Uvnitř německého detenčního tábora pro odmítače lockdownů

Uvnitř německého detenčního tábora pro odmítače lockdownů

Následuje krátké dvouminutové video z deníku Bild, které bylo znovu vydáno portálem France Soir, a pak s anglickým podtitulem On Top pro Bitchute channel HabeasCorpusCanada.

Video představuje karanténní tábor, který byl repasován pro osoby porušující zákaz vycházení ve městě Moltsfeldt v oblasti Šlesvicka-Holštýnska.Ten je na dalekém severu země, asi 50 km od dánských hranic.

Podle zběžného průzkumu se zdá, že k tomuto účelu využívají již existující středisko pro zadržování mládeže.

Poměrně nevýrazná prezentace novinářů Bildu je znepokojující, stejně jako přiznání okresního správce Janse Petera Schrodera, že toto zadržení skutečně představuje porušení základní svobody pohybu, což je nejdál, kam připouštějí, pokud jde o trest.

Zadržení je zde údajně vykonáváno po „opakovaném“ porušení zákazu vycházení, ať už to znamená cokoliv. Zadržení zřejmě ani nebudou smět ze svých cel. Centrum má otevřít své brány někdy tento měsíc.

V tomto videu není vůbec uznána skutečnost, že zadržení může být zcela neopodstatněné, z lékařského i právního hlediska tak naprosto nepřiměřené údajnému ohrožení veřejného zdraví, a tedy nezákonné.

A neexistuje žádné uznání toho, co se děje v zemi historicky nechvalně proslulé svými koncentračními tábory.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Uvnitř německého detenčního tábora pro odmítače lockdownů

  • Stará láska nerezaví aneb zvyk je železná košile. Německo se vrací do dob druhé světové války….:-(

  • Tak 4 říše už je , co řekne Německo to EU schválí . A tenhle tábor je ukázka toho co na Nás chystají , Německo se nikdy nezmění !

  • Dost mi to připomíná nacistické propagační filmy o životě židů v koncentračních táborech. Německo se nikdy nevzdá a bude pokračovat v budování říše a ve snaze ovládnout myšlení lidí. Vystupme z té říše. Každá říše zanikla díky své rozpínavosti a poživačnosti. EU není vhodný koncept budování dobrých vztahů mezi lidmi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*