Útoky z 11. září a předefinování pojmu „konspirační teorie“ podle vzoru Orwella

Útoky z 11. září a předefinování pojmu „konspirační teorie“ podle vzoru Orwella

Stačilo chvíli nedávat pozor a už byl pojem „konspirační teorie“ podle vzoru George Orwella definován znovu. Pod slovem „konspirační teorie“ se již nemyslí událost, kterou je možno vysvětlit konspirací (spiknutím). Namísto toho, je za ni považováno každé prohlášení a každá událost, která se odchyluje od vysvětlení vlády, nebo jejich mediálních poskoků.

New York Times označil zprávy internetového portálu Russia Today za konspirační teorie, protože RT zveřejňovali zprávy a vysílali komentáře, o kterých New York Times neinformoval a které neschválila vláda. Jinými slovy, když je pro vládu a její ministerstvo propagandy pravda nepohodlná, přilepí se na ni nálepka „kospirační teorie“, aby ji zdiskreditovali, jako absurdní a směšné prohlášení, které je nejlepší ignorovat. I když celé stohy podrobně vypovídajících knih, zveřejněných vládních dokumentů a výpovědi svědků dosvědčují, že např. Lee Harvey Oswald nezavraždil prezidenta Johna F. Kennedyho, tak tento rozsáhlý výzkum, vládní dokumenty a potvrzené výpovědi svědků byli odložené jako „konspirační teorie“. Pro úřady a ministerstvo propagandy, které zastupuje zájmy úřadů a vlády, je pravda o tom, co se stalo, jednoduše neakceptovatelná.

11.9

Jedním z nejzřetelnějších příkladů toho, jak je americkým občanům a občanům celé planety upíraná pravda, je reakce médií na velký počet expertů, kteří jsou toho názoru, že oficiální vysvětlení událostí z 11. září se neshoduje s názorem odborníků na fyziku, chemii, stavební techniku, architekturu, požáry, stavební škody, navigace a pilotování letadel, bezpečnostní opatření, možnosti NORAD (severoamerické velitelství protivzdušné obrany), ochranu vzdušného prostoru, bezpečnostní opatření na letištích a mnoho dalších odvětví. Tyto všechny zesměšňují v médiích hlupáci, kteří tyto specialisty označili za „konspirační teoretiky“. A to i navzdory skutečnosti, že oficiální vysvětlení, podporované a šířené médii, je tou nejpodivnější konspirační teorii v historii lidstva.

Pokusme si skučně připomenout oficiální vysvětlení, které není považováno za konspirační teorii, i když je celé postaveno na pozoruhodném spiknutí. Podle oficiálního vysvětlení, pár mladých arabských muslimů, kteří nedokázali pilotovat letadla a pocházeli hlavně ze Saudské Arábie, v žádném případě z Iráku, nebo Afganistanu, převezli nejen tajnou službu CIA, ale i federální policii a všech 16 amerických zpravodajských služeb, i jejich spojence, jako například MOSSAD, o kterém se hovoří, že má podchycené všechny teroristické organizace a neváhá uskutečňovat atentáty na osoby, které identifikují jako teroristy.

Aby toho nebylo málo, tak skupina mladíků ze Saudské Arábie, která převezla všechny tajné služby a jejich spojence, převezla i Národní bezpečnostní radu, americké ministerstvo zahraničních věcí, NORAD, ochranku na letišti a to dokonce čtyřikrát v průběhu jedné a té samé hodiny jednoho dopoledne, stejně převezla i kontrolu vzdušného prostoru a postarala se o to, že americké protivzdušná obrana nemohla poslat do vzduchu stíhačky. A nakonec, tři masivní ocelové stavby, z kterých jedna dokonce vůbec nebyla zasažena letadlem, s relativně malým poškozením a relativně omezeným, krátko trvajícím požárem s poměrně nízkou teplotou, který zasáhl jen několik podlaží, přivedla k pádu, který trval jen několik sekund.

Navíc, saudští teroristi dokázali obejít základní fyzikální zákony a budovu číslo sedm Světového obchodního centra nechali padat několik sekund rychlostí volného pádu, což je bez použití výbušnin, které se používají při kontrolovaných demolicích, v podstatě nemožné.

Vysvětlení,které nám předkládají vlády a média, signalizuje jednu gigantickou kospiraci, která by lehce mohla posloužit, jako předloha pro bondovku. Každého, kdo zpochybní tuto gigantickou konspirační teorii zpochybní a horlivé média jej označí za bezvýznamného, nebo hůř.

