Ústavní stížnost proti Merkelové se rozšířila, jedná se o demenci spolkové kancléřky

Ústavní stížnost proti Merkelové se rozšířila, jedná se o demenci spolkové kancléřky

Kvůli rozhodnutí přestat chránit hranice Německa a vpustit do země nekontrolovaný příliv lidí, podala skupina šesti právníků u Spolkového ústavního soudu v Karlsruhe ústavní stížnost. O události informoval Der Spiegel. Každý členský stát EU má právo vrátit žadatele o azyl do bezpečné třetí země. Dodnes tato ústavní stížnost není rozhodnuta, přesto nyní skupina stejných právníků podala v německém Karlsruhe stížnost na základě podkladů psychiatrů, že Angela Merkelová není schpna řídit zemi, jelikož trpí demencí, což vypozorovali psychiatři z jejího vystupování na veřejnostii.

Autorem první i druhé stížnosti je advokát Clemens Antweiler z Düsseldorfu. Podle deníku se skupina právníků v ústavní stížnosti proti rozhodnutí spolkové vlády dovolává svého práva volit a prostřednictvím volených zástupců se účastnit na demokratickém rozhodování, které bylo porušeno. „Kancléř nesmí činit rozhodnutí mimo rámec zákona, který určují voliči prostřednictvím německého parlamentu – Spolkového sněmu,“ uvedl Clemens Antweiler nyní stížnost rozšířil, že volení zástupci nesmí trpět duševní chorobou a Merkelová je také poslankyní.

Na skutečnost, že Merkelová ze zásadního rozhodnutí natahat do země islámské migranty, které nezvratně změní Nemecko, vyloučila  Spolkový sněm, upozornil již dříve ústavní právník Josef Isensee: „Po právní linii to rozhodnutí nemůže spočívat jen na kancléři. Kde zůstal Parlament? Sebemenší změna v ochraně dat, každá malá ad hoc mise Bundeswehru v zahraničí, minimální změny v daňovém právu podléhají právním předpisům. Zde, když jde o opravdu velké otázky, které nezvratně určí budoucnost země, složení obyvatelstva a soudržnost, zůstává Parlament mimo. Všechna podstatná pravidla, která určují spolužití v zemi, vycházejí ze zákonů schválených Parlamentem,“ sdělil právník médiím.

Ústavní soud Spolkové republiky Německo doposud nerozhodl o přílivu migrantů z islámských států do SRN, ale nyní bude muset přednostně řešit možnou demenci Merkelové, která by ostatně vysvětlovala, proč se tato politička snaží zničit Evropu.

 

(Německá kancléřka Angela Merkelová Foto: Reuters )
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Ústavní stížnost proti Merkelové se rozšířila, jedná se o demenci spolkové kancléřky

  • · Edit

    V Nemecku uz nemohou postupovat podle prava,protoze by to bylo pomale.Jak vymyslet rychlou ucinnost,aby ale byla humanni?Imigrannti se uz dobrovolne sami nevrati,protoze jejich zeme jsou bud pozadu nebo znicene.

  • Každým dnem kterým vládne a rozkazuje způsobuje Evropě škody, které se budou napravovat velice dlouho. Ale vinni jsou i političtí přicmrdávači, kteří jsou na tom duševně podobně jako tato podivná politička, která je ochotna zničit Německo i celou Evropu jen, aby se zavděčila světovému četníku. Otázkou je zda je to nemoc nebo falešná oddanost. Možná , že je to obojí. Ale lidi přeci nejsou ovce a nesmí si to nechat líbit.

  • Merkelová si je pozvala, ať se o ně postará. My jsme je nezvali, tak ať sem nelezou. Jednoduché. Stálé kvokání o kvótách je známka demence Merkelové. Nikdo nechce z tradiční evropské země udělat muslimský stát. Muslim se nikdy nepřizpůsobí jiné kultuře ani se nebude podřizovat jinému náboženství. To raději zemře. Nepočítejme s tím, že by byla naděje na jejich integraci do naší kultury. Muslimové si budou prosazovat své a budou nás nutit, abychom se my přizpůsobili jim.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*