči o zvířata v Aténách, aby bylo lékařsky vyšetřeno, aby byla určena přesná příčina smrti zvířete.

Podle webových stránek Zoosos, tento incident potvrdil šéf uprchlického tábora Skaramagka pan Giorgos Karoglou.Webová stránka Eksegersi Ellinon uvádí, že řecký poslanec Giannis Lagos z řecké nacionalistické strany Golden Dawn položil otázku odpovědnému ministrovi spravedlnosti a ministrovi vnitra, ve kterém požádal, aby byl informován o příčině smrti pejska.

Ten také požaduje, aby byli pachatelé potrestáni co nejdříve. Ačkoli ministři jsou povinni odpovědět do 25 dnů, podle pravidel helénského parlamentu, uplynulo téměř dva měsíce ode dne, kdy byla položena otázka panem Lagosem.

Dva ministři na jeho otázku neodpověděli a zatím jsme obdrželi oficiální kopie. Otázka, kterou mají řečtí ministři odpovědět ohledně šetření, je uvedena níže.

 

 
Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*