Každý, kdo považuje za pravdivé tvrzení architekta, stavebního inženýra či experta na demolici, kteří vysvětlují, ukazují videa o tom, že budovy byly odstřelené a nezhroutili se, každý, kdo věří promovanému fyzikovi tvrdícímu, že oficiální vysvětlení odporuje zákonům fyziky, každý kdo věří zkušeným pilotům, kteří tvrdili, že takový letecký manévr ne-pilot, nebo málo kvalifikovaný pilot nedokáže uskutečnit, každý, kdo věří 100 osobám, kteří jako první pomáhali na místě činu, kteří tvrdili, že exploze ve věžích nejen slyšeli, ale je i na vlastní kůži zažili, každý, kdo věří nano-chemikovi Nielsovovi Harritovi z univerzity Kopenhagene, který informoval o nálezech nespotřebovaného termitu ve vzorkách prachu z dvojčat WTC, každý, kdo bere názor expertů vážně a nenaletí na propagandu, je označen za hlupáka.

V dnešní Americe a v rostoucí míře i v celém západním světě, byli reálné skutečnosti a výstižná vysvětlení označené za absurdnosti.

Autoři či redaktoři zpravodajství, nesmí informovat ani o výsledcích bádání osob, nebo skupin, které jsou skeptické vůči oficiálnímu vysvětlení událostí 11. září. Už jen samotná skutečnost, že někdo informuje o výsledcích profesora Harrita, je považovaný za důkaz toho, že s nimi dotyčný souhlasí. Každý, kdo pracuje pro americké tištěné média, nebo televizi ví, že pokud bude referovat o výsledcích profesora Harrita, i když jen z legrace, dostane okamžitě padáka. A i když Harrit o svých výsledcích informoval v evropské televizi a přednášel o nich na kanadské univerzitě, podle mých informací americká média nikdy neinformovala o tom, že jeho mezinárodní výzkumný tým a on ve vzorkách prachu z dvojčat WTC dokázali přítomnost nespotřebované výbušniny nanotermit a nabídli vzorky i jiným vědcům, aby je i oni mohli analyzovat.


Dokonce i internetové portály, kterých si jinak velmi vážím, nedopusí, abych na jejich stránkách informoval o výsledcích Harrita.

Jak jsem již vícekrát vysvětlil na jiném místě, náležitou zkušenost jsem zažil s jistým novinářem z Huffington Post, který měl velký zájem na uskutečnění rozhovoru s vysoce postaveným pracovníkem, kterého osobně jmenoval ještě Reagan a který nesouhlasil s republikánskými válkami na Středním východě. Potom, co tento novinář zveřejnil rozhovor, který jsem s tímto pracovníkem uskutečnil na jeho prosbu, musel se svým zděšením konstatovat, že jsem informoval o výsledcích kritiků oficiálního vysvětlení událostí z 11. září. Aby neuškodil své profesní kariéře, do rozhovoru vedeného naživo vložil poznámku, že mé názory na invazi do Iráku a Afganistanu, je třeba ignorovat, protože jsem zveřejnil neakceptovatelné výsledky o 11. září.

Neochotu, nebo neschopnost informovat o výsledcích vyšetřování událostí z 11. září, které se odchylují od oficiálního vysvětlení, odsuzuje mnoho internetových portálů, které nesouhlasí s válkami a navozením poměrů policejního státu v USA. Tyto internetové portály se bez ohledu na důvod ztotožňují s vládní verzí vysvětlení událostí 11. září a zároveň se pokoušejí klást odpor proti „ válce proti teroru“ a policejnímu státu, které jsou logickým důsledkem, pokud člověk přijme vysvětlení vlády. Je to nezvládnutelný rozštěp, odmítat výsledky událostí, vysvětlení, které člověk přijme.

Pokud člověk věří, že Ameriku napadli muslimští teroristi a možná v budoucnu hrozí další útoky, tak je potřeba „válka proti teroru“ a vnitropolitická opatření policejního státu na vypátrání teroristů, na zajištění bezpečnosti Američanů. V takovém případě představa, že policejní stát a nekonečné války by mohly být pro Ameriku větší hrozbou, patří mezi zakázané myšlenky.

Země, které své obyvatele dovedly k tomu, aby nekriticky přebírali tvrzení vlády a opovrhovali těmi, kteří tyto tvrzení zpochybňují, jsou země bez svobody a budoucnosti.

pozn. svobodnenoviny.eu : Jedná se článek staršího data, ale je vidět, jak na tento podvod, který navždy změnil svět a omezil naše svobody, pomalu společnost zapomíná, tak je třeba tuto událost, kterou spáchaly elity proti lidstu, neustále připomínat.

Dr. Paul Craig Roberts

zdroj : http://info.kopp-verlag.de

 

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